Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość wrześniowa panna 2012
Ja bym chciała zmieścić się w kwocie 1500 zł. Biorę pod uwagę zakup sukni używanej. Zresztą wybierając suknię wolę oglądać zdjęcia prosto ze ślubu i widzieć jak dana sukienka w rzeczywistości wygląda. Te w katalogach są bardzo ładne ale po uszyciu nigdy nie wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam, znalazlam taka suknie ktora mnie urzekla, bylam u krawcowej bo u producenta byla bardzo droga, krawcowa powiedzala ze w 1800zl sie powinna zmiescic, nie chcialam ale maz mi powiedzial ze na wszystkim oszczedzamy to choc zebzm sobie mymarzona suknie kupila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamierzam ze wszystkim tj. suknia welon bielizna buty zmieścić się w 3000 zł Ale zobaczymy czy mi się to uda jak już zacznę chodzic po salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Ja bym chciała z wszystkim zmieścić się w 2000 zł. Z suknią pewnie będę miała problem bo sama nie wiem co mi się podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy kombinujecie
używana, wypożyczona, szyta czy kupiona. Wesele kosztuje tyle że 1000 zł w jedną czy drugą to już chyba nie robi jakiejś wielkiej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
Tanio Ci wychodzi. U mnie będzie ok 60 osób i każda 300zł- weselne menu, poprawiny i nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
A suknię szyje mi krawcowa - za 1800zł i będzie identyczna jak mój wymarzony model za prawie 6tys :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
A jak wygląda ta wymarzona suknia? Daj jakiegoś linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dawaj
bo zmyślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
A co mi zależy, bylebyście tego samego dnia w moim kościele ślubu nie brały :) Model Sincerity 3656, zobaczcie w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
A, nie dodałam- ślub i wesele będzie 25 sierpnia, datę to chyba z pięć razy zmienialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
Góra mi się podoba, ładne kolory i zdobienia, ale dół nie w moim stylu. U mnie nie będzie trenu, za to będzie welon na 4-5 m. Ciężko by mi było tańczyć z trenem a podpięte mi się nie podobają, no i do mojej tiulowej princesski nie bardzo pasuje tren...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
A szyjesz suknię, jak ja, u krawcowej? Na ile Ci wyceniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
A jak odpinany to dobrze, bo ciężko by było z nim tańczyć. Mi wyceniła na 1500zł koszt sukni plus ok 300zł zdobienia które sama wybiorę of kors ;) , więc ok 1800zł suknia. No i do tego welon, jakieś bolerko czy coś takiego i reszta dodatków... Pewnie gdzieś 2300-2500zł wyjdzie. O ludzie, ale kasy z tym weselem... A ile bierzecie wesele z noclegami i poprawinami jak ja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160zł od osoby, na 2 dni, noclegi pewnie wynajmiemy z 2pokoje koszt 30zł za pokoj, a reszta gosci po rodzinie tak jak zawsze, ale napewno nikt nie bedzie musiał sam sobie opłacac chyba ze sobie sam ktos zazyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Ładne sukienki ale ja jednak preferuję bardziej proste, także nie ma obawy, że coś zgapię od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
160zł za dwa dni? To tanio. Ja nie chcę noclegów po rodzinie, jakoś tak... Wolę jak będzie sala a nad nią każdy ma pokój, wygodnie. U mnie wychodzi ok 210zł menu weselne, 40zł poprawiny, 50zł/os nocleg. Ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
Wrześniowa- drugiego dnia też będę mieć prostą, taką grecką w stylu empire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakulturalna
No u mnie akurat wyjdzie taka kwota jak podana w temacie, ok 20-22 tys :) A przynajmniej taką mamy nadzieję, hehe. Wiadomo, też szukamy oszczędności ale akurat w naszym przypadku noclegi to konieczność bo goście będą z daleka, a mam niby blisko teściów z dużym domem ale to też trzeba by po weselu dojechać i u rodziny nie chcę, myślę że goście wolą tak neutralnie i nad salą mieć pokój, więc na tym nie będziemy oszczędzać. Teraz czekam na wycenę menu, będzie pewnie od 180zł do 210zł, mam nadzieję że wyjdzie 180zł bo to bez alkoholu jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześniowa, ładna, ja lubię bardziej ozdobne, ale twoja mi się podoba, na ile osób robisz wesele??takakulturalna???? moja szwagierka też płaciła 180zł, na 120os i wyszło jej 60tys za wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
takakulturalna - bardzo mały masz budżet... Ja mam prawie wszystko tańsze od Ciebie a i tak wiem, że w 22 tys. się nie zmieszczę. Jak wyjdzie 25 tys. to będę zadowolona. Do tego nie robię poprawin ani nie zamawiam noclegu. Na pewno wzięłaś wszystkie koszty pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×