Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Nie oswiadczylem, chodzilo mi o to, ze po raz kolejny piszesz, ze jestem "za mlody" 😴:classic_cool:. Nawet gdybym oswiadczyl to i tak nic nie zmienia :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musialem poprawiac poprzedni post, bo przez przypadek napisalem "oswiadczyl sie" :D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oświadczyłeś i dobrze o tym wiesz :classic_cool: tylko nie lubisz nie mieć racji :classic_cool: :P no tak :classic_cool: na małżeństwo też jesteś za młody :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupaczanga
no to jak w temacie- haapyy niur jer!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, to minimalizując spędzony czas na forum, żegnam się na jakiś czas. dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie godzin kilkanaście :classic_cool: później pomyślę w końcu o reorganizacji swojego życia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :classic_cool:. No i spelnienia marzen :classic_cool:. "Pozniej" czyli w lipcu/czerwcu :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke szyn zależy pod jakim względem :classic_cool: ogólnie jestem zmuszona do zrobienia tego trochę wcześniej. pierwszy raz jestem senna o tej godzinie, także 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porodowka, krzyczysz, ze zaraz bedziesz rodzic, a po chwili "falszywy alarm" :D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×