Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Ja juz po baseniku:) teraz leze!!!! No ale za obiad trzeba sie zabrac...troche mi mi sie nie chce..zjadlam jogurt i owoce i w sumie poszlabym teraz spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie po obiadku : Schabowy z ziemniaczkami mnie powalił :(leze i kwicze ale za chwile będe robiła trening dziś postaram sie troszke dłuzej pocwiczyć tak kolo 45min na orbitreku:D zobaczymy czy się uda... Narazie moje mysli uciekają w kierunku kawy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz po obadku: udko z kurczaka, szpinak Chyba mam skurczony zoladek,bo udko bylo male i porcja ogolnie bardzo mala,a czuje sie jakbym slonia zjadla,bardzo sie najadlam;D Kolacje - planuje bardzo skromna.tylko jakis owoc:) Wykorzastma sytuaje,ze chwilowa nie ma mojej psiny i pocwicze brzuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś na obiad zjadłam spaghetti w odchudzonej wersji, czyli razowy makaron, mięso z indyczej piersi, pomidory z puszki i zero parmezanu czy innego tłustego dodatku. Smakowało bardzo dobrze. Chyba podobnie jak paseczkikropeczki mam skurczony żołądek, bo normalnie to zjadłabym gigantyczną porcję- uwielbiam makarony- a dziś taka rozsądna mała porcja i starczy. Teraz popijam kawkę. Planuje zjeść dziś już tylko owoce., ale jakby nie wyszło to mam zapasy zdrowych przekąsek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie czasem ten program Rewolucja na talerzy na tvn Style? To kopalnia pomysłów na zdrowe odżywianie przez całe życie. Prowadzące pokazują, że można jeść zdrowo nie ograniczając się do typowych jadłospisów dietetycznych... Mam ochotę na pastę jajeczną do kanapek. Taką z majonezem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koronka zdradź co Cię tak skusiło? Nie martw się, jutro też jest dzień, byle się nie załamywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelo sie od tego ze bardzo spadl mi cukier i zamiast po prostu napic sie herbaty z cukrem to zjadlam malego batinika a potem jeszcze 4 takie cukierki michalki w bialej czekoladzie. Zamiast porzadnego obiadu pochlonelam miske mizeri (cale szczescie snietany bylo tam troche a wiekszosc kefiru), na koniec mialam straszna ochote na salatke z tunczykiem. i bylo by ok gdyby nie 2 duze lyzki majonezu w niej. Jedyne co bylo dzisiaj dobre to niadanie. 2 male kromki ciemnego chleba z serkiem twarozkowm z ogorkiem i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten program ogladam jak akurat na niego trafie, musze ustawic sobie na niego nagrywanie. moze beda przepisy na ktore moje dzieci tez sie skusza. na jutro zaplanowalam rybke na obiad i sie nie moge doczekac. i jutro zaczynam kurs angielskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronka Głowa do góry Ja wczoraj tez dałam plame :(zjadłam tofifi,ale spokojnie byle by nie przerywać naszego odchudzania :) Także nic sie łam będzie dobrze a spadki cukry trzeba uzupełniać :):):):) czym się da;D BUZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie natrafisz w tv to można zawsze obejrzeć na tvnplayer.pl Nie było tak źle z tym Twoim dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja waga jednak idzie do kosza. w poludnie zwazylam sie i pokazala za pierwszym razem 82 kg za drugim 70 a za trzecim 22 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz patrzac z drugiej strony to niewiedzialam ze mozna tyle schudnac w 5 minut. Tylko teraz tak naprawde nie mam zielonego pojecia ile waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki:) Jestem i ja :)Po calym dniu pracy konam na tyle ze nawet nie chce mi sie filmul ogladac z tym moim marudnym chlopem :p No i dzisiaj tez wtopa:) bo z powodu wyjazdu babci byly ciacha , dokkladnie to ciacha , racuszki i inne cudenka ale pocieszam sie ze to juz ostatnie takie obzarstwo bo jutro babcia wyjezdza do Niemiec i kolejna taka uczta to dopiero na moje urodziny w kwietniu czyli jednym slowem mam mnostwo czasu jeszcze :) no i pewnie , ze fajnie ze nam sie watek rozruszal by my pzeciez nie emerytki po 70 zeby pisac co kila dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale sie ubawilam :p Koronko niezla ta Twoja waga :p tylko pozazdroscic bo moja uparcie pokazuje 6 z przodu i za zadne skarby nie chce przestawic sie na moje upragnione 54:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyrzucaj tej wagi ona może genialnie poprawiać humor ;) 22kg to może moja ręka waży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) koronka 2011 -ja ja biore natychmiast od ciebie-te wage oczywiscie:D Przeciez na niej mialas 70kg -to moj cel no nie?;Dhahaha Czarodziejska waga-super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie oki dzionek. Zdrowo i bez zadnych podkniec;) jutro sie zwaze i zobaczymy...wlasnie zjadlam rybke i teraz bede sie relaskowac. Przydalby sie kieliszek winka, no ale jakos damy rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważycie się raz w tygodniu czy częściej? Bo ja nie mogę się powstrzymać i włażę na wagę co dwa dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wchodze co 2, 3 dni:D wczesniej probowalam raz w tyg ale nie wytrzymalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdetereminowana27
No ja mam tak ze najcheniej wazylabym sie co 2 , 3 dni wiec mysle ,że pzy Was nie odbiegam znacznie od normy :p Ostatnio wazylam sie jakos 4 chyba a poem zapomnialam i jutro minie pierwszy tydzien tyle ze trzy dni pod rzad zaliczylam niezle wtopy .Ta dzisiejsza to jeszcze znosnia wtopa ale ta ostatnia polegajaca na wcieciu gory miesa , klusek a potem popawiona ucztowaniem z winkiem placusiami i tak non stop przez 3 godziny to abojstwo wiec pewnie skonczy sie na tym ze stane na wadze i bede sobie mowila :Dlaczego tyle zarłas Dorocisko!!! Trzeba byla kilka kawalkow mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam::D Stopke zmienilam i walcze dalej bo do celu jeszcze daleko:( Ja nie stety(tak po cichu waze sie co dzinnie) zLE ;ALE TO SILNIEJSZE ODe mnie,albo juz nauk. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I ja się zwazyłam dzisiaj 68.300 więc coś drgneło :D:D:D JUPIIIIIIIIIIII w prawdzie szału nie ma ,ale zawsze to coś:):):) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez niely spadek. Troche w szoku jestem, ze az -1,4 kg. Super!!!! Teraz kawka i trzeba cos na sniadanko zmaistrowac, dzis wolne mam. Wieczorkiem smigam tez na Zumbe, pierwszys raz od 3 tygodni. Po przerwie swiatecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna21
hej dziewczyny:) wróciłam, i ja na forum:) musze sie "wyspowiadac" z moich grzeszkow bo moj skarb juz nie moze tego sluchac:P w wy współdzielicie moj bol:) a wiec sobota nie byla najgorsza, w sumie nie jadłąm nic co było by wysoce kaloryczne ale niedziela... do godz 5 po poludniu bylo ok potem zaliczylam 3kromki bialej bułki i pare chipsów:( masakra:( ale weszłam dzis na wage i nie było aż tak żle:) stwierdzam ze dokładnie w 7 dni schudłam 1,4kg a wcale sie nie głodze:) przy takim tempie w1,5 miesiaca powinnam osiagnac moje wymarzona okolice 50kg:) powoli ale idze w dol:) MIŁO DO WAS WROCIC:) 1.01 57,2 8.01 55,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×