Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kfhsyefkkghtyu

Lekarstwo na wrzody i inne bolesci zoladka.

Polecane posty

Gość marakara
3 godziny temu, Gość maryś napisał:

chyba nie ma co się oszukiwać. nie mamy państwowej służby zdrowia. wykupienie pakietu medycznego to kwestia czasu. 

mysle ze nawet nie ma się co zastanawiać, szczegolnie jeśli chodzi o wizytę typowo specjalistyczną, i szukać prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

czekanie na państwową służbę zdrowia tylko pogłębia chorobę, nawet jeśli zaczyna się ona niewinnie. Nie ma co zwlekać tylko konsultować ze sprawdzonym lekarzem prywatnie. To kosztuje i nie każdy może sobie na to pozwilić dlatego najlepiej kupić pakiet medyczny i mieć komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona
Dnia 22.05.2019 o 11:40, Gość Michalina napisał:

czekanie na państwową służbę zdrowia tylko pogłębia chorobę, nawet jeśli zaczyna się ona niewinnie. Nie ma co zwlekać tylko konsultować ze sprawdzonym lekarzem prywatnie. To kosztuje i nie każdy może sobie na to pozwilić dlatego najlepiej kupić pakiet medyczny i mieć komplet

przy obecnym stanie państwowej służby zdrowia wykupienie pakietu w prywatnej klinice jest najlepszym rozwiązaniem, na nfz nie ma co liczyć podobnie jak na emeryturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziatuzia
1 godzinę temu, Gość iwona napisał:

przy obecnym stanie państwowej służby zdrowia wykupienie pakietu w prywatnej klinice jest najlepszym rozwiązaniem, na nfz nie ma co liczyć podobnie jak na emeryturę

takie czasy, wiec jesli ktos ma głowę na karku i naprawdę zależy mu na zdrowiu to już ma jakąś ofertę czy pakiet prywatnie. tylko to jest realną pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka

to ktoś jeszcze korzysta z panstwowej służby zdrowia?dwa słowa - nie warto. odkąd mam pakiet m,edyczny i kilkunastu różnych specjalistów to mój nos nie zajrzał do przychodni nfz. Polecam się zainteresować i nie tracić czasu na szukanie rozwiązania w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiś

coś w tym jest. ja ostatnio podliczyłam ile wydaje na prywatne wizyty u specjalistów i nie wierzyłam własnym oczom. dlatego od jakiegoś czasu rozglądam się za wykupieniem pakietu prywatnie. czy ktoś z Was ma jakieś sprawdzone firmy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka

 sprawdz oferte medipakiet bo mają różne opcje. Ja akurat pakiet dla 1 osoby ale możesz np z mężem czy dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka

ja tez się rozglądam za jakimś pakietem dla rodziny najlepiej. Nie stac mnie na prywatne regularne wizyty a problemy z wątrobą tego wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini

dużo jest teraz opcji pakietów i tym się warto zainteresować samemu albo zapytać pracodawce. Wszyscy wiemy jak wygląda leczenie państwowo i szkoda czasu i pieniędzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami
Dnia 17.05.2019 o 11:22, Gość Ekina napisał:

obecnie to już zupelnie nie oplaca się wykupywanie pojedynczych wizyty, a tym bardziej jak ktoś ma więce problemów zdrowotnych albo ma rodzinę. Pakiety sa zdecydowanie korzystniejsze a teraz jest tyle opcji

też tak uważam, no chyba ze ktoś nie musi oszczędzać, ale w przeciwnym razie opłacalniejszy jest pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina

ostatnio robiono badania na temat naszej polskiej służby zdrowia. jak się okazało kolejki będą krótsze, ale jakoś usług spadła 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryka

z tego co widzę to specjaliści przyjmują, albo w swoich gabinetach lub w ramach prywatnych pakietów medycznych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha

coś w tym jest ostatnio, jak poszłam z badaniem usg  na które czekałam kilka miesięcy w państwowej służbie zdrowia to specjalista do którego poszłam prywatnie ... powiedział tylko tylko tyle, jak zobaczył opis " nie wysili się"  😞 kolejne badanie robiłam prywatnie i wtedy zobaczyłam różnice - pół strony opisu do badania, a nie trzy zdania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadzia

ja ostatnio na mega wypasiony pakiet zapłaciłam 119 zł - i są badania podstawowe i UGS, RTG, specjaliści. nie sądzicie, że to dobra oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelia
2 minuty temu, Gość tadzia napisał:

ja ostatnio na mega wypasiony pakiet zapłaciłam 119 zł - i są badania podstawowe i UGS, RTG, specjaliści. nie sądzicie, że to dobra oferta?

dla niektórych to dużo ... jeszcze, gdyby koszt wynosił 50 zł to może bym się zdecydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to lekarstwo ale wspomaga właśnie jak się ma wrzody, zaburzenia zołądkowo jelitowe, naturalny skład ma ten Syrop bo sluz ślimaka zawierai wyciągi roślinne. Polecam, sama właśnie przyjmuje en Syrop Snail Natural z Zarapharma. Pomaga także na zmiany skórne, nawet wygładzać zmarszczki pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×