Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Gość kama12
http://www.ceneo.pl/11325671 To jest link na polska strone.Pamiętajcie,że zanim kupicie tą grę to jeszcze potrzebna jest do tego konsola NINTENDO WII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćma dasz radę! Pomyśl sobie wtedy, że ja też siedzę przy zastawionym stole i sobie odmawiam ;) A ja będę myślała o Tobie. Łączmy się w bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide upiec jakies ciasto, i je zjem bo normalnie pypcia zaraz dostanę. a od jutra poprostu zero podjadania, zero slodkiego i tak przynajmniej przez miesiac. zalozyłam sie z moim o trzy stówki ze do 23 lutego bede wazyła 58kg. tak wiec zaczynam od jutra, trzymajcie kciuki. a pozniej, jesli sie oczywiscie uda, dam sobie jakis miesiac, poltorej na dojscie do wymarzonej wagi, czyli jakies 5-6kg. i nie ma glupich, zaczynam od jutra chodzic na aerobik. pozdrawiam i nie przejmujcie sie moim durnym gadaniem, musialam to napisac, jak bede chciala w przeciagu tego miesiaca cos zjesc niepotrzebnego to odeslijcie mnie do strony 16:) a za was dzisiaj trzymam kciuki:) nie dajcie sie pokusom. ja w zasadzie dzisiaj dietetycznie, sniadanie: jogurt naturalny i zielona herbata, 2 snidanie troche mleka z otrebami, obiad udko z piekarnika z surówka. ale i tak zjem to ciasto, nie bronię sie przed tym. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide upiec jakies ciasto, i je zjem bo normalnie pypcia zaraz dostanę. a od jutra poprostu zero podjadania, zero slodkiego i tak przynajmniej przez miesiac. zalozyłam sie z moim o trzy stówki ze do 23 lutego bede wazyła 58kg. tak wiec zaczynam od jutra, trzymajcie kciuki. a pozniej, jesli sie oczywiscie uda, dam sobie jakis miesiac, poltorej na dojscie do wymarzonej wagi, czyli jakies 5-6kg. i nie ma glupich, zaczynam od jutra chodzic na aerobik. pozdrawiam i nie przejmujcie sie moim durnym gadaniem, musialam to napisac, jak bede chciala w przeciagu tego miesiaca cos zjesc niepotrzebnego to odeslijcie mnie do strony 16:) a za was dzisiaj trzymam kciuki:) nie dajcie sie pokusom. ja w zasadzie dzisiaj dietetycznie, sniadanie: jogurt naturalny i zielona herbata, 2 snidanie troche mleka z otrebami, obiad udko z piekarnika z surówka. ale i tak zjem to ciasto, nie bronię sie przed tym. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Fajnie sie Was czyta:) Magdulka widze, ze szalesz, no ale jak mus to mus;) ja wczoraj bylam na babskich plotach, bez wina sie nie obeszlo;) Dzis dietetycznie, wlasnie gotuje obiadek, zabiegana i od sniadania tylko jogurt zjadlam. To tu to tam... Kama- cwiczylas juz. Warto kupic? Bo moje wii zakurzone stoi, moja corcia od kiedy zaczela chodzic przeszkadzala mamusi i nie moglam cwiczyc. Ale moze sprobuje, moze sie przyzwyczai, ze cwicze i nie bedzie potem zwracac uwagi na mnie. A fajnie miec jakies nowe cwiczonka, wiec moze kupie. Cma- u mnie waga tez stoi i w gore. Chyba musze zaczac wiecej cwiczyc, moze wtedy sie cos ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marhefka. ty dietetyczny obiadzik a ja mega kaloryczne ciasto, a co tam:) juz njest w piekarniku, jezu jak pachnie. ale od jutra koncze z tymi moimi zachciankami, normalnie jakbym w ciazy byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Jeszce nie ćwiczyłam,bo czekam aż przyjdzie,bo kupowałam w necie.Już się nie mogę doczekać.Jak poćwicze to odrazu zdam rapoert i opisze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero co wrocilam do domu i zbieram sie do kosciola,Wczoraj tak sie poklocilam z mezem ze teraz to nie chce mi sie nic.Nawet dobrze ze moja mama chora bo jakby mnie taka zobaczyla to od razu by wyczula ze cos nie tak a tak to mowilam jej ze tylko malo spalam i chyba jej sie wydaje. W kazdy razie nasluchalam sie czoraj niezle i dzisiaj to chyba nawet nie chce mi sie o tym myslec. jak wroce to jednak zajrze napewno bo chociaz y mi zostalyscie :)tylko jak ja nadrobie zeleglosci z czytaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Hej,głowa do góry.Ja też się pokłóciłam z mężem dzisiaj,chyba to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nożesz w morde, normalnie telepatia, ja tez sie pokłóciłam, nie odzywamy sie do siebie, a ja sidze i ciasto wdupczam. boze jakie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) Oczywiście uległam wczoraj zjadłam z dwie porcje sałatki z gyrosa i trzy drinki dobrze że takie imprezy są raz na jakiś czas a nie co tydzień!! wiem nic mnie nie usprawiedliwia ale nie zaprzepaszczę tych 11 dni diety więc trwam dalej a wczorajszy wieczór idzie w zapomnienie i w tym tygodniu będę solidnie przykładać się do ćwiczeń i żadnych grzeszków choćby nie wiem co!! Tak wogóle to u mnie 12 dzień dzisiaj leci a właściwie już dobiega końca Dziś śniadanie bardzo skromne jogurt naturalny i jabłko potem obiad u rodziców zjadłam mięso i surówkę ziemniaki zostawiłam i trochę rosołu na kolacje sam tuńczyk wkroję trochę cebuli. jutro ruszam do drogerii po serum i pielęgnuje ciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Kochane :) Z mezem kolejna afera .Wydarl sie na mnie wiec podejrzewam ze szybko sie nie pogodzimy bo czoaj przegial konkretnie i dzisiaj znow sie darl wiec ok.Niech sobei robi wiesniak co chce A teraz o dopiero nadrabiam czytanie topiku bo raptem wczoraj mnie nie byloa tu od razu tyle zaleglosci:) No wiec ....nie gadac.Wydarl sie na mnie wiec neich spieprza idiota skretyniały!!!! tak wiec Kamuś , Magdulkoooo , Setny Brzuszku....rozumiem Was kochane rozumiem Moze to nieladnie ale z ego fauum mezowego ktore zapoczątkowalam to sama sie usmialam .No neizle niezle .CZY KTOS MI ODPOWIE ZATEM NA PYTANIE DALCZEGO ONI TO TAKIE CYMBALY DO POTEGI??? Ja tez z moim n Cmo - ja to nie jestem klepsydra , Gruszka ma to do siebie ze w tali tez jest szczupla ale dol ma o rozmiar albo i lepiej wiekszy od gory.Tzn, tak na moim przykladzie wyglada to tak ze nogi mam masywne grube a raczki kosciste chudziutkie kosciotrupki :)Kup se gruszke w warzywniaku to od razu bedziesz mnie miala przed oczami:p Jesli Ty jestes Klepsydra to znaczy ze jestes bardzej proporcjonakna i jak Ci sie roklad ten tluszcz to w miare rownomiernie.Mnie za to odklada sie tylko i wylacznie w dolnych pastiach - począwszy od bioder:) A waga takimi gramami to sie nie przejmuj.Ja stane na wadze jutro i zobaczymy mam nadzieje e bedzie mniej choc nie wiem czy po ciastkach u babci i dzisiejszych poprawinach ciastkowych z rana poinnam liczyc na cud:p Jak myslisz Cmo ?wazyc sie ?czy poczekac znow? Magdulka- ale fajnie sie urodzilas ,.nie ma co alentynki hehe ja za to Prima Aprilis:p A z tym ciachem to niezlego smaka mi narobilas wiec i chyba tez cos upieke tzn ja mam ochote na jakies ciacha z diety dukana :p Juz kupialm wczoraj skladniki nawet i mialam dzisiaj piec ale znow czekaja na mnie kolejne prezentacje do pisania . A nojgorsze ze przepisow tez widzialam na necie sporo wiec musialalbym to przejrzec i sie zastanowic na spokojnie co jest szybkie i w miare zjadliwe:) A jak chcesz wazyc te 58 to sobie pozycz wage od dziewczyn one mialy taka na ktorej bedziesz wazyla 17 kilo z groszami hehehhe :P:P:P:P Marhefko -kiedy i Ty sie skusis na ciacho co??? Bo widze ze zlamac Ciebei to neimozliwe ... ja za to mniej dietetycznie zjadalm kurczaka z kasza wiec to bylo ok , potem na drugi posilek makrele ale ten kabanos do niej to nie wiem po jakiego wala mi byl potrzebny ohhhhhh kama12-trzymamm kcuki za pakuneczek .mam nadzieje ze szybko przyjdzie i bedziesz mogla nam zdac relacje.ja poki co chodze do klubu na fitness i silke .Na fitness rzadko ze wzgledu na prace ael na silke czesto w miare.Napewno bede jutro :)I zrobie dzielnie plecy i moze barki;p Setny Brzuszku .meza olej i idz dzielnie po tuncyka:)ja ten mjego głaba zamienilam na herbatke pychotkowa i zabieram sie do pracy ... no i cale sczescie ze dom mamy to nie musze go widziec bo cos tam sobie robi na pieknie ... głąb... Jej powyzywalam sobie i mi ulzylo heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrazcie sobie, ze moj kochany tez mnie od dwoch dni irytuje i ciagle sie sprzeczamy...eh... Zdeterinowana - z moja silna wola coraz gorzej. Od jakiegos czasu podjadam jak nnie orzechy to ciemna czekolade. Wczoraj bylo wino...na ciasto sie nie skusilam, choc dzis juz myslalm, ze zjem kawalek. Ale jakos sie powstrzymalam...no i widac efekty tego podjadania, bo waga albo wzrasta albo stoi i tak w kolko. Mam nadzieje, ze sie jakos zmobilzuje, zbiore w sobie, zaczne wicej cwiczyc, bo tak bez efektow coraz mniejsza motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Ja już się z moim pogodziłam,ale po pół godzinie była znowu jazda ,jak zwykle o jakąś pierdołę.Wczoraj byliśmy na imprezie u szwagra,wiec był alkohol(ja nie piłam,ktoś musiał kierować)no i ma dzisiaj kaca,a ja jestem zła ,że tak dużo wypił i wtrącał się w życie szwagra i jego rodziny.Na szczęście ja nie musiałam się pilnować z jedzeniem,zjadłam obiad przed wyjściem a potem to wiedziałam,że nic u nich nie zjem,bo szwagierka nie umie gotować,a on niby jest kucharzem,ale naprawdę wierzcie mi też nie umie nic przyrządzić co by mi smakowało i jeszcze estetycznie wyglądało.Więc kolacji wczoraj nie było i od razu waga spadła o 0.4kg. Chyba częściej muszę chodzić do nich na imprezy. Sorry dziewczyny za szczerość,ale musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj żabki Moje Kochane ,ale się usmiałam jakbym wiedziała że sie tak kłócicie to dla zasady tez bym sie pokłóciła a co ? Ale z Moim Mężem nie tak łatwo mozna się pokłócić taki dziwny typ :P Zdeterminowana ->Kochana pewnie że się zważ ,a niech ta waga pokaże więcej to przeslij ja do mnie mam taki młot wielki pogadam z Nią grzecznie i zaraz bedzie mniej o 9 kg :D Ja u Tesciowej oczywiscie się nie opanowałam i pozarłam sernik ,ale jaki On był pyszny no ...poezja... mmmm Magdulka-Skarbie ,a może jednak ciąża co? kto wie? Lady S -Słoneczko wybacz ale nie wytrzymałam i się obżarłam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama -nic sie nie przejmuj od tego Nas masz:)Jak człowiek się wygada to mu lepiej A no tak to jest z tymi facetami z Nimi źle ,ale bez nich jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marhefka - no ja tez coraz mniej tej silnej woli mam, ale juz postanowieone od jutra przez miesiąc zero podjadania i zero slodkiego. bo to takie błędne koło. ja mam tak ze nie umiem zjesc kostki czekolady tylko od razu całą tabliczke i jak juz ja zjem to sobie mówie ze zjem jeszcze cos bo przeciez i tak dzien stracony i wtedy opycham sie tak ze az pękam kama12 na takie imprezki to tez z checia bym pochodzila, najgorzej jak moja mama robi jakas impreze, boze jak ona żarcie przyrządza, dobrze ze wiekszosc czasu siedzi w niemczech bo by miala córkę słoniątko ćma cme goni, no kurde chyba nie ciaza, robilam 3 dni temu test i jedna krecha wyszła. mniam sernik, moje ulubione ciasto. ja dzisiaj upiekłam ciasto czekoladowe pod chmurką, dobra wiadomosc taka ze zjadłam tylko jeden kawałek, bo zanim wlozylam go do piekarnika to pooblizywałam wszystko co sie dało:) wiec w zasadzie juz miałam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setny brzuszek tez ide jutro kupic cos na ujedrnienie ciałka a raczej sadełka a z moim to jest tak ze my bardzo rzadko sie kłocimy, jak juz to tak raz na miesiac mamy ciche dni, ale dzisiaj to doslownie była jazda na calego. o głupi rosół, cholera a moja córa przy wszystkim była, pozniej on chcial cos do niej powiedziec a ona do niego : nie odzywaj sie do mnie tez. ja wiem ze to nie jest smieszne, i ze takie rzeczy nie powinny sie dziac przy dzieciach ale chyba caly gniew jaki mialam zwiazany z pracą, z byłym męzem, z dietą i z rzekomą ciążą, i z pogodą do dupy, wyładowałam na nim, ale tak czy siak on zaczął. teksty leciały takie jak nigdy. masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowana no taka waga to by mi sie przydała, kurde 17 kg to ja nigdy nie ważyłam, haha. no tez fajnie sie urodziłas. data łatwa do zapamietania, w kazdym badz razie ja napewno zapamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomnialam napisac, wlasnie sobie piję desperadosika:) ale on daje kopa. mam sluchawki na uszach, slucham se muzyczki, szperam po kafe, i humorek sie juz poprawił i jeszcze sobie zaraz zjem ciacha. jak tak dalej pojdzie to zaniedlugo bede gruba jak swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj durny chlop stwierdzil ze podloga w kucni brudna, wiec mu powiedzialam zeby zmyl jak mu nie pasuje potem on rozaswiecal wszedzie gdzie sie da swiatlo bo wie ze tego nie znosze jak sie swieci pieciu pokojach a on jeszcze gdzie indziej .I tak ostentcyjnie wlazl do salonu i szczotkowal zeby patrzac na tv bo cos tam mialam swojego wiec podeszlam wylacylam on na to ze jak moglam a ja na to :Kochanie jak nie umiesz gasic w pokojch to chociaz na tv zaoszcedzimy wiec sie wnnerwil i poszedl ogladac na gore , ale kij mu w oko:p Jak jest tempakiem to niech sie fochuje i sto lati jeszcze mialam mu z kuchni wychodic nagle bo on chce sobie cos tam robic ... zenada ... a... juz pomijajac atek glupich chlopow to melduje ze zrobilam sobie w kikrofali bulke wg Duckana czy jakos tak , i piernik :) Pachnie pychotkowo:)Tylko dalam wiecej kakao bo ja to w sumie piernikowej masy nie lubie i wyglada to cos jak murzynek , pachnie cudnie i za kilka minut bedzie chwila prawdy i zobacze czy akalec czy nie::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze juz wszystkie spicie, a ty sie zdeterminowana za pieczenie wzielas, no niezle. a moj ma identycznie z tym zapalaniem swiatel, no doslownie idento. ja np jak ide do kuchni to ide po ciemku i zapalam dopiero w kuchni, a on zaswieca po drodze wszystko po kolei. zaraz wraca wszystko sie swieci a jak pytam czemu nie pogasil to mowi ze zaraz bedzie wracał a te wracanie trwa jakies 15-20 minut. albo rano, godzina 9 rano a on siedzi w pokoju przed tv przy zapalonym swietle, no masakra, ja mu gasze a on ze mam zapalic bo on nic nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdulka to Tojemu chyba trzeba szkiełka wstawic):):) Mam kilka słoików na zbyciu denka będa pierwsza klasa a jakie w dodatku oryginallll:p No na mojego to juz mi ręce opadaja .Chodzi wielki Pan i władca :p i juz mi nazwet zapowiedzial ze teraz to on pierwszy reke na zgode nie wyciagnie . A ja tez nie bo to on sie dzisiaj n mnie darl i mowil zebym zamkneła ryja no czujesz????? Sloma z butow bo inaczej chyba nie mozna tego zinterpretowac ;/ A co do ciacha to wyszedl pychotkowy bo sprobowalam :) Taki jakis na slodziku ale pycha , bez maki tylko prosek do pieczenia jajka jakies otreby no mowie Ci magdulka sok ale proscizna bo treba bylo tylko wszystko wymierzac wiec jutro sobie zjem dla osody bo zawsze to lepsze niz nutella ktora ostatnio wmłuciłam:) Teraz jednak uceikam bo tez mnie jakos w plecach łamie wiec chyab okres sie zbliza i znow boli mnie jajjnik , juz drugi m-c ten sam ;/ idzie sie wsciec bo to taki nudacy ze tak powiem bol ;/ tak wiec buziorki Kochana bo ewakuuje sie do wanienki ale pewnie zajrze tu jeszcze nim zasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj tez pan i wladca, tez pwoiedzial ze piewszy reki na zgode nie wyciagnie, ale mam to gdzies. i tez mi powiedzial ze mam mordy nie drzec, i ze jak mi cos nie pasuje to mam sie wyprowadzic, wiec tym juz totalnie przegiał, ja mu jeszcze pokaze. dobrze ze nie naleze do tych lasek ktore przejmuja sie facetami i placza po katach, ja na szczescie taka nie jestem, jestem typem twardzielki jesli chodzi o facetów i szczerze mówiąc smiac mi sie chce z tej calej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze ciasto smakowało:) ja zjadłam jesze jeden kawałeczek, na wage jutro chyba nie wejde bo wstyd przed samą soba. tez uciekam do wyrka, jutro na szczescie sklep mam zamkniety wiec kilka spraw sobie pozałatwiam. trzymajta sie. a co do jajnika to wiem jaki ból, bo wczoraj caly dzien zdychałam z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Kurde dziewczyny,ja sie właśnie ucze,ale tak zerkłam na chwile,a tu kolejna strona.Nie mogę teraz poczytać wszystkiego,ale tak tylko zerkłam,że to jakieś fatum i chyba topik sie powoli zmienia na O co się kłócicie ze swoim partnerem lub mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Kama :)Dokladnie ale to dobrze bo odchudzanie odchudzaniem ale nie mozna tak stale tylko o kanapkach:)sałatach i kaloriach:) Tak czy inaczej ja te dzielnie ide spac z tym moim zasranym jajnikiem a Ty Kama ucz sie kobitko dzielnie i pmietj ze im czesciej piszes tym fajniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Dzięki Zdeterminowana,ja już kończę nauke i ide spać. Dobranoc wszystkim kobitkom, życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny z rana Ja jestem strasznie wkurzona bo na wadzę jest tyle samo co tydzień temu czyli 62 kg a miałam uzupełnić stopkę....:( Będę dzisiaj ćwiczyć aż miło bez wymówek .. jak dalej będę się tak obijać to napewno nie schudnę i wszystko pójdzie na marne a nie mogę do tego dopuścić . . idę przygotować jakieś śniadanie a mój mąż to taki typ któremu nic się nie chce ciągle telewizja gry o wyniesienie śmieci muszę prosić 150 razy to wtedy wielce obrażony to zrobi aa szkoda gadać nie będę sobie tym głowy zawracać mam ważniejszą sprawę na głowie :)Pozdrawiam was!! trzymajmy się razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×