Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

na pewno nie ja 😴 :classic_cool: ale jeśli okazałoby się, że jesteś podobny do mnie pod innymi względami, przestałabym z Tobą pisać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczegolnie dla mnie :classic_cool:. "Dziadku, a co robiles na forum dla MĄDRYCH KOBIET?" :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturalnie pozbywasz się mnie, widzę :classic_cool: stres działa na mnie pobudzająco, więc będę niezależnie od długości snu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozbywam 😴:classic_cool:. Chce zebys byla wypoczeta skoro czeka Cie zaliczenie i prezentacja projektu z idiotami 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sie przynajmniej sprobuja usmiechac przy prezentacji, bo znajac zycie beda wielce obrazeni, a to zle wplywa na wizerunek grupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to najbardziej stresuje się obecnością jednej osoby na widowni :O tzn jeszcze nie teraz bo na razie jestem spokojna, ale jutro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie właśnie oni są uśmiechnięci, gorzej z profesjonalizmem 😭 ale to rozumiem. mało osób lubi występować publicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentor? :D to chyba ostatnie co by mi przyszło na myśl. właściwie nikt ważny, ale odwracający moją uwagę :O chyba rozsieje plotkę, że prezentacja jest odwołana :classic_cool: może ktoś uwierzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jaki sposob odwraca Twoja uwage :D🖐️ ? Juz myslalem, ze idzie wiosna, a dzisiaj jest tak zimno, ze prawie zamarzlem idac do bankomatu :classic_cool:😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy w jaki sposób byś na mnie patrzył :classic_cool: ale z Tobą mam dobry kontakt, więc raczej czułabym się pewniej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 nie wiem, nie potrafię ocenić, jestem jeszcze w szoku, chyba całkiem dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes w szoku, bo na widowni pojawil sie ten ktos :classic_cool: ? No to gratuluje, widzowie na pewno byli pod wrazeniem :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawił, ale nie rozproszył tak bardzo :classic_cool: czułam się tylko obserwowana :D ale dostałam pytanie od jakiegoś Amerykanina, którego w ogóle nie zrozumiałam :D ahahahaha, zaczęłam się trochę plątać :classic_cool: i odpowiedział chyba nie na temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos nagrywal i wstawi na youtube :classic_cool: ? Chetnie bym zobaczyl Twoja reakcje na te pytanie i jak probujesz z tego wybrnac :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×