Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Po tygodniu piwo się należy:) Ja na piwko narazie się nie wybieram może za tydzień?? Jutro mam zajęcia więc pobudka w pół do szóstej i obowiązkowo śniadanie Zaraz chyba będę się brać za skakankę tak z 20 minut Macie też problem z cellulitem? Ja właśnie tak poczytałam forum i "podobno " bańki chińskie mogą pomóc . Jeszcze nie próbowałam Jak mąż wróci to i tak skoczę jeszcze po farbę i zaglądnę do apteki czy mają coś takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam celulit ,ale nie jakiś taki straszny i udalo mi sie go prawie pozbyć stosując tylko balsam po kąpieli -Jak bedziesz chciała to podam Ci nazwe ,On dodatkowo spala tłuszczyk :) Efekt widoczny juz po uzyciu jedej tubki przynajmniej u mnie :) Ja juz po łososiu mmmmmm pycha Pochwale się Wam byłam w galerii zobaczyłam fajne rurki wziełam 2rozmiary do przymierzalni 40,42,ale w 40 juz dawno nie wchodziłam więc zaczynam od 42 a tu za duże :Dwkładam 40 leży jak ulał super uczucie naprawde warto sie troche pomeczyć bo efekt już widać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę wdzięczna jak mi podasz nazwę tego balsamu :) Super!! dla takich efektów warto się odchudzać i wchodzić bez oporów w mniejsze spodnie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest Serum antycellulitowe Firma Eveline slim extreme 3d -zwalcza rozległy celulit i zapobiega nawrotom cellulitu(kolor tubki pomaranczowy)bo są podobne kosztuje coś koło 20zł ostatnio 17.99 w rossmanie płaciłam , szybko się wchłania ,nie klei się naprawde jest dobre :) A reszta Dziewczynek co taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno go wypróbuję:) . u mnie na kolację dzisiaj był tuńczyk i kromka chleba razowego zjadłam wszystko o 18. teraz już głodna jestem i myślę o śniadaniu co by tu wykombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyszlam z wanny, mialam relaksujaca kapiel z maseczka, peelingiem...super. Teraz relax. Na kolacyjke dzis mialam salatke ze swierzych i grillowanycg warzyw z mozzarella. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze piwo puszczam w niepamięć i wracam na drogę odchudzania. ćma słyszałam dużo dobrego o tym serum i jeśli polecasz to chyba sobie zakupię. Nie mam wielkiego problemu, ale trochę wygładzenia by się przydało. No i gratuluję mniejszego rozmiaru!!! Kupiłaś te rurki??? Marhefka ale mi zrobiłaś smaka tą sałatką. Mniam... chyba sobie zrobię coś takiego na obiad. Jutro wizyta u dziadków. Jak ja się wymigam od tych ciast i innych pyszności??? Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Marhefka-nic się nie przejmuj,ja tez ledwo co widze na oczy ,Mały całą noc spał na mnie ,a ja zwisałam głowa z łóżka i za diabła nie dał sie odłozyć do łóżeczka-Efekt znów szyją nie ruszam jestem nie wyspana ,połamana :( A dziś Ksiądz u mnie chodzi po kolendzie więc uciekam na szybkie zakupy ,potem gotowanie ...bo od 12:00 już może przyjść.. p.s a rureczki kupiłam oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he...ja tez mam z szyja ten sam problem:( Tak drugi dzien sie sciskam i nie spie od 6... chyba pora na kawke i sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
cześć dziewczyny,trochę mnie nie było,ale już wszystko nadrobiłam.Właśnie sobie zamówiłam na Ebay to serum,bo mieszkam w UK i w sklepach tego nie ma.Zapłaciłam oczywiście potrójnie,ale poczekamy na efekty.Moja waga sie zbuntowała i stoi w miejscu,nawet dzisiaj zważyłam kilogram suchego makaronu,żeby sprawdzić,czy dobrze waży.Musze więcej ćwiczyć.Kupiłam taż taką grę na Wii,mój osobist trener.Podobno bardzo fajna.Jest w zestawie kamerka,która reaguje na twój ruch,wpisujesz dane(Waga,wzrost i jaką partie ciała chcesz wysmuklić) a on już odpowiednio dobiera ćwiczenia.A jak robisz zle,to mówi i pokazuje jak to robić.Myślę ,ze fajnie mieć takiego trenera w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chudzinki :) Wlepiem to co napisalam do Was wczoraj bo niestety ale jak zasiadlam do kompa to szlag trafil internet i cala kafeterie .Przyzwyczailam sie jednak podobnie jak Cma do znikajacych watkow wiec wczesniej skopiowalam sobie moj tekst:) heheh A ja dopiero teraz docieram , jak zwykle padnieta .Jak wrocilam to oczywiscie mialam mega smaka na kawke ale oparlam sie sama nie wiem jakim cudem i ostatecznie popiajam herbatke czerwona :) No i waze sie jtro tylko nie wiem czy to sensowne bo pewnie bede miala miesnie napompowane po dzisiejszym treningu moim oczywiscie bo tym personalnym to nikomu nie zycze. jak wiec.. Lady s- Piwkuj zdrowo bo nalezy Ci sie :)Zwlaszcza ze twoje jedzonka z tego co podczytuje to nie tylko dietetycne ale i pychotkowe:) Z moim trenerem to porazka , ale poszlam bo do nowo zakupionego karnetu w nowym klubie przyslugiwalo mi takowe :) Ubralam sie dzielnie w dres nstawilam na przecioranie po ciczeniach a byla pogadanka no ale dobrze dobrze :)Bo o jedzeniu wiec moze i dobrze :) No wiec on kazal mi nawet makrle odstawic ze niby tuczaca i tlusta a ja przychodze do domu a tu w lodowce trzy hhehe .Nie a jak wyczucie męza :) No wiec generalnie kazal mi jesc 20 gram bialka do kazdego z posilkow do tego kasza lub ryz .... no jednym slowem bedzie sie szlo zzygac a kanapki tylko dwie wiec nie wiem jak ja dzien na tym przezyje .. no w sumie nic czego bym nie wiedzial ale mimo to myslalam ze moze ta makrese bede mogla a on to sie nawet na czerwone mieso oburzyl ze tylko urczak i indyk eeeehhhh Wiem nudne to troszke ale chcialam Tobie Lady S _ jak najdokladniej to opisac bo wiem ze pytalas:) Setny Brzuszek_ no ja mam na tyle ud to cholerstwo ale jakos nie mam mobilizacji by sie smarowac .kremow nakupialm jak czubek i leza tak w szafie wiec chyba pora je odkuryc tylko nie wiem czy takie preterminowane beda dzialalay :) A... i tunczyk to jak najbardzij na wieczor no ale ta kromka to zabojstwo :)Troszke za duzo wegli i duzy indeks wiec zamien to na warzywa:) Magdulko _ nie przejmuj sie .jak wyluzujez to jak to mowia zaciazysz napewno tylko teraz ten nacisk pewnie sie jjakos na Tobie odbija mimo ze Tobie samej wydaje ze sobie radzisz. Co do mojego celu to 54/55 byloby rewelacyja ale nie wiem czy tyle zdolam po drugie napewno sflaczeje znow bo beda mi pieprzyk na pupie wycinac i wtedy przez miesiac zero treningow ;/;/; Porazka na maksa. Ale Twoj cel to widze hardkorowy :)Ile Ty masz wzrostu ze chcesz do 51 zejsc? Marhefka- fajne takie kapiele , ja wczoraj tylko prysznic wzielam z czystego lenistwa bo nie mialam sily na lezenie w wanience ale jutro pewnie sobie zafunduje , bo wieczorem znow będę tonela w tłumaczeniach i innych dziadostwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny właśnie wróciłam z zajęć jestem strasznie głodna.......zaraz sobie coś przyszykuję A na śniadanie zrobiłam dwie kromki chleba razowego na to po plastrze sera i wsadziłam do piekarnika i wyszły takie zapiekanki i dałam odrobinę ketchupu do tego jabłko A wam jak mija popołudnie ja chyba dzisiaj nie będę ćwiczyć na dodatek mam wyjście na imprezę rodzinną wieczorem........;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady S- jak piwko ?Byly jakies inne greszki czy tylko piwsko i dancowanie??? Ja juz dawno nigdzie nie bylam , bo praktycznie zewsze jestem autem wiec iscie akstynenckie to moje zycie:) ma Cme Goni_ No i jak Giado po kolędzie ?Przezylas?Moja trala jakies 5 minut max - lacznie juz z zalozeniem nam karty bo to nasa pierwsze w naszym nowym domku:) Ale co tam koleda powiedz jak tam te Twoje nowe rurki? Moze jakies zdjęcia nam podeslij:)To poogladamy:) Kama12-trener osobisty ?fajne fajne , ale znajac mnie neistety by sie nie sprawdilo bo ja musze chyba pojechac ,I jak juz jestem na sali t mowie wez sie Dorocisko do roboty. Marhefka-widze ze Twoja corcia dzielnie dba o to aby jej mama nie wstawala byt pozno.Na mnie jescze nie spi . A teraz juz nie marudze tylko mykam do lasu z psem bo potem mam lekcje z uczniami no i potem do babci obowiazkowo:)Wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setny brzuszku- Ja to sie nawet nie waze bo czuje sie taka jakas pelna :) Poza tym po treningu miesnie mam napewno napompowane wiec pocekam do jutra albo do poniedzialku:) a teraz koncze kawke i do lasu:) ale Graulacje dla Ciebie bo to juz kolejny kg w dol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana chciałabym żeby u mnie też już było tyle co u Ciebie:) strasznie mi się ciągnie i codziennie mam ochotę wskakiwać na wagę no ale tak to przecież nic nie da najwyżej jeszcze zniechęci:) Miłego popołudnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka89
Hej dziewczyny czy mogłabym do Was dołączyć ? ja od wczoraj rozpoczełam moją walkę z kilogramami i waga startowa wynosiła 65,5 kg na 173 ( tak jak autorka , cel tez taki sam) :) Moja dieta wielu osobą wydaje się dziwaczna itd ale chce wyprobowac , bo nie bede ukrywala ze chcialabym mniej czasu poswiecic na chudniecie a wiecej nautrzymanie i wysmuklenie sylwetki ...pozdrawiam wszystkich i powodzenia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setny Brzuszku ale Ty rzeciez jestes wyzsza wiec juz przy tych 60 wygladasz super zapewne:)Mnie marzy sie wlasnie tak mniej wiecej minus 10 od wzrostu a mam takie 164-166 .W kazdym z dokumentow inacze wiec chyba po spacerze sie zmierze hehhe.Z reszta ja jestem typem gruszki i jestem wielka dolem.jak cos to Ci podesle zdjecie o zobaczysz moja najwieksa zmore hipopotamie lydki i uda:) A tymczasem buziory na serio bo kawa wypita wiec spacer czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko witamy :)Choc chudzinką to Ty juz teraz jestes.Mnie troche zalezy na schudnieciu a potem na rzezbie dlatego podalam obwody :) ktore okrotni stoja w miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dziewczyny u mnie zapowiada się syty wieczór u rodziny męża i nie wiem jak ja będę wszystkiego odmawiać będą sałatki drinki itp... Zdeterminowana u mnie właśnie bmi jest w normie a ciało wygląda jak taki flak a brzuch to sięga zenitu wogóle u mnie tłuszcz kumuluje się w brzuchu (szkoda że nie w piersiach) ramionach i w udach moje uda to dwie trzęsące się galarety marzy mi się takie jędrne zgrabne wysportowane ciałko ahhhhh coś pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziewczynki :) Setny brzuszek->ciekawe jak sobie radzisz na tym sytym wieczorze u rodzinki ? pewnie slina po pas Ci cieknie:P:P:P śmiało podobno jedno ciacho sie nie wlicza w kalorie :D Daj znac czy wytrawałaś? Marzenka89-Witamy serdecznie :) Kama12-a ile kosztuje taki trener osobisty bo powiem Ci ze ciekawie go opisałaś i tak mysle mysle moze by sobie sprawic takie cudo ???? Juzka Kluska-Co tam u Ciebie ?nic nie piszesz??? Lady S- Jak tam ciastka u dziadków zjedzone??? bo ja dzis sie przyznaje pochlonełam big kremówke ,mam wyrzuty sumienia ale byłam taka głodna że nawet niewiem kiedy ją zjadłam :P:P:P:P Magdulka-Kochana gdzie się podziewasz???? odezwij się Zdeterminowana-Czy typ gruszki to to samo co typ klepsydry? bo ja jestem typowa klepsydra ,szerokie biodra i duze wciecie w talii,dlatego tak walcze by schudnąć w biodrach bo jestm jak szafa trzydzwiowa:D A Ksiądz nawet ok wyczekałam się posiedział z 5 min ,ale jakoś tak pozytywne wrażenia mam :):):) A odnośnie rurek to zrobie fotke i wkleje tutaj to lukniesz sobie :) A kiedy wraca Paseczki i Kropeczki wie ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja kupiłam na angielskim ebay,kosztowało mnie ok.45zł,na Allegro ok.120zł.Ale sprawdz polski Ebay moze bedzie taniej. http://www.ebay.co.uk/itm/MY-FITNESS-COACH-CLUB-W-CAMERA-NINTENDO-WII-VIDEO-GAME-NEW-SEALED-OFFICIAL-PAL-/150739468366?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D5777001163228410875 to jest link na angielska stronę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki, przepraszam za wczorajsza nieobecnosc, ale wczoraj caly dzien zdychalam, tak mnie bolał jajnik ze myslalam ze umre, ani chodzic, ani siedziec, doslownie nic, juz na szczescie dobrze. wlasnie wstalam, popijam kawuche i mysle o sniadanku:) w zasadzie to na nic nie mam ochoty, ale przeciez zjesc cos trzeba. pisalyscie o figurach, ja mam chyba gruszkę, brzuch plaski, wciecię takie ze nie pytajcie, a biodra 98cm, masakra, przy moim wzroscie to powinnam miec jakies 90cm. ale az z ciekawosci jutro sie pomierze, moze cos zeszla. ale jak narazie to widze ze mi spada z brzucha ktorego prawie wogole nie mialam, i jak stoje albo leze to kosci biodrowe wychodza ze to az straszne. ten osobisty trener to super sprawa musi byc, 14 lutego mam urodzinki wiec sobie chyba sprawie miłą niespodzianke:) kama12 moglabys wyslac jakis link do polskiej stronki bo z angielskim to ja na bakier jestem, a nie chce mi sie nigdzie szukac, wiem leń ze mnie:) zycze wam dziewczyny milej i spokojnej niedzieli, wypocznijcie i nabierzcie sił na nowy tydzień dietkowania, i bez grzeszkow mi tu:) buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i zmienilam cel na 52-53kg, moj wzrost to 161cm, myslicie ze starczy?? w zasadzie to mi zalezy zeby tylko zrzucic z tyłka i nóg, ja mam takie ciało jakby od dwoch innych osób, góra chuda, dół już nie bardzo. rece, talia, szyja ok, nawet juz mi kosci obojczykowe wychodzą, dlatego moj facet mi mówi zebym nie nosila dekoldów bo wygladam jak dziecko z oswiecimia, ten obojczyk wystajacy, chuda dluga szyja, hehe. no i oczywiscie zero cyca:) moja zmora niestety. dobra ide zrobic sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no i witamy nowa kolezankę i powodzenia zyczymy. napisz jeszcze skad jestes bo my tu spotkanie integracyjne organizujemy, w sencie grill piwko, ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Oparłam się wczoraj wszystkim słodkościom i było warto. Dziś już nie wytrzymałam i stanęłam na wadze- wreszcie 75kg!!! Juhu!!! (Musiałam się pochwalić, chociaż Wy takie chudzinki jesteście, że aż wstyd wyskakiwać z radością na widok 75 :P) Ale dziś jeszcze wizyta u dziadków od strony męża. Więc stoczę kolejną walkę ze sobą. Zdeterminowana27 i będziesz teraz stosować taką dietę jaką wytyczył trener? W sumie fajna sprawa jak ktoś tak doradzi, ale z drugiej strony jeśli ma się wytrwać na diecie to musi ona być dostosowana do tego jak żyjemy, co lubimy jeść, jakie mamy przyzwyczajenia i smaki. Robicie czasem piling kawowy? U mnie super ujędrnia ciało. Chyba sobie dziś zafunduję taką przyjemność wieczorem. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie waga znów w góre 67.800 grr niby o ciut ,ale góre i tak mysle że od jutra bardziej zaostarze diete bo tak nie schudne ,tylko stoje w miejscu :/Niewiem jeszcze jak to zrobic ale moze cos wymysle:( Magdulka dobrze ze juz jajnik odpuścił bo to okropny ból :( Lady S ja tez dziś jade do Tesciowej pewnie jakieś ciasto upiecze i niewiem jak dam rade :(-Gratuluję spadku Waga no no Kochana :D BRAWO Miłej Niedzieli Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×