Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

no właśnie nie zależy. i to chyba widać, a w rezultacie uchodzę za osobę za jaką uchodzę, ale tym też mi nie zależy :P mam nadzieje, ze nie jesteś stereotypowym graczem wowa czy innego badziewia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, po co masz sie przejmowac opinia ludzi ktorych nie darzysz sympatia :classic_cool:. W WoWa gralem w gimnazjum i to z calkiem niezlym skutkiem :classic_cool:. Teraz gram sporadycznie, ale w gre bardziej strategiczna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17nasto letni zatracony w rzeczywistości dzieciak, nie potrafiący funkcjonować w społeczeństwie na podstawowym poziomie.skłonny do zabójstwa za usuniecie konta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sporo takich gier :P. Oczywiscie, ze mialem :classic_cool:. A co najlepsze, wyniki w nauce mialem bardzo dobre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest stereotypowy gracz WoWa, tylko osoba uzalezniona 🖐️. PS: moj kolega z klasy w gimnazjum nadal gra w WoWa ze swoim ojcem, ktory ma 55 lat :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie stereotypowy obraz takiego chłopaczka pochłoniętego wowem czy inna tibią. równa się uzależnieniu. z obserwacji wiem, że takie osobniki świetnie dogadują się między sobą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę o nim :P on podejrzanie był normalny jak na nastolatka :classic_cool: chociaż odziedziczył po mnie skłonności no noł lajfingu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dowiedzialem sie z jakim slowem ma byc zwiazany moj esej na filozofie :classic_cool:. "hipoteza" :D🖐️. Nawet nie mam pomyslu na wstep :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje ciekawe, mając lat 16 nawet brałam pod uwagę studnia na takim kierunku :D ale, na szczęście wybiłam sobie z głowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krolik-filozof :D:D🖐️. Chyba padlbym ze smiechu gdbym zobaczyl Cie w takiej roli :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko z jednym się zgadzam :classic_cool: a o króliku inżynierze co myślisz? albo finansistce? :classic_cool: minęłam się z powołaniem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektroniki :classic_cool: ale w sumie jestem tak wszechstronnie uzdolniona, że architektem też byłabym dobrym :classic_cool: dziś nie zasnę chyba ze stresu 😭 polepszyło Ci się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak moj tate :D🖐️. Chyba niedlugo bedzie bronil inzyniera elektroniki, chociaz to dla niego tylko papierek, bo ma troche ponad 20 lat doswiadczenia w zawodzie :classic_cool:. Nie moglbym pojsc w jego slady, w ogole nie czaje tych rysunkow i tego co robi w AutoCadzie :classic_cool:. Polepszylo, tak jak pisalem, rozmowa z Toba poprawia samopoczucie :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile ma lat Twój tata? :classic_cool: uczyłam się troszeczkę o zastosowaniu autocad-u :classic_cool: ja niestety poszłam trochę w ślady mojego :O czyli działam na Ciebie usypiająco? 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest chyba o 5 lat starszy od mamele, wiec 49, ale nie jestem pewien :D🖐️. Raczej uspokajajaco 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahhaha :D ja też nie jestem pewna ile mój ojciec ma lat :D 🖐️ na jedno prawie że wychodzi 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moja mame nie wyglada na swoj wiek:classic_cool:. Wkurzaly mnie gadki nauczycieli w liceum i niektorych sprzedawcow, ktorzy mysleli, ze moja mamele jest moja siostra, co oczywiscie wprawialo ja w zadowolenie 😴:classic_cool:. Nawet jedna kolezanka z klasy tak pomyslala :D🖐️. Pomine docinki kolegow o MILFach 😴:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie to po niej odziedziczyłeś i całe życie będziesz wyglądał na nastolatka :classic_cool: ja mam nadzieje, że też mam dobre geny. moja mami ma podobnie. może jesteśmy rodzeństwem? 😭 K to Ty? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ Ja tez czasami odnosze wrazenie, ze jestes moim alter ego w ciele kobiety :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×