Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadpłacka

Biznes Lunch w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Ja ostatnio zamowilam jedzenie do domu, szybko dowiezli i bezplatnie :) klimatyczne miejsce, i swietne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Antich Caffe dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinieneś wybrać się do irlandzkiego pubu na Miodowej 3 - irishpubmiodowa.pl - spokojnie, o jakiegoś czasu mają tam wietnamskiego kucharza, który robi według mnie najlepszego kurczaka curry w mieście. Takie połączenie Irlandii, Polski i Azji - dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie wiesz gdzie jest Miodowa - no i pod trójką znajduje się Irish Pub. Zajdź sobie na stronę internetową irishpubmiodowa.pl, to sobie będziesz miał możliwość dowiedzieć się więcej o tym lokalu. Ja tam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami biznesowe lunche można zaliczyć do kosztów firmowych. Ceny w takim wypadku ceny mogą nie być aż tak odstraszające. Polecam: http://abrfinanse.pl/biznesowy-lunch-a-koszty-firmowe/ art. o tym kiedy można takie wydatki zaliczać do kosztów firmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie na szybko isc lub zamowic sushi z www.kanpai.com.pl/ jest naprawde smaczne, jest tez idealne na przerwe lunchowa w pracy. osobiscie moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa_kati
Jeśli ktoś lubi ryby albo ma ochotę na fish&chips to polecam ogromnie e rybę :) Dorsz i sosy najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić bardzo dobre sushi w Wesołej www.sushiwesola.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salto na Wilczej będzie odpowiednie, eleganckie miejsce i bardzo dobre jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei polecam Sushiberry, niekoniecznie w centrum, ale warto się kawałek przejechać, żeby naprawdę smacznie i godnie zjeść. Wnętrze lokalu sprzyja dłuższym posiedzeniom, na lunch biznesowy nada się więc idealnie. Z kolei sushi jest naprawdę świeże i pyszne - a o to dość ciężko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się przejść na lunch do Ganesh na Ursynowie. Zawsze w porze obiadowej, między 12 a 16 jest lunch po 20 zł, a porcja taka, że nawet ja jestem w stanie się najeść, ale lubię dużo zjeść:) Wszystko przyrządzane jest na żywo, bez mikrofalówki i tego typu wynalazków – tradycyjne jedzenie indyjskie robione na żywym ogniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy to ma byc lunch szybki i niezobowiazujacy? I pod warunkiem ze druga strona lubi sushi to polecam http://www.kanpai.com.pl/ mile ciekawe i pyszne miesjce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYUTA
Ja też polecam ganesh na takie spotkania, zawsze się tam umawiam z klientami mają pyszne jedzenie i TANIO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://www.kanpai.com.pl/ można sobie zjeść przyjemny lunch! Myślę, ze to dobry pomysł - wszyscy powinni być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cykla112
Osobiście jak dla mnie w Warszawie jest tylko jedno takie miejsce gdzie można zjeść taki biznes lunch a jest nim http://vilanova.pl/ Dzięki ofercie menu wszyscy obecni na takim posiłku będą na prawdę usatysfakcjonowani. Zobaczcie ich galerię zdjęć a przekonacie się że jest to czarujące miejsce w sam raz na takie właśnie spotkanie. Byłam już tam nie jeden raz i za każdym razem jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozytywne mam doświadczenia z lokalem Ganesh w galerii Metro Sama galeria raczej nie przyciąga, ale już restauracja jest warta uwagi. Duże porcje, dobre ceny, obsługa, która doradzi w kwestii smaku – co jest ważne, bo nie każdy musi być zorientowany w indyjskich potrawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziok
Na spotkanie biznesowe zdecydowanie polecam restauracje w New Orleans. Szczególnie jeśli to facet to już w ogóle będzie zachwycony. Restauracja bardzo ekskluzywna, ale ceny normalne. Z pewnością się spodoba :) www.neworleans.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z warszawskich restauracji z indyjskimi potrawami to najlepsze doświadczenia mam z lokalem Ganesh w Galerii Metro na Ursynowie. Trochę czasami trzeba poczekać na zamówienie,ale na dania które nie są odgrzewane tylko robione na bieżąco w końcu trzeba poczekać” Porcje praktycznie dwa razy większe niż to co konkurencyjne restauracje oferują. Mają też bardzo dobre indyjskie piwo Jogi – pycha! Sporo info o aktualnych cenach i promocjach jest ich Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już mowa o Wilanowie, to polecam gorąco Milanovo - mają pyszną kuchnię, a najlepszą pizzę :) Do tego fajna atmosfera - w sam raz na spotkanie ze znajomymi czy rodziną. Na ich stronie http://milanovo.pl/milanovo-restaurant-pizzeria-cafe można się zapoznać z z ich menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Ogólnie to pasuje mi indyjska kuchnia, zwłaszcza te potrawy w wersji wege. Za te pieniądze to w innych lokalach nawet bym się w połowie nie najadła, a tutaj zawsze wychodzę pełna optymalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ęrybę można zjeść pożywny i pyszny lunch! Na plus lokalizacja: bo blisko złotych tarasów i ronda onz oraz przystępne ceny. W lokalu nie ma zbyt wiele miejsca, ale zawsze mozna zarezerwowac :) Chociaz wiadomo ze w godzinach szczytu zawsze jest ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry, pożywny i niedrogi lunch można ustrzelić w indyjskiej restauracji Ganesh ( ganesh.pl). Między 12 a 16 mają takie zestawy obiadowe za 2 dyszki, A porcja jest suta, można się spokojnie najeść. Co do lokalu to ma fajny klimat, wygodne loże, mi się bardzo podoba taki półmrok panujący w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o orientalne restauracje w Warszawie to mi osobiście bardzo pasuje to co dają w Ganesh do jedzenia. Sporo pikantnych sosów, ale też dużo łagodniejszych propozycji w tym cała gama potraw dla dzieci. Dobrą promocję mają w poniedziałki, kiedy za 40 zł można zjeść na maksa, bez limitów. Reszta promocji jest podawana na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka dań wegetariańskich to ja bym polecała takie miejsce jak Ganesh – kuchnia indyjska. Mają w menu bardzo dużo opcji dla osób, które nie jadają mięsa. Bakłażan, pomidorki....pyszne sosy – jest z czego wybierać. Najlepiej ich odwiedzić w pon po 17 – mają wtedy akcję – All you can eat, czyli jesz do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onez
W Akademii można liczyć na atmosferę adekwatną dla spotkań biznesowych. Byłem tam już kilkakrotnie i za każdym razem moi partnerzy wychodzili stamtąd z bardzo dobrym wrażeniem. Poza tym nie da się kucharzowi odmówić świetnego wyczucia smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizaarn
Dość niedawno, kiedy zostałam zaproszona na biznes lunch w Warszawie, miałam zupełnie inne zdanie o takich spotkaniach. Sztywne, byle zjeść i omówić interesy. Natomiast od tamtego spotkania, które odbyło się w Bubbles zmieniłam zdanie. Biznes Lunch może być przyjemnością, z dobrym jedzeniem, w lokalu o fajnym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio właśnie w tym celu w Sushiberry, jak to zresztą polecał ktoś wyżej. I faktycznie, przyjemnie się tam siedziało, bo spokojnie, nie było głośno, klimat sprzyjający do rozmów biznesowych, jedzenie tak samo. Na tego typu spotkaniach wolę zamówić coś lekkiego i w miarę "czystego" w spożyciu niż talerz czegoś tradycyjnego :P Jakoś tak bardziej "z klasą" to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajabana
Akademia na Różanej to dobry wybór na spotkanie biznesowe. Mają genialnego kucharza, czego dowodem jest ich wyborna kuchnia. Sprawdzona restauracja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilacz
Zgadzam się, zdecydowanie restauracja "Akademia". Dla mnie plus, że mają dobrą kuchnię polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×