Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość 2jamajka5
Mimi_24 Masz rację, najlepiej samemu uzbierać sobie pieniądze i wyprawić weselicho :) Tak też robię, a ślubujemy już w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2jamajka5
Mam tylko nadzieję że nam wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
dziewczyny prosze napiszcie mi kosztorys,na ile osób i wszystko, ja mam jeszcze pół roku, dużo juz załatwione ale duzo przed nami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wygląda miej więcej to tak: Za wesele wyjedzie nam 21 tys - w tym jest tort, szampany, owoce i ciasta. Za orkiestrę 2300 fotograf 2000 kościół 600 zapowiedzi 300 zaproszenia 200 sukienka 2300 buty 200 garnitur 1200 koszula dodatki buty itp 400 fryzura 150 makijaż za darmo bukiety i butonierki za darmo wódka 4000 samochód za darmo Razem 33650 Wiem że i tak pewnie jeszcze coś wyjdzie po drodzę ale narazie mamy taki wynik Dodam, że ślub jest w woj. świętokrzyskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
a na ile osób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
To ja mam na 80os, to może zmieszcze się w 20tys, tam plus minus 2tys, a dla niektórych 70tys za wesele to nie dużo, znam osobę z rodziny, co miała wesele za 65tys, a teraz mają kredyt 30patu tysięczny, i czy to nie głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
mimi a co z obrączkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu bym nie dopuściła aby się zadłużać na własne wesele wolałabym mieć dla 6 osób w domu przyjęcie niż chociaż 1000 zł byc zadłużoną w banku oooo nie. My sami z moim LOV sami sobie wyrawiamy rodzice nam nie pomagają bo ich pomoc by napewno wyglądała tak że musieli by wziąść kredyt w banku który by spłacali przez wiele lat. A tak to wyprawiamy wesele takie na jakie nas stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
właśnie dlatego my też sami zbieramy, mamy 10tys, trochę też w zaliczkach, ale co miesiac dochodzi po 2-3tys oszczędności, myśle ze powoli damy radę, mini życzę szczęścia i nie patrzenie ile kto dał w kopercie, bo na tym forum mam wrażenie ze to jest najważniejsze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO tak wszyscy zjeżdzają że to za mało to za dużo a to tandetnę :):) A my będziemy tego dnia najszczęśliwsze:):) Bo będziemy świętować w przekonaniu że mamy wokół siebie ludzi życzliwych którzy nie patrzą na to za ile, czy tanio, czy jak. Tylko razem z nami będą się cieszyć naszym szczęściem:) Bo o to chodzi w weselach mamy się weselić w tym dniu :) Powodzenia życzę w przygotowaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie najważniejsze ale ważne. Ale zgadzam się z Wami że jak ktoś robi wesele i się zadłuża to największa głupota jaka może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
dziewczyny powiedźcie mi jak z płatami w kościele?? my mamy fajnego ksiedza, który d nas nie weźmie duzo, tak jak był na chrzcie naszej córki, pprostu nie przyjął pieniedzy, dopiero jak maż powiedział ze to na kościół to wzioł, ale i tak tylko 100zł, ehhh, muszę pomierzyć ławki żeby wiedzieć ile czego potrzebuję, zamierzamy pojeździć po hurtowniach za wódka, a wy jaka bedziecie wódkę mieć?? my krupnik, już mamy 30butelek, powoli kupujemy bo koszta mniejsze niz na raz wydać 3tys, maż mnie przekonał zebym nie rezygnowała z sukni, żebym chociaż suknie miała taka jaką chcę, a nie jaką muszę, za to zaoszczędzę na pończochach, butach i rękawiczkach które dostałam od kuzynki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My myslilismy właśnie nad krupnikiem albo nad wyborową. Wino chyba carlo rossi ale jeszcze nie wiemy dokładnie. Opłaty w kościele - hmmm my dajemy 600 zł razem z organistą Fajnie wiesz chociaż w jedno możemy zainwestowac w nasz strój:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
mi szwagierka mówiła ze dużo ludzi bierze wyborową, ale ze nie wszyscy ta wódke lubią, a ze krupnik jest lekko słodki to wiecej ludzi ją ludzi, teraz jest na promocji w bierdronce krupnik za 18zł 0.5l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
lubi* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
my kupujemy już lepiej wydawać stopniowo niż kilka tysiecy na raz, teraz przymierzam sie za zamówienie imiennych zaproszeń w butelce z allegro,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty one strasznie drogie są nie szkoda Ci na to pieniążków. My wybraliśmy takie za 1,60 zamówiłam próbke czekam aż przyślą. Ja o tych w butelce też na początku myślałam ale uważam że one pasują. Jak na przykład któś ma coś związane z morzem, z podróżami. ak żebyy takie zaproszenie kogoś opisywało jego zainteresowanie, hobby czy pracę. Mojego lov kolega jest marynarzem i u nich takie zaproszenie w 100 % pasowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
mnie wyniosą zaproszenia 400zł, aler z tego też nie zrezygnuje chciałam ale mąż powiedział ze nie ma mowy, że one są niepowtarzalne, i będą fajną pamiatką dla rodziny, rodzina tylko najblizsza wiec nie ma problemu, mi zawsze sie podobały rzeczy które sie czyms wyrózniaja tak samo jest ze suknia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
płacimy mniej za zespół(1500) i za fotografa (1300) wiec te 400zł na zasproszenia nie robią wielkiej róznicy, oszczędzamy na wielu rzeczach, nie kupujemy obrączek będą tylko czyszczone zeby ładnie błyszczały, wiele porównań robię na szwagierce która miała rok temu wesele, oni wydali 60tys, ja wydam duuuzo mniej bo nie płacę 5tys za sespól czy 4tys za fotografa czy jeszcze 2tys za drużbe weselnego, ona jeszcze wynajmowała firmę do dekoracji, firme do wszystkiego oni nie robili kompletnie nic, ja za to duzo robie sama i na tym zaoszczędzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
a mam jeszcze inne pytania, jakie bedziecie mieć paznokcie i włosy?? bo ja kompletnie nie wiem jaką fryzurę, wiem ze nie warto mówic u fryzjera ze to fryzura ślubna bo automatycznie sena idzie w górę nawet 200zł, nie wiem tez co z bukietem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce mieć rozpuszczone włosy na grubych wałkach zrobbione tylko z boku spętę jakąś ozdobą. Co do paznocki zwykły french. Ani nie warto mówic u fryzjera że ślubne oraz w kwiaciarni moja siostra tak zaoszczędziła na bukiecie 250 zł. Pokazała co chce i powiedziała że to dla Mam bo maja imieniny tego samego dnia. Więc był bukiet dla niej i dla świadkowej. Poprosiła jeszcze po 2 kwiatki że to niby dla wnuczek żeby od siebie dali babcią i miała butonierki dla chłopaków. Wszędzie jak powiesz że to na ślub to automatycznie sprzedawcy dolary mają w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
no właśnie o tym mówię, a masz gdzieś zdjecie takiej fryzury?? kurcze jak suzkam i szukam i klops, paznokcie musze miec dorabiane jakieś, bo swoich nie mam, bo przy dziecku i natłoku pracy to nie dam rady zapuscić ładnych i długich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
mimi nie wiem jak ty ale mnie trochę panika ogarnia, hehehe jeszcze sie rozmyślę, wczoraj sie z moim śmialismy ze ucieknę sprzed ołtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to te przygotowania przerażają :(:( W weekend mamy nauki przedmałżeńskie, czekamy na zaproszenia jak się okażą że ok to już będziemy zamawiać. Za butami się rozglądam po ctych centrach handlowych ale narazie nic mi się nie rzuciło w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
ja niby buty mam, ale jak by sie okazało ze musze kupić to kupię na allegro, nawet uzywane niektóre są prześliczne i nie drogie, mój jedzie dzis w nocy do pracy, z jednej strony sie cieszę bo kolejne pieniadze pójdą na konto na wesele, a z 2strony tak fajnie było z nim być, no ale trudno, 2tyg szybko miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×