Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Hej U mnie be rewelacji ;/ jedynie -1.1 ale w sumie nie ma co sie dziwic jak zaliczylam trzy dni obzarstwa:) Jedyna nadzieja , ze po wyjezdzie babci nikt nie bedzie piekl ani nuggetsow ani pysznych faworkow. W sumie jestem nawet z siebie dumna bo mimo ze moj maz spiochal smacznie ja wstalam i poszlam na fitness na czczo i potem jeszce areoby zrobilam Waga ogolnie -1.1 ale najlepsze ze w pasie zlecialy mi trzy centymetry i w udzie :) Jupiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Tez moja waga mnie do konca nie zadowala,myslalam,ze bedzie troszke wiecej do tylu:(zaczyna mi sie to wlec;( wiem,wiem,-cierpliwosc:D Zjadlam dzis-pol udka z indyka i troche kapzsty kiszonej,kawa Kolacja.planuje troche salatki z tunczyka,ktore zostanie mi na sniadanie :D Trzymajcie sie zdrowo-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Ja zjadłam dziś musli z kiwi, pomarańczą, jogurtem i cynamonem, kanapkę z chleba żytniego z pastą jajeczną (bez majonezu), jabłko, 4 mandarynki i sałatkę z łososiem (sałata, ogórek, łosoś, sos jogurtowy z koperkiem) i zaraz zjem jeszcze jogurt light ananasowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja zaliczyłam dziś kfc:( no i du... moja silna wola przegrała ,ale jak mąż jadł te hot wingsy czy jak to się pisze to myslałam ze slinotoku nie opanuje grrr jestem zła na siebie ... Oj długi dzis bedzie trening długi :p:p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćma ćme goni -hahaha to witaj w klubie:D Ja wkasalam dzisiaj(wstyd)batona-snikersa:(:(:( Cos mnie napadlo,ale za kare cierpie bo boli mnie zoladek:( Waga jutro prawde ci powie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cma!!! Paseczkikropeczki!!! Ladnie sobie pozwalacie...;) ale moze nic na wadze nie wzrosnie i nie bedzie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna21
no ladnie ładnie... ale eh ja osobiscie uwielbiam hot wingsy i nie wiem czy moja silna wola tez by sobie dała rade..:) ja dzis od 15 nic nie jem za to ze wczoraj sobie pozowililam grzeszyć. pije wode, duuuzo wody zeby mi w brzuchu nie burczalo bo do 22 jestem w pracy. Boniu czego sie nie robi żeby byc piekna...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale grzeszycie!!! A ja właśnie sobie przygotowałam na jutro do pracy ciemny makaron z brokułami i już nie mogę się doczekać aż go zjem :P A teraz popijam sobie maślankę, bo woda dziś mnie nie zapycha... idę zrobić trening na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem że zawaliłam ,no ale co sie stalo to sie nie odstanie :D Jutro zaciskam zęby i chudne dalej ;)Ale powiem Wam ze to wszystko przez Mojego Męża On tak kusi teraz też wziął sobie miske lentylków i je kolo mnie a mi znów ślinka leci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moge przyłączyć się do was?? jestem juz na innym forum ale chyba cos zanika a nie lubie pisac sama do siebie. to moze cos o mnie. Jestem Magda:) lat 29, jedna coreczka 6 lat. Pracuje, mam swój sklep. Przeczytałam wszystko od deski do deski wiec was troszke juz znam:) gratuluje spadków wagi:) ja aktualnie jestem na diecie nielaczenia, jest super mówię wam. pierwszy spadek wagi juz zaliczylam, moze byloby wiecej ale w sobote dostalam @ wiec wiadomo ze wtedy czlowiek taki spuchniety. mam nadzieje ze jak sie skonczy to i troche waga zleci w dół, oby... narazie spadam malą polożyc spac, ale wrócę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj maz dzis kupil moje ulubione ciastka migdalowe. Sa pakowane po dwa i zawsze jemy po jednym...no coz, nie ruszylam. Zjadl przed chwila oba:) ale nawet mnie nie ciagnie do slodyczy, chyba chrom dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj maz dzis kupil moje ulubione ciastka migdalowe. Sa pakowane po dwa i zawsze jemy po jednym...no coz, nie ruszylam. Zjadl przed chwila oba:) ale nawet mnie nie ciagnie do slodyczy, chyba chrom dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spioszki 😴 Ja dzien zaczela od ukaranie siebie za wczorajszy baton- sniadnko-talko kawa i nic:D Marhefka -wiem,wiem ,ale juz koniec-dzis nowy dzien i nowe wezwania:D małaczarna21-nie daj sie i nie zlam jak ja:) lady_S -juz sie wyspowiadalam i wiecej grzechow nie mam!!! ćma ćme goni -juz sie poprawiamy ,no nie i jestesmy od dzisiaj jestesmy grzeczne;D magdulka11111 -witaj w klubie:D Trzamajcie sie cieplo i do pozniej!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie wszystkie dziewczyny :-) Wczorajszy dzien zaliczony. Waga kupiona. Musze sie jeszcze przemoc do cwiczen bo to mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :) koronka 2011 -z tymi cwiczeniami nie bedzie tak zle,musisz tylko zaczac,nawet troche na poczatku na sile,a potem wejdzie ci to w krew,zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, tylko zaczac ciazko. Dobrze mi sie na stepperze cwiczyło ale niestety zepsul sie. Tzn dziala ale tak glosno ze słychac go 2 ulice dalej jak na nim cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie sobie obiecuje ze zaczne dzisiaj i codziennie klapa. Dzisiaj chyba wlacze syna gre na xboxie. Ostatnio jak gralam przez 15 min to przez 3 dni mialam zakwasy na calym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkikropeczki lepiej odmówić sobie kolacji niż śniadania. Ja zauważyłam u siebie, ze jak jem porządne, smaczne śniadania to później nie mam napadów obżarstwa wieczorem. Spróbuj! koronka ja gram często na PS3 move. Najbardziej lubię taniec i siatkówkę. Można się nieźle spocić ;) A po boksie, to nie umiałam zmieniać biegów w samochodzie takie miałam zakwasy... teraz chcę sobię kupić jakąś grę z aerobikiem, albo osobistego trenera ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna21
Dzieńdoberek:) zgadzam sie z LAdy_S lepiej jest odmowić sobie kolacji niż sniadania i ja również jesli zjem porzadne sniadanie nie mam wieczorem aż takiego apetytu. co do mnie to nie mam czasu ćwiczyc.... głupio to brzmi od osoby która ma nad soba silownie heh ale uwierzcie że by wam to zbrzydło gdybyście na to patrzyly codziennie. wole cwiczyc w domu aczkolwiek tam zawsze jets cos do roboty...;/ no i sesja Pozdrawiam i zycze dzis wytrwałosci laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Na początku Witam Nową Koleżanke:D Ja dziś walcze dzielnie ,ale noc miałam szarpaną prawie oka nie zmruzyłam chodze jak Zombii :( ech.. Acha na mojej nowej wadze kupionek w sobote waże dziś 17.2kg :D:D:D:D:D także mam w nosie diete :P:P:P:P,a tak powaznie to 30zł do kosza:( tak to jest wierzyć promocją grrrrrrrr!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Wiem,wiem dziewczyny i bardzo dziekuje za rade i troske,ale z tam sniadankiem to tak wyjatkowo!!!!!po tym batonie:) Dzieki,dzieki,jestescie k o ch a n e :D Hahaha,chyba tez kuoie nowa wage,moja naaapewno zawyza!!!!hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna21
Ćma Ćme goni koniecznie podaj namiary na sklep gdzie sprzedaja takie wyszczuplajace wagi^^ też ja kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gwiazdy:) ja na mojej stanełam wlasnie dzisiaj nie zdazywszy przeczytac tego co tutaj upisalyscie i wyszlo mi kilo mniej wiec te nie wiem ;/; Moze moja te jakas magiczna hheeh i ja taka zachwycona a tutakie oszukanstwo:p Cma cme goni - no 17.20 kg to powiem Ci moja droga ze tempo ekspresowe :p Nawet moj pies ma 29 z hakiem :p a Ty prosze tydzien mija a tu takie postepy:) Ps. Chyba kupujesz wagę u tej samej osoby co Koronka hehhe Moja pokazala 59.60 wiec juz upragniona 5 z przodu , no i ...... ciesze sie niby ale chyba powinnam wziac jedna wielka poprawde na te nasze Wagi Co do snikersow i kfc to rozumumiem ten bol jak to jest jesc ladnie caly dzien a potem spieprzyc na wieczor;/ Teraz za to siedze przy kawku po pycha jaecznicy na maselku z cebylką ale teraz juz bedzie dietetycznie tyle ze be przesady bo jakies chorobsko mnie bieze ;/a tu w pracy jestem od 14 do 21 be ani jednej przerwy ;/ porazka na kolkach ale na jednej z lekcji bede mogla sobie zjesc a na druga wezme jogurt wc tez ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćma ćme goni chudzinko!!! ;) A nie można zareklamować tej wagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady S O fajnie ze jednak jestes ? Tylko dlaczego po kryjomu ????Oj Ty !!! Daj znac jak juz znajdziesz tego osobistego trenera :p bo rozumiem ze to jakis taki internetowy tak?Czy moze taki osobisty przystojniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ale sie usmiałam z tych waszym wag, tez taką chce. A z tymi sniadaniami to racja, ale ja nigdy nie jadlam sniadan, w zeszlym roku jak zaczelam sie odchudzac to tez to olałam, i to był wielki błąd. a teraz jak sobie zjem pycha sniadanko, pozniej drugie sniadanko i po 17 obiadokolacje to wogole nie czuje ze jestem na diecie a kilogramki lecą w dół:) Acha moja córa ma w piatek w przedszkolu bal przebierancow, wymyslila sobie ze bedzie syrenką. Boze skąd ja mam wziac zloty materiał zeby cos jej uszyc?? nawet nie mam czasu zeby gdzies podskoczyc i cos wymyslic, bo w pracy do 17 codziennie. ale jak wroci jutro od ojca to namowie ja zeby była kowbojką, bo pomysl mam na superowy strój. mam nadzieje ze sie zgodzi. milego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mojej wadze dzis wiecej, w sumie nie wiem dlaczego...pewnie jakies wahania wagi, poki sie nie unormuje. Dzis siedze w pracy, wieczorem moze bym slkoczyla na basen, ale nie wiem czy sie zbiore...bo jutro znowu pracka od rana.Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga stanęła na 76 kg :| I ani drgnie... A ja dziś w ramach ćwiczeń idę na WYPRZEDAŻE!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×