Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ira jasne że będą staranka:) ale na nic nie liczę , jajnik lewy kłuję zawsze lewy! nigdy nie czułam prawego:). Ula dla mnie o Ty jesteś mamą razy 3!!!! bez dwóch zdań. Julcia nie miej mi tego za złe ale trzy dni po owulce to za wcześnie na objawy, poczekaj :)kochana moja. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Ty biegusio już się martwiłam że Ciebie nie ma! u mnie tego śluzu mało , powiedz ten wiesiołek działa? czy herbatka zielona? trzymam kciukasy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bziku no tak ma być , zawsze uśmiech jesteśmy z Tobą:) kochana zobaczysz będziesz miała trojaczki:) to cudne że tak bardzo chcesz zostać mamusi i na pewno nią będziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko moja ja biore wiesiołek i sluz mam ok...zreszta jak juz wcześniej pisałam na kartach forum ze ja ze sluzem nie miałam nigdy problemu ...zawsze był wtedy kiedy ma byc i jest go dużo...ale Ty kochana sie nie przejmuj przecież sluz mozesz miec ale w srodeczku ...ale jak cos to polecam wiesiołka i zielona (liściastą)...to działa...a wiesiołka biore średnio 1 lub 2 kapsułki na dzień....i herbatkę tez czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki:) Ale mordka mi sie cieszy:)widzę że coraz wiecej Was do brzuchatek przejdzie GRATULACJE SERDECZNE! Umnie tak jak u BIEGUSI:)żadnego nakręcania się,pełen luzik i co bedzie to bedzie;)termin @mam mw.na 29.02 ale staram sie nie mysleć pomartwie się wtedy jak mw.tydzień sie spózni(przy takich nieregularnych cyklach u mnie )to już nie ma co sie stresować i robić testów wczesniej(Wam tez nie radzę wczesniej niż 1 dzień po spodziewanej @) WITAJCIE NOWE DZIEWCZYNKI:) WSZYSTKIE WAS POZDRAWIAM SERDECZNIE ŻYCZAC MIŁEGO WIECZORKU I NIEDZIELI PEŁNEJ MIŁOŚCI ZE SWOIMI POŁÓWECZKAMI:) TRZYMAM KCIUKI ZA RESZTE DZIEWCZYNEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 nieźle faktycznie...ciekawe, która szczęściara rozpocznie tą setną stronę swoim wpisem:)...ulegało działaj kochana działaj...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety starać się nie będę, wkurwił mnie stary, niech spada, a czuję największy ból jajnika niestety nie ten cykl. Kochane dól kur... na całej linii, aj szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie martw sie... moje staranka tez byly nikczemne albowiem podjelismy decyzje ze czas a tu maż 1 noc byl tylko w domu akurat w te dni i byla tylko jedna proba bo musial wyjechac a czas nie zalezy od niego tylko jak wygrają to sie kwalifikuja do kolejnego turnieju jak przegraja to wracaja do domu no i kurde wygrywają a zona siedzi i siedzi i rozkminia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
oj dziewczynki trzeba sobie walnąć kieliszek chleba dla zdrowotności i odstresowania :classic_cool: słodkich snów dziubaski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho dziewczynki ale sie rozpisalyscie ;) witam nowa staraczke ;) nie pisalam bo z moim mielismy fajny dzien ale zaraz was pczytam dokladnie , no faktycznie 100 nam niedlugo stuknie jak niezle w 1,5 mc sto krteczek na skrobac niezle jestesmy moze ksiazke wydamy hihihi ;) bezik walnij se kielicha to ci sie lepiej zrobi i przestaniesz sie dolowac ja dzis wypiam winko i dobry humorek mam ;) dobranocki dziewczynki spijcie dobrze do popisania jutro ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula piękny teścik! teraz tylko do lekarz:) teraz nam opowiedz jak i kiedy były Twoje staranka:) może coś nam podpowiesz:)? To super wiadomość na 100 stronie:). U mnie ze staranek wczorajszych nici:(, więc raczej nic nie wyjdzie:( .Zrobię jeszcze dzisiaj podejście ale raczej to już będzie za późno bo dzisiaj 17dc. Staranka były 11 dc,13 dc i 14 dc i tyle:(.. Oj szkoda:( A nika jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!!! Nika GRATULUJE!!! widze ze kreseczka jest mocniejsza juz od twojej wczesniejszej , Dbaj o siebie i dzidziusia , a wszystko napewno będzie dobrze, Trzymam kciuki Ja powtórze za 2,3 dni i sie wszystko mam nadzieje wyjaśni, instykt mówi mi że sie udało, jestem dobrej myśli, @ nadal nie mam ,objawy te co były Olu, bądz dobrej myśli, ja byłam w tym cyklu od początku,,to że miłaś tyle staranek , uwież że ci to może wystarczyć, masz przykład po Nice, ja tylko w tym cyklu miałam 4 zbliżenia, i czuje ze się udało,GŁOWA DO GÓRY ,zresztą masz szanse sie jeszcze starac to działaj kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszyłam się trochę, bo szyjkę macicy mam mega wysoko, jeszcze wyżej jak była, dzisiaj skok temperatury, mierzę przez cały cykl od okresu, miałam tak 36,4 36,6, 36,5 a dzisiaj 36,8 więc może owulka się zbliża?no już sama nie wiem:(. Jajnik mnie boli dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ty szczęściaro super gratuluje...ulęgałko moja kochana....nic sie nie przejmuj dzis działaj jeszcze z pewnościa cykl sie wydłuży to moze owulacja tez sie przesunie...także działaj...napewno sie pogodzicie....wierze ze Tobie sie teraz uda...ja cóz oczywiscie sie jakos przestawiłam na poranne starania:) tylko na siebie spojrzymy i juz sie przytulamy...kochamy sie jak nam sie chce hehe...czyli praktycznie codziennie...póki co...jest fajnie nie nakręcamy sie na dzidziusia tak jak wczesniej wspomniałam tylko przytulamy sie jak chcemy...wiec jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to dopiero w kwietniu:p pozdrawiam ...lece biegac...także do zobaczenia właściwie do pogadania później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Nika gratulacje ! 🌼 :D witajcie babeczki piękny dziś dzionek słonko świeci tylko troche halnym zawiewa , jak słonko świeci to ten humor taki lepszy i nadzieje większe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochane bardzo wam dziękuje za dobre słowa :) już po malu zaczyna do mnie dochodzić to wszystko :) w nocy miałam takie drażliwe piersi że w ogole się nie wyspalam więc teraz padam. Ulna ja czuje że dzidziuś jest powtórz test myślę że tylko dla pewności teraz. a Wam moje kochane wszystkim życzę tych || kreseczek i nie stresujcie się czy się udało czy nie bo ja po zrobieniu testu Bylam naprawdę zaskoczona po tym cyklu się tego nie spodziewalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a ja dalej nie mam @ a lekarz dopiero w środę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Hej, dziewczyny! Nika, jeszcze raz gratuluję :) dużo zdrówka dla Was :) Ula, czuję, że Tobie też się udało :) gratulację :) Ewuś, nie próbujesz jeszcze jednego testu do środy? Ola, spróbuj jeszcze dzisiaj. wiesz, najlepszy sposób na pogodzenie to przytulanka :) myślę,że jeszcze nie jest za późno i jajeczko wciąż czeka na swojego wojownika ;) działaj, kochana, działaj! :) u mnie ten niby @ już się kończy, tak jak i myślałam...teraz jest takie sobie brązowe mazanie.nie wiem dlaczego ten @ jest taki dziwny...już myślałam,że może wszystko zepsuliśmy?..@ spóźniała się 4 dni...w czwartek rano kochałam się z mężusiem, no i na wieczór dostałam to dziwne plamienie,a później dziwną @...może tam była dzidzia i wszystko zepsuliśmy?czy to że kochaliśmy się raczej nie miało by na to większego wpływu?też czytałam o plamieniu implantacyjnym.było napisane, że moze wystąpić od 6 do 12 dni od zapłodnienia.wg kalendarzy, owulkę miałam mieć podobno 5.02.ale testy były negatywne.słabą drugą kreseczkę zobaczyłam dopiero 9.02.ale to była słaba kreseczka, więc test też liczy się negatywnym.później już nie testowałam,ale myślę, że owulacja nastąpiła kilka dni po tym 9.02...przytulałam się z mężusiem 9, a później 14.nie wiem, czy mogło dojść do zapłodnienia.jak myślicie?..24.02, gdy dostałam ten @,było by równe 10 dni po zbliżeniu...kurcze, nie wiem co mam myśleć :( znowu zaczynam się nakręcać, myśląc, ze może jednak się udało i to jest plamienie implantacyjne, a nie @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira ja też tak nie chcę cię na siłe na kręcac , ale to plamienie takie dziwne masz,( na okres dziwnie, ale moze czasami i są rózne cykle i okresy) i ja bym obstawiała równięż implatacyjne, ze dzidziuś jednak jest, a wcale się nie obwiniaj tym że cos zepsuliscie, nie myśl tak, tak miało byc mi też wylazło to takie różowe śłuz zmieszany z krwią, wieczór miałam zbliżenie z mężem , a rano to mi wyszło, ale popołudniu robiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny grube dwie kreski, i napewno to u mnie było owulacyjne plamienie,a zresztą mówią ze czasami jest sie w ciąży i występują plamienia , okres, zrób test po tych plamieniach , a jednak bedzie pozytywny, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×