Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

to nie jest związane ze ślubem, tylko z głupim telefonem, zablokowali mi konto, choć mam ważne do połowy lipca, i żebym mogła dzwonić czy pisać najlepiej jak zerwę umowę z siecią a to znów koszt 400zł, kurde szkoda mi tych pieniędzy a zwłaszcza teraz jak każdy grosz odkładamy, aż się we mnie gotuje ze złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio też walczyłam z pewną siecią bo mi naliczali takie sumy że lepiej nie mówić. NIe martw się to da się wszystko wyjaśnić. MOże w terminie nie uregolowałaś płatności i dlatego wył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mam opłacone bo mam ważność konta do 15lipca, szlag mnie trafia, bo mój luby wziął laptopa do pracy ale coś jest też nie tak bo nie ma internetu i nawet popisać nie możemy, rozmawiać też nie bo znów dziecko śpi, a dziś 1dzień w pracy po świętach po prostu tęsknię , ale jakoś przeboleję te 2tyg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
To ja jeszcze pomyślę nad tym kamerzystą. Może faktycznie lepiej kogoś poprosić żeby tylko fragmenty ślubu i wesela nakręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa panna 2012 Naprawdę przemyśl to :) Nie wiem ile w Twoich rejonach biorą ale u mnie dzięki temu że go nie bierzemy 1800 zł zostaje w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieścimy się mamy suknie, garnitur, sale, dj, zaproszenia, dekoracje został nam jeszcze do załatwienia samochód , ciasto, tort i alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, jeszcze mnóstwo rzeczy do ogarnięcia :) wesele oraganizujemy w 3 miesiące więc obale też mit że trzeba 3 lat na przygotowanie :D ( oczywiście jak się uda ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to bardzo dobrze że obalasz ten mit. Ja dzwoniłam za fotografem w połowie 2011 i usłyszałam że chyba glupia jestem on ma juz kalendarz na 2014 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakieś szaleństwo z tymi terminami. Nie uważam że każdy ślub da się zorganizować w 3 miesiące ( na pewno nie letni ), ale na Boga, 3 lata wczesniej zamawiać termin ? Po za tym ostatnio dowiedziałam się że mnóstwo firm organizujacych wesela wykupia terminy na salach, u fotografach by potem odsprzedać je swoim klientom. I tak to się nakręca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wściekła mrówa Ja ostatnio stwierdziałam, że w dzisiejszych czasach jak poznajesz chłopaka, to po pierwszej randce powinnaś juz rezerwowac salę, zespół i fotografa. Bo nóź widelec okaże się to ten jedyny. I za dwa lata jak znalazł wszystko zaklepane :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Niedługo to przed poznaniem wybranka trzeba będzie już mieć wybrana datę :) Szczerze mówiąc to ja nie sadziłam, że uda mi się zorganizować wesele w tym roku. Wrzesień też jest bardzo oblegany ale na szczęście się udało. Dopiero teraz w styczniu podpisywaliśmy umowy na salę i z zespołem. Z jednej strony się cieszę ale z drugiej obawiam czy z wszystkim zdążymy. Już tylko 8 miesięcy zostało. Dzisiaj jedziemy do kościoła rezerwować termin. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest zajęty :) Trzymajcie kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem panna młodą 2013
i zastanawiam się czy już czas by rezerwować terminy czy jeszcze się wstrzymać? wstępnie dzwoniłam w parę miejsc by zasięgnąć informacji i tak sala prawdopodobnie będzie wolna przynajmniej była 3 miesiące temu, ale widzialam tylk osale na razie w internecie nie na zywo wiec nie wiem czy mi bedzie odpowiadala. zowu nasz dj, który nam się spodobał ma napięty terminarz. I sama nie wiem czy już rezerwować chociaż salę i tego dj. Bo z kolei jak dzowniłam do fotografa to powiedział, że on nawet na 2013 jeszcze cennika nie ma. Więc sama nie wiem. Do naszego ślubu zostało 21 miesięcy, bo chcemy wrzesień 2013. Jak sądzicie? No i wesele też najlepiej jak najmniejszym kosztem, ale sama nie wiem jak to się uda zorganizować, bo dopiero mam zamiar to wszystko rozpocząć mimo, że wstępnie mam oko na kilka miejsc i usługodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Jak już jesteś na 100% pewna, że to będzie wrzesień 2013 to możesz zacząć rezerwować. Będziesz miała w czym wybierać. Później to już decydujesz się na to co zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślubniczka 2012 U mnie wporządku choć troszkę mnie głowa pobolewa bo cisnienie dzisiaj skacze nie miłosiernie :(:( i pada deszcz :( a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam was za to ze tak oszczedzacie na wszytskim , ja jak na swoim weselu chcialam cos zaoszczedzic to zawsze sobie mowilam ze przeciez to najwazniejszy dzien w naszym zyciu, ma byc pieknie i niezapomnianie, suknia kosztowala 3500 ale byla moja wymarzona suknia i innej tanszej bym nie chciala! Także nie oszczedzalismy na niczym, o weselu ktore bylo w pazdzierniku mowi sie do teraz:) NI żaluje ani grosza.... a kosztowało nas ok 65tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mowie ze mialam najdrozsze, poprostu chcialam zeby moje wesele sie roznilo od innych zeby bylo wyjatkowe, stad te koszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×