Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

Dzisiaj przyznaje sie ze pije piwko. Dzien tak stresujacy, pełen nerwów ze jedyne na co mam ochote to sie upic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam sie do Was i popijam gorzką herbate :p LADY S -oj chętnie wybrałabym sie z Tobą na Tą wyprzedaż , tak bym się przeszła ,a samej mi sie nie chce :( Upolowałaś jakiś ciuszek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj upolowałam kilka ciuszków, ale najbardziej się cieszę z dwóch torebek, które kupiłam z ogromną zniżką. Mój mąż będzie wniebowzięty. Uwielbiam mój torebkoholizm :P Zjedzone dziś: owsianka z pomarańczą, cynamonem i orzechami laskowymi, kanapka z żytniego chleba z pastą jajeczną (pasta została mi z wczoraj), banan, ciemny makaron z brokułami, kawałek indyka z pomidorami. Jadacie czasem owsiankę? Ja przekonałam się niedawno. Jeśli chcecie wypróbować to polecam stronę: http://owsiankoweinspiracje.blogspot.com Okazało się, że nie jest to już ta jałowa maź, którą pamiętam z dzieciństwa ;) Syci na bardzo długo i rozwiązuje wszystkie problemy z zaparciami. Idę sobie zrobić jakąś herbatkę bo mi smaka zrobiłyście... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jezu jak pieknie wygladaja te owsiankowe inspiracje:) mniam, choc nie przepadam to napewno sprobuje ktoregos z przepisów i moze sie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie powiem extra ta owsianka :p:p:p ,ale mam smaka aż mi slina cieknie O kurcze ja chyba tez sie wyrwe na jakieś wyprzedaże w sobote :) Może coś i ja upoluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koronka2011-> a jak tam piwko smakuje??? ja juz nie pamietam kiedy piłam :( :P:P:P:P Kto dziś za mnie poćwiczy ???? w zamian pozycze swoją wage na tydzień :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny :) Nie piszcie mi o zakupach bo ostatnie na jakie mam czas to spozywcze ;/ A co do akupow to mam obsesje na punkcie butow :p ma chyba z 6 par kozakow i ciagle mi malo i malo a jedne to takie wysokie ze jezdzic sie nie da autem .Tylko 14 cm czyli dlugosc idealna zeby mogala wbic sie w wycieraczke No a po butach to kolejne fakt torebki :;p Co do diety to oprocz wtopy z ziemnakami u mamy i sosem do karczku to nawet spoko bo choc uczennice poczestoalam czekoladka sama sie na nia nie skusilam wiec uazam ze jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćma Ćmę Goni- ja z Toba pocwicze :) Wprawdzie jakies chorobsko mnie bieze ale jutro wybieram sie na fitness z rana na czczo .Zobaczymy co z tego wyjdzie :p start o 8.30 koniec o 9.45 i do tego godzina aerobow:p a na biezni taki mega fajny program o nazwie "posladki ":p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasencje:D CO wy tak zakupowo?,achaa wagi w dol i ciuszki sie marza!!! ok,tez uwielbiam latac po slepach,a w szczegolnosc jak sa wyprzedrze!!!!!! ja jeste dzika za butami i torebkami ;) uwielbiam tez wszystkie oswietlenia,czyli lanpy! koronka 2011 -juz ci zazdroszcze tych kozaczkow:D i tego wczorajszego piwka,ale narobilas ochoty i smaku!!!! magdulka11111 -40 mim,dobrze beda super sfekty::) ćma ćme goni -witaj!:)-ja teraz popijam kawke lady_S -ja mam smaka na te twoja owsianke i chyba ja sobie na obiad zrobie!Chetnie spojrze na ten lnk:) Marhefka -ciau:) Zdeterminowana27 -brawo,ze sie nie skusilas na czekoladke:) Jesli chodzi o zakupowe szalenstwo to widze mamy takie same upodabania:D Dietkowo u mnie bez rzadnych nowych rewelacji,ale ciesze sie ,ze nie przodu:) Sniadanko-2 jaja na miekko i pomidorek,kawa-tradycajnie i koniecznie:D Buziaczki kochane i do pozniej:D🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! A u mnie waga wzrosla i od dwoch dni 63,3 kg. ale sie nie przejmuje, takie wahania to normalne, zapewne po nich bedzie spadek:) Sniadanko i lunch gotowy, zaraz smigam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej piękne. waga prawie bez zmian od soboty ale mysle ze przez @ waga mi sie zatrzymała. chociaz teraz tak patrze i po tygodniu na diecie prawie 2kg mniej czyli tragedii nie ma. jak tak dalej pojdzie to w jakies ponad dwa miesiace powinnam dojsc do celu. mysle ze wytrwam bo ta dieta nielaczenia jest swietna, jem co chce:) nawet sie raz skusilam na chipsy ale ciii......:) nikomu nie mówcie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :D Dziś sie ważyłam 68.2,także powolutku waga spada,malusieńkimi kroczkami fajnie daje to motywacje by trzymać się dzielnie :) i żałować że sie skusiłam na kfc itd... może dzis było by jeszcze mniej :P:P:P Jak tam aeorabik na czczo? Ja bym chyba padła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gwiazdy:) Jestem i ja :p i juz oczywiscie po sniadaniu n ktore wcielam sobie zupe fasolowa z kawaleczkami boczusiu plywajacymi w niej :) Pewnie nie mega dietetycnie ale ja wychodze z zalozenia ze sniadanie nie musi byc mega odtlusczone ale przezde wszytkim takie ktore da mi kopa:) Teraz popijam kawke i wsciekam sie na siebie bo zapomnialam nastawic budzika i na moj fitness nie wstalam ;/ By to szl*g o poludniu za to lekcje z uczniami , ksiadz i tylko mam dylemat czy odwolac zajecia z jedna laska i jechac na fitness i silownie czy moze zarobic kase??? Ale jakos bardziej sie sklaniam ku tej silowni i fitnessie bo chociaz na tym to cos moj organizm skorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cma cme goni - nie padlam bo bylam na etapie przewracania sie z boku n bok:) tak na powaznie to czulamsie rewelacyjnie :)tzn mysle ze to dalo mojemu organizmowi kopa choc potem o 15 ogarnela mnie taka sennosc ze masakra ale przezylam i potem chodzilam jak roocik do konca dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma ćme
Ale narobiłaś smaka na tą zupe fasolową z boczusiem :P mniam mniam dobrze zrozumiałam masz księdza dziś po kolendzie? A na fitness zawsze zawrto isc:) pieniążki zarobisz w inny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrobie jak jak mi radzisz i odwolam te lekcje :) Przynajmniej bede szczesliwa ze pocwiczylam i e beda efekty :) a z ksiedzem to dobre zrozumialas :)To bedzie moja pierwsza kolęda z męzem wieo jaja jak nie wiem bo musze ogarnac dom ale specjalnie zostawilam sobie to na dzisiaj bo jakbym posprzatala wczoraj to i tak dzisiaj bybby kurz i ciapki na panelach bo moje kochane psisko jakos nie docenia mojej pracy i takie fajne trasy sobie wyznacza az mu lapki totalnie nie obeschna a najlepsze to sa jego posaidowki na bezowo bialbym dywanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam sie dzis wieczorkiem na basen ruszyc, ale tak mi sie zawsze ciezko zebrac...potem juz jest taka szczesliwa, ze plywam, ale ruszyc dupsko z kanapy jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze musze sie ruszyc!!! Zasem mi sie nie chce, bo zanim wroce z pracy jest 6, zrobie obiad cog ogarne i jak wreszcie moge odpoczac to jest 8. No i wtedy trzebabylo sie zbierac, a nie zawsze sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie dziwie się bo ja tez mam lenia niezlego czasami a dzisiaj jeszcze ta kolęda wiec chyba bez sensu gonic sie z lekcjami :)Po prosttu zrobię sobie wolniejszy dzien i dzielnie pobiegne na fitness czy silownie :):):) Ja to powiem Ci marhefko ze mam jeszcze gorzej bo wczoraj zajecia z uczniami skonczylam o 21 wiec nie musze Ci chyba mowic ile mi czasu zostalo zwazywszy na fakt ze do domu pol godziny a potem przykre obowiazki zony heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem doskonale:) Ja zmywam, gotuje jednoczesnie i jeszcze moja mala pociecha stoi mi pod nogami, bo chce zeby mam sie nia zajela...proboje wszystko szybko ogarnac, potem jeszcze z corcia spedzic troche czasu i tak szybko wieczor mija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×