Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość ślubniczka 2012
my już jesteśmy 2lata po cywilnym, ale jakos czegos nam brakuje, przyzwyczaiłam sie ze jak jedzie do pracy to na 2-3tyg, albo nawet na dłuzej jak jedzie za granice,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22tys za wesele,tak patrze i jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
jak sie chce to sie da. ja wstępnie podliczyłam nie całe 20tys,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jakoś sie ie dało, mimo podliczenia kosztów 10razy;) 22tys :/nawet na jedną osobe wyszło duzo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
ilość gosci też daje róznice, moje zdanie jest takie ze jak ktos chce zrobic fajne i tanie wesele to zrobi tylko musi sie chcieć, i duzo samemu robić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka11
A nie lepiej nie robić wesela tylko po lampce szampana i za te pieniądze w podróż do okoła świata pojechać??? Ja przynajmniej tak planuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnienslub<3
witam. ja biore slub we wrzesniu,jestem rok po slubie cywilnym,ogrania mnie panika,mam orkiestre-1600zl i kucharke za 3 tys()sama robocizna,to tego musimy kupic jedzenie,wodka-pan tadeusz,chcemu sie wyrobic w 20 tys,nie zasatanawilam sie jeszcze nad reszta bo chyba mam czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam propozycję tzn dostaliśmy od rodziców..pieniążki na pół mieszkania czy wesele, oczywiście wybraliśmy wesele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
nie, ponieważ wesele to było zawsze moje marzenie, podróz do okoła swiata z 2letnim dzieckiem?? hmm, odpada, planujemy wyjechać na 2tyg nad morze, nasze polskie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
Pan Tadeusz to droga wódka, my mamy krupnik, i troche robionej wódki, dla rodzimy męża, my zbieramy sami, bez zadnej pomocy, połowa pieniedzy jest, jakieś 2tys w zaliczkach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnienslub<3
znajomy nam sprzeda za 20 zl-0,5l:) wiec mysle ze sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
20zł za tą wódke to nie duzo, my mysleliśmy o P.Tadeuszu ale ona jest za droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podróż poślubna
bo to chyba powinno być na odwrót, najpierw ślub i podróż poślubna potem dziecko ale jak widać czasem nie da się zachować odpowiedniej kolejności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiednia kolejność
Haha rozbawiłam się do łez ,odpowiednia kolejność . Ciekawa sprawa ,życie w odpowiedniej kolejności czy to nie nudne i starodawne. Każdy ma prawo do życia na jakie ma ochote i narzucanie komukolwiek kolejności w tym czy najpierw wesele podróż a potem dziecko jest śmieszne dla mnie. Tak samo jak śmieszne jest gdy pojawia się dziecko i od razu żeby nie było hańby na siłe ślub ,a potem nieszczesliwe dzieci nieszczesliwych rodziców.ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnienslub<3
Ja tez mam dziecko a slub we wrzesniu,a nie ktorzy wola zorganizowac wspaniale wesele i cieszyc sie szczesciem z rodzina a nie wyjezdzac do okola swiata,wiec swoje krytyki zachowaj dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka11
Ja ma 2 dzieci już trochę podrośniętych (starszy pełnoletni) a ślub dopiero przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka11
Dziewczyno a żyj na zasadzie "zastaw się a postaw się" twoja sprawa. Ja wolę tuż po ślubie wyjechać na 2 miesiące i zwiedzać. Uwielbiam/uwielbiamy to. A wesele ... to tylko kilka godzin zabawy i co potem...NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
kolejność?? hehe, moje dziecko ma 2latka, w lipcu ślub kościelny, 3lata po cywilnym, jakoś mi to nie przeszkadza, podróże?? nie, jakoś mnie to nie urzeka, ja się cieszę z tego co mam, bo wiem że mam wiele jak na te lata, za dużo w życiu straciłam żeby teraz gdzies samemu jeżdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 tysiace za wesele dla 75 osób + wasze stroje to mało chyba w tych czasach ja 6 lat temu za wesele na 69 osób wydałam 20 tys a nie było jakichś luksusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
kalinka a kto tu mówi żeby się zastawiać?? to jest inny temat, nie można komuś narzucać swojego zdania, chcesz wyjechać jedź nawet na księżyc. jeżeli dzięki temu jesteś szczęśliwa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnienslub<3
to sobie podróżujcie,przeciez ja nie mowie ze to zle,tylko mowie swoje zdanie a ty je krytykujesz,kazdy zyje jak chce i pieniadze wtdaje na co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnienslub<3
dlaczego malo?? to chyba lepeij wydac mneij i wicej zaoszczedzic niz wydawac kokosy?? tliczy sie klimat i zabawa a nie wyscig kto wiecej wyda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie o to chodzi w tym temacie żeby się kłócić :) każda neich robi to co chcę. Jedna chce mieć dzieci przed ślubem druga po a trzecia chcę podróżować i dobrze. Każda ma swoje życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktoś nie ma
za co podróżować to lepiej powiedzieć że się nie lubi, jest takie powiedzenia "Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma " Skoro na wesele ledwo zbierasz to dziwne że na wczasy wyrzuciłabyś 6 tys :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślubniczka 2012
moja szwagierka wydała 60tys zł, nic szczególnego nie było, najważniejsza jest organizacja, porównam wydatki moje ze szwagierką ja zespół 1500 ona 5tys ja fotograf 1300 ona 4tys ja drużba 1tys ona 2tys da od talerzyka 160 ona 180 ile jest różnicy?? ja za ozdoby mało płacę bo sama je robię ona chyba koło 5tys dała bo wynajęła projektanta ślubnego czy jak to sie tam nazywa, ja suknia 2tys ona 4tys ja zrobie za własne pieniądze, ona robiła też za własne ale musiała się zadłużyć na 6lat bo kupowali mieszkanie, no tak drogie wesele ale kredyt na mieszkanie, ja wole tanie wesele ale za to bez długów a pozostałe pieniądze dać na remont domu,elewaja, nowe okna, kaalizacja, nowe meble, wymarzony kominek, z własnych pieniędzy nie z kredytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesnienslub<3
jestes nudna juz z tymi podrozami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak bo ty wiesz najlepiej o czym kto marzy. To że dla kogoś podróże są marzeniem priorytetowym wcale nie oznacza że dla całej reszty społeczeństwa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Dziewczyny, przerażacie mnie tym ile macie już załatwione. Mój ślub we wrześniu a nawet jeszcze w kościele nie mam terminu zaklepanego. Na razie tylko zespół, sala i fotograf. A co niektóre już nawet na nauki przedmałżeńskie chodzą!!! Mam nadzieję, że dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×