Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Juz po pracy.pogoda fatalna,obiadek zjedzony:) W koncu zjadlam rabke i surowka z kiszinej kapuchy:) Bylo paszne!!!!....teraz jestem w trakcie kawy......troche odsapne i bire sie do cwiczen:) Narazie,pa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ,ale tu cisza:P Ja dziś z żalem odpuszczam ćwiczenia niewiem co mi się dzieje ,ale od wczoraj nie moge ruszyć szyją tak mnie okropnie boli z prawej strony .Najgorzej jak sie zapomne i nagle odwóre to widze cały gwiazdozbiór,do tego humor mi nawala, smaki sie włączaja @ się zbliża maskara teraz bedzie zawsze mam takie napady przed @ że aż sie boje:( Zdeterminowana -> jak tam już po kolendzie? fitnesik zaliczony? a pozostale dziewczyneczki co takie cichutkie Pozdrawiam Was cieplutko i włączam tv na ugotowanych najem się oczami mniam mniam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedzone: owsianka z kiwi, orzechami i jogurtem jagodowym, kanapka z tuńczykiem, kasza gryczana z warzywami, pomarańcza,kawałek wędzonego pstrąga. Ostatnio nie potrafię zasnąć, a później przez cały dzień ziewam. Myślicie, że to wina diety? Nie kładę się spać z uczuciem głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam okresu, nie poszlam na basen i ciagle jem. Chce mi sie slodkiego!!!! Zjadlam juz dzis 3 jogurty owocowe, przed chwila kilka orzechow i jeszcze mi cos chce...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalini
Hej dziewczyny, śledzę ten temat od początku jego powstania i w końcu postanowiłam się do was przyłączyć. W końcu w kupie raźniej ;) Oczywiście również narzekam na nadmiar tłuszczu i kilogramów. Mam 164 cm wzrostu, dzisiaj ważyłam 57,8 kg. Od poniedziałku jestem na diecie south beach. Do tej pory spadło mi 0,6 kg, zobaczymy co będzie jutro rano. Generalnie dietę znoszę dobrze, tylko dzisiaj dopadł mnie straaszny ból głowy, z którym nawet 3x apap'y nie są sobie w stanie poradzić. Poza tym ok. Jestem zmotywowana jak nigdy, aż sama się sobie dziwię. Przydałoby się jeszcze trochę ruchu, ale w takie chłodne dni, najchętniej chowam się pod ciepłym kocem z kubkiem herbaty :) To na razie tyle, postaram się aktywnie udzielać, o ile pozwolicie mi dołączyć do Waszego grona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny ale jestem zdechnięta ;/ normalnie jak pies .Dotarłam na siłownie już na 18 zrobiłam 45 minut nóg a potem TBC Total Body Condition ( mój pierwszy raz bo tylko dzieki odwołanym zajęciom udało mi się je zaliczyć) .Pierwsze wrażenie super no i cała godzina z handelkami więc fajnie bo ja często sobie ćwiczenia góry odpuszczam. Potem poszłam na kolejne pół godziny brzuszków na zajęcia Express Brzuch nie wiem czy u Was w klubach tego typu zajęcia ale jeśli tak o polecam bo naprawdę mialam dosć bo poziom mega wysoki wiec rewelka No a teraz cóż. Zupa się gotuje , ja włosy umyłam i piszę do Was a zmęczona jestem jak mops Ćma ĆmeGoni-zagladaj tutaj szybko bo ja już jestem wiec porozmawiamy obiboku:p Lady S- mówie Ci sprobuj tej Melatoniny bo to bez sensu jak tak się meczysz .A to ze jesteś senna to efekt diety bo organizm mając mniej węglowodanów nie ma paliwa więc i o energię mega trudno ale jak się organizm przestawi to dasz radę . Ja tak np. miałam po zmianie godzin ćwiczeń .Niby taka pierdoła a widzisz jak się odbiła. Marhefka- Dasz rade Kochana a okres się skończy i będzie ok. Na pocieszenie dodam , ze ja jestem glodna jak wilk wiec siedze przed kompem i zapijam się herbata z grejpfrutem Mmalini zapraszamy zapraszamy.Im nas wiecej tym lepiej No i mam nadzieje ze na serio będziesz pisala bo momentami tu jest taka cisza ze az strach:p Wagę masz super Teraz bym tyle chciala .Na Twojej dietce za bardzo się nie nam bo ja ogolnie staram się jesc zdrowo i nie trzymam się sztywno zadnej z diet ale to w sumie bez znaczenia .WAZNE ZE CEL JEDEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawapremium
Jestescie niespsrawiedliwe,poniewaz niektorych osob wogole nie zauwazacie,kazda sobie.....ech......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kawa premium ->uwierz ja codziennie czytam wątki wszytskich dziewczyn i ciesze sie jak wariat z waszych małych sukcesów,a to ze Was nie wymieniam to tylko dlatego ze mam słabą pamięć do loginów ,ale jestem na bieżąco co która je ,ile uda się zrzucić i nawet te małe grzeszki pamietam :P:P:P Witam Nową Koleżanke :):):) A mnie dalej szyja boli jak diabli niewiem co mi jest :( ale dziś sie zmusze do cwiczen takich malutkich :DBo mam tu miano OBIBOKA :D:D:D no ale pracuje na nie :P:P:P:P Acha miałam się Was pytac czy Wy wspomagacie się herbatkami typu figuera czy coś????bo chciałabym coś zacząc pic na szybsze oczyszczenie ale niewiem co??? może herbatke xenne?? ktoś coś doradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalini
Zdeterminowana27 -> wagę rzeczywiście mam super - o ile mówimy o tym płaskim urządzeniu, na którym staję codziennie rano :) Może nie jestem otyła, ale źle czuję się we własnym ciele. Chciałabym ubrać rurki i chodzić w nich bez bólu i nie zastanawiać się czy lewy schabik jest większy czy mniejszy od prawego :) U mnie znów mały sukces. Dzis rano na wadze miałam 57 kg :D Jupi, czyli w ciągu 3 dni 1,4kg w dół. Byle tak dalej. Niestety nie doradzę w sprawie wspomagajacych trunków. Niestety na mnie takie rzeczy nie działają. Jedynie activia stosowana NAPRAWDĘ regularnie powodowała przynajmniej jedną dłuższa wizytę w toalecie dziennie :) Napiszę wam później co jem, bo głodna raczej nie chodzę ( bo to nie na moje nerwy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmalini->no własnie ja też nie moge dopuscic do głodu bo cierpie na uporczywe migreny i głod je poteguje:(:( i nawet wysiłek fizyczny takze ze sportem tez musze uwazac :(:( To może ktoś inny doradzi coś na oczyszczenie do picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa premium- A czy zanim zarzucilas focha przeczytalas ile to razy diewczyny nie skomentowaly tego co napisałam? Nie poddawalam sie jednak i pisalam mimo to :) Pisz wiec czesciej to i dziewczyny Cie zauwaza a:p cma cm goni -No i jak szyja/.jest czy odpadla i turla sie gdziesz kolo lozka??? Co do herbate to nie wiem jak dziala moja ale ja uwielbiam taka czerwoną z grefrutem:) Nie wiem czy na cos dziala , bo ja ja pije e względu na mak i tyle:p mmalini - no wage masz super a jak masz boczki to moze rob jakies cwiczenia?Ja przy mojej wadze mialam ich nadto :)moze ez hantelki i rob takie sklony boczne jakbys chciala ciagnac hantelkę wzdluz boku ciala . jak zrobisz to z wiekszym obciazeniem to boczki powinno Ci to zniwelowac , no chyba ze chodzisz na silownie to tam juz jest mnostwo maszyn do tego a na wadze u mnie 59.10 wiec znow zjazd o 50 deko i do tego 5 cm mniej i to mnie cieszy najbadziej o juz nie mam brzucha jak foka heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawapremium - uwierz mi, ze ja tez wszystko czytam i w sumie nigdy nie wymieniam nickow, bo nie mam do nich pamieci...czasem mysle, ze latwiej byloby gdybysmy po prostu nazywaly sie anka, kaska, monika...czasem te nicki sa tak wymyslne, ze ciezko zapamietac. A u mnie oki, dzis pracuje tylko pold nia, wiec o 12.30 juz zmykam po corcie do zlobka i pozniej do domku. Musze cos ugotowac, bo na sniadanko wzielam sobie tylko maly jogurt i jablko i czuje, ze to bedzie za malo...a nie chce chodzic glodna! Nie waze sie na razie, poki mi sie okres nie skonczy. Dzis iweczorkiem smigam na zumbe i pilates:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenka warszawska
jestem w domu i masle o nowej diecie.moze cos wymysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś spokój! Ja też miałam zabiegany dzień i dopiero teraz udało mi się zajrzeć. Zjadłam dziś: musli z pomarańczą i jogurtem jagodowym, serek homo naturalny z garstką mieszanki orzechów (pycha przekąska!), dwie kanapki z tuńczykiem, kiwi. ćma ja piję jedynie czerwoną i zieloną herbatę. Piłam kiedyś te herbaty 3 fazowe- oczyszczanie, spalanie i coś tam jeszcze ale chyba to nic nie dawało. Widzę, że wszystkie chudniecie a moja waga zatrzymała się na i koniec. Schudniecie, pójdziecie w świat cieszyć się nową sylwetką a ja zostanę tu sama z wagą 76 i będę musiała sama ten wątek ciągnąć. To tego dojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrenka warszawska i jaką dietę wymyśliłaś? U mnie sie sprawdza tylko MŻ. Na innych ciągle mam poczucie, że czegoś mi brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrenka jak cos wymyslisz to napisz:) Zdeterminowana->Moja szyja się trzyma ale jeszcze chwila i sie poturlika do Ciebie na kawe oczywiscie bez cukru :P:P:P:P A tak na serio to niewiem co mi jest ale taki mam ból w szyji że szok :( i jak tu ćwiczyć no nie da się :( Jutro kupie jakiąs herbatke na oczyszczanie i niech Wam bedzie spróbuje i Bede WASZYM KRÓLIKIEM DOSWIADCZALNYM:P:P Niewiem czy oglądalyscie wczoraj Rozmowy w toku było o anoreksji,dziewczyny opowiadały jak stosowały takie srodki (naduzywały) szok ja bym się bała ,ale jakie efekty jednak schudla w ciagu 2 miesiecy ok 30kg albo mi się przeslyszalo ,ale to ona nic nie jadła -Jak ktos ogladał to niech mnie poprawi jak pisze glupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady s spokojnie zanim jak schudddne to Ty schudniesz i przytyjesz jeszcze raz ,także ja nadal tu będe wiec jakby co bedzie nas Dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalni
Cześć dziewuchy :) wygląda na to, że wszystkie miałyśmy dziś zabiegany dzień. Ja też dopiero teraz siadłam wreszcie na krągłej pupie żeby się trochę zrelaksować. lady_S - nic się nie martw, ja ważę teraz 57 kg a mój cel ideał to 52 kg, więc trochę zmagań jeszcze przede mną. Jeżeli zastanawiacie się nad dietą, to mogę z czystym sumieniem polecić south beach. Generalnie należę do osób mega niekonsekwentnych ;) tymbardziej, jeżeli chodzi o postanowienia noworoczne (papierosy rzucam prawie od dziecka ;D), ale zobaczyłam, że moja mama na tej diecie schudła niedawno 5 kg nieszczególnie się przy tym głodząc czy męcząc więc i ja postanowiłam spróbować. No i tak już 4 dzień sobie zleciał i póki co 1,4 kg mniej. Generalnie dieta ta podobnie jak dukan polega na unikaniu konkretnej grupy produktów i wcinaniu dozwolonych. Dziennie trzeba zjeść 5 zbilansowanych posiłków. Zjadłam dzisiaj: serek wiejski light, plaster szynki z indyka (I śniadanie), twaróg chudy z jogurtem naturalnym 0% i wkrojonym świeżym ogórkiem (II śniadanie), 30g pestek słonecznika (przekąska), 2 małe kotleciki z mięsa mielone z cebulką i pietruszką, (robiłam w piekarniku 40 min.), sałatka z pomidora, ogórka i fety light bo nic więcej już nic nie miałam :P (obiad), a na kolację nie miałam już weny ani ochoty, bo się najadłam obiadem. Ale to wyjątkowo dzisiaj, wcześniej jadłam te 5 posiłków ale dziś nie dało rady. ćma ćme goni - biedna Ty z tą szyją. Może jakiś przystojniak by Ci ją wymasował, co? Nie widziałam tego programu o anorektyczkach, ale tak sobie myślę 30 kg w ciągu 2 m-cy.. skóra tej dziewczyny musiała być w niezłym szoku i pewnie wisi do kolan ;) Ale tak na poważnie to anoreksja to już niefajna sprawa. Może wystarczy na razie, bo się trochę rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja takze nie bede sie rozpisywala bo chyba przy dlugie te moje posty i i tak ich nie czytacie:p wagowo tak jak zameldowalam z rana . Jutro pewnie nic poza mega zakwasami rąk bo robialm barki i plecy i nie czuje ich wogole ale jak sie opieprzalam do tej poy i olalam te czesc ciala to co sie dziwic:p Teraz obiecuje poprawe i chce to zmienic napewno:) Jutro za to pogrzeb , ciezki dzien i daleko trasa na nowym gpsie wiec zobaczymy czy wogole dojade;/ Trzymajcie kciuki zeym jednak dotarla jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmalini
Zdeterminowana - trzymamy kciuki! :) Szerokości mobilku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka:) hmmm-nie wiem trzymam sie caly czas mojego memu a waga tkt jak szla fajnie do tylu idzie do przodu i nie jestem przed @.Znowu mam 75.500 czyli doszlam do punktu wyscia z grudnia.Musze cos nowego opracowac,wiecej ruchu.Nie zalamuje sie ,poniewaz jutro wyjezdzam w gorki,troche na nartach,troszke na sankach,spacery na swiezym powietrzu i moze kilogramy nie opuszcza:):D Sniadanie-2 jaja na miekko i chrupkie pieczywo,kawa plan: obiad-watrobka kurza i kapusta kiszona kolacja-??? Do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dzieczyny :)Ja na adze nie staje bo mam mega zakwasy po treningu :) Co do wagi..... kropeczkipaseczki to mysle ze po prostu Twoj metabolizm zwolnil .Ja jzu kiedys zrzucilam 18 kilo i to wcale sie nie glodzac a po prostu jedzac co 3-4 godziny .Dzisiaj przez ten pogrzeb to raczej nie bedzie mi dane i na stypie zapewne skusz sie na ciacho ale mimo to mam cicha nadzije ze za bardzo nie przytyje. Na snaidanie zaliczylam cebule z jajkami i jestem obzarta jak bak teraz jeszcze kawa zeby sie jakos obudzic :p Tak wiec trzymam kciuki kropeczkipaseczki nie tylko za jak najmnij kilogramow ale i za superasny wyjazd i wypoczynek bo ponoc snigu w gorach juz mnostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdeterminowana27 -dzieki sedecznie,faktycznie udalo mi sie t ta pogoda,przyszla zima! Z waga tez bedzie dobrze!!!:D pOZNIEJ JESZCZE WPadne i sie z wami pozegnam na te 10 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie waga stoi na 63kg, noa le teraz mam okres, wiec moze po sie ruszy. Paseczkikropeczki-pewnie jest tak jak Zdeterminowan pisze, ze metabolizm zwolnil. Teraz pewnie przydaloby sie wiecej ruchu, zeby go ruszyc i zeby waga znowu leciala w dol:) Na pewno sie uda! Zdeterminowana-czytamy czytamy twoje posty;) Mam nadzieje, ze twoj dzionek bedzie ok. Mysle, ze ciacho w takim dniu to nie wielki grzech..Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moje: 👄 :D [kwiatek ] kochane,wspaniale,nie zastapione przyjacioleczki topikowe! Zegnam sie z Wami na cale prawie 10 dni-eracam 23-01.2012.Juto juz jade i juz za Wami bardzo mocno tesknie!!! Czlowiek jednak sie zzywa ,ach......cudownie,za tak mozna sie zaprzyjaznic,ciesze sie:D i ciesze sie ,ze was mam i ze jestecie!:D Jutro tylko zmienie stopke,ale juz bez wpisu.Wiem,ze waga cedzie zalamujaca,ale sprobuje to zmienic na nartach tym bardzej,ze sniegu napadalo duzo! papapa,cmok,cmok,cmok i nie zapominajcie mnie !!!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie podjadac ciastka
vesto24.pl polecam'"! odziez wiekszych rozmiarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie podjadac ciastka
marhefka, zobacz bo naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie podjadac ciastka
nie pozalujecie,naprawde super odzież i tanio modnie rozne wzory,pantery,cyrkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×