Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

nie będziesz jednak miał okazji, to nie Polska ;) po pierwsze szacunek po drugie nikomu raczej do głowy by to nie przyszło, po trzecie osoba miałaby duże problemy, a po czwarte i tak jest zabronione :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie chodzilo mi o to, zeby sie posmiac :classic_cool:. Chcialbym zobaczyc jak wystepujesz publicznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze pomyslec jakie okreslenie wywolaloby u Ciebie podobna reakcje :classic_cool:. Wlasnie ogladam "Udreczonych" :classic_cool:. Zapowiada sie ciekawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno cos sie znajdzie 😴:classic_cool: Bez przesady, nie moge bez przerwy czytac ksiazek bo zwariuje :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od filmów nie wariujesz? :D a może mam przyjemność oglądać juz tego efekty? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie 😴. Ostatnio ogladam 5-6 tygodniowo, ale mialem ponad polroczna przerwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo kurde, ale fajna brunetka gra w tym filmie :classic_cool:. Sprawdzilem na filmwebie i ma 26 lat, w sam raz cos dla mnie :classic_cool:. Nic, po prostu nie ogladalem filmow :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto to mowi :classic_cool::D. Nawet osoby, ktore obiektywnie wypowiedzialy sie w tym temacie stwierdzily, ze jestes siksa i jestes dla mnie za mloda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiektywnie nie znając wszystkich faktów i pewnie sugerując się tym, że większość facetów tutaj to zdesperowani 30latkowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoka? :classic_cool: podejrzewam, ze coś koło tego, ale nie wszyscy to desperaci na szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×