Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3738732364883247

GWAŁT jest zawsze gwałtem niezależnie od tego jak kobieta była ubrana

Polecane posty

Gość 3738732364883247

i się zachowywała NIE to zawsze NIE do komór gazowych z gwałcicielami czy to tymi zza krzaków, czy to chłopakami, czy to mężami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo znudzony mąż
I do komór gazowych z żonami, które nie wypełniają świętego obowiązku małżeńskiego, nie pokutują za nakłonienie mężczyzny do grzechu pierworodnego, tylko realizują własne ambicje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bretania
TAK... i kradzież jest zawsze kradzieża niezaleznie od tego jak bardzo wypakowane sa wystawy i jak bardzo zagłodzony jest złodziej, prawda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3738732364883247
do bardzo znudzonego męża: i takich chujów jak ty również🖐️ do Bretanii: TAK to też jest kradzież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bretania
a kradzież wolnej woli metodą "cycki na wierzchu" odwalana z premedytacją? Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3738732364883247
do Armaty: NIE jest zawsze NIE, nawet jeżeli wcześniej chętnie dała 100 chłopom; w danej chwili NIE ma na to ochoty i KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3738732364883247
do Czarnej_Gorzkiej: niektórym trzeba to uświadomić nim będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bretania
ta, która tę wolę ''kradnie'' nie jest temu winna przykro mi ale nie jestem zwolennikiem usprawiedliwiania pewnych zachowań, pozwolę sobie sie nie zgodzić :classic_cool: Weszłabyś do klatki z lwem liczac na to, że skoro wytresowany to nic ci nie grozi? Absolutnie nie usprawiedliwiam gwałtów. Ale usprawiedliwiania głupoty też we mnie nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3738732364883247
do Bretanii: skoro jesteś też zwolenniczką dziwacznych, nie mających pokrycia w rzeczywistości argumentów, to nie mam o czym z tobą rozmawiać. w każdym razie, czy to wywala cycki na wierzch czy nie, czy kusi w jakikolwiek inny sposób - to nieistotne. NIE jest zawsze NIE. i ten lew MUSI utrzymać na wodzy swoje żądze, bo społeczeństwo tego od niego wymaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam 16 lat jak zostalam zgwalcona...bylam dziewica :( bylo strasznie. jak bym mogla to bym go chyba zabila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
hej no już was gwałcili bili dziećczyli a wy w miniówie chodzicie i dziób na kłódkę jeśli można to ludzie robią bo wiedzą że kobieta bierze wszystko na klatę i chroni bandytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam myśleć nie kazano, wstąpiłem na ciało! Tako mi się zdało, że się wypinało... ...a to "Tak" oznacza "Nie" Kobiety - odrobinę logiki; to nie boli ;) KARALNE POWINNO BYĆ RÓWNIEŻ WYSYŁANIE SPRZECZNYCH SYGNAŁÓW (mające na celu... no, można się tylko domyślać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komory gazowe to nie nasza specjalność. :O I pamiętaj o tym. Nie będzie ząb za ząb bo to rodzi nienawiść. Zabijanie ludzi, nie przywróci życia umarłym. Żywym można za to dać świadomość, by cierpieli ze świadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy... O.o Napisałeś wreszcie coś z sensem. Zatkało mnie z wrażenia i dotąd nieokazywanego podziwu. No, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3738732364883247 Ok wszystko się zgadza i masz rację i tak dalej... ALE... Czy zostawiasz otwarte mieszkanie/dom wychodząc? Zostawiasz zapalony samochód z kluczykami w stacyjce idąc do sklepu? Sorry ale jak widzę jak dziewczyny łażą późną nocą same to zastanawiam się czy poza ubraniem w domach mózgów nie pozostawiały. Nie ważne jak bardzo kobiety będą krzyczeć że gwałt jest gwałtem nie zależnie jak są ubrane i gdzie łażą same to nadal nie zmieni to podejścia tych którzy je gwałcą. Podpitych skurwieli może sprowokować do gwałtu nawet kobieta w worku na ziemniaki ale czym bardziej "seksowna" (bardziej wyzywająco ubrana) będzie tym ma większe szanse że wywoła reakcje która jej się nie spodoba. Nic nie zwalnia gwałciciela z odpowiedzialności ale też nic nie zwalnia kobiety z zachowania zdrowego rozsądku. Zresztą odpowiedzialność gwałciciela na nie wiele się jej zda bo będzie jedynie marną pociechą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudi
a to ciekawe dlaczego kobiety nie rzucają się na pólnagich facetów.... :D jakoś nie słychać, coby ich gwałciły,nawet te podpite ??? choć mogę się mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wójekstaryhuejk
a mnie kobieta pobiła zgwałciła wrobiła w dziecko alimenty ślub i potem wyjechała z Latynosem do chin XD a ja siedzeXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pseudi a wiesz jak reaguje policja jak facet chce zgłosić gwałt/molestowanie? Jeśli chodzi o maltretowanie to już powoli zaczynają reagować normalnie. Wydaje się kobietom że są takie biedne i źle traktowane a prawda nie jest już taka oczywista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudi
wszystko rozumiem ale żeby z latynosem do chin...aj to musiało boleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudi
myśliciel nie wiem jak reaguje policja nigdy nie gwalciłam bez zgody.. a tak na poważnie - podobnie z mobbingiem - niby jest a nie ma.. niby karane to a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudi
Mucha może wystarczyloby gdyby takiego banda niewyżytych samców dopadła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O sraniu na mój podziw jeszcze nie było słuchu Dek z małpą. Przecierasz szlaki. :O Nie chcę po prostu czytać o Polskich obozach koncentracyjnych. :P Co jedynie mamy walnego, a raczej chcielibyśmy zapomnieć... to ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam! Wg Starego Testamentu kara za zgwalcenie dziewicy ma być jej poslubienie (oraz wypłacenie jej ojcu 50 srebrnikow - nie wiem ile to będzie po kursie złotego :p ) To się nazywa sprawiedliwość! Już sobie wyobrażam szczęście owego dziewczecia na wieść, że zostanie żona swego oprawcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×