Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulegałeczko kochana nic sie nie przejmuj...przeciez kryzys dopada każdego i nie ważne czy jest to nieudany 1, 5 czy 10 cykl ...chęc posiadania dziecka jest zarówno silna...wiec spokojnie bo to ze sie tylko stresujesz do niczego dobrego nie prowadzi...wrzuc na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia mam takie same odczucia jak Ty jeśli chodzi o to forum, nie wiem gdzie pisać:( ja jestem za żebyśmy tu zostały , oczywiście która z Was chce:) Biegusia teraz nie mogę się dopatrywać objawów bo mam teraz objawy po duphastonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko a nie mozesz po prostu dac spokój z tym wszyskim ...praktycznie termin masz do 5 marca bo tak bierzesz dupka ...a potem test? tak? z tego co pisalaś...więc jakies tam ramy czasowe masz...bo mysle ze tobie tez chodzi o to ze my many w miare regularne @ no przynajmniej mozemy wiedziec kiedy sie spodziewać a Tobie płata figle @....i to tez mysle jest kolejnym krokiem do dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też o to chodzi , nawet nie kiedy mam się jej spodziewać:( strasznie mi zamieszał tamten cykl, cały czas się staramy o dzidziusia , w tamtym byłam pewna ,że będę mamusią przez ten wydłużający się cykl atu po prostu @ splatała mi figle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz na spokoie ulęgalko...nie ma sensu caly czas wyptarywac objawów ...gdzies czytalam ze jakas częśc mózgu odpowiedzialna za produkowanie hormonu potrzebnego do zajscia czy utrzymania ciązy a jesli mózg sie za bardzo nastraja w sensie My myslimy za duzo i sie nakręcamy to powoduje to ze tam jest blokada która nie produkuje tego hormonu...i dlatego najczesciej i najszybciej zachodzi sie w ciąze kiedy człowiek zaczyna odpuszczac i nienakręca sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba juz po dniach płodnych bo jak wczoraj pisalam ze sluz jakis taki białawy i wodnisty ...tak wieczorem taki sam wiec juz po wszytskim ...ale staranka dalej będą hehhe atzo...więc te wszytskie kalendarzyki i metody o kant dupy...dlatego ludziska zachodza po @ albo przed @ jest w tym jakis sens...teraz to widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już mi lepiej:) , u mnie też już po płodnych , ale nie zamirzam zrezygnować z seksiku:). Jak nie teraz to wznawiam próby za miesiąc albo dwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki! Oluś ''tulimy''... Ja też nikiedy mam doła...w tamtym roku byłam na 7 odwiedzinach u koleżanek co urodziły dzieciaczki.W rodzinie u brata druga dziewczynka...kuzynka rok za rokiem,drugie nieplanowane a stało się...Mojego meża najlepszy kolego też w tym roku drugie.Pierwsze planowane a drugie wcale,byli w szoku bo różnica dwa lata.w tym roku idę do dwóch a to dopiero początek roku ehhh i jak tu nie mieć doła...też sobie czasem popłaczę ale co robić... takie jest życie... Ja też bym tutaj na tym forum została...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę sobie pozwolić na odpuszczenie miesiaca czy dwóch,mnie czas goni przy tej endometriozie... Też myslę,że w tym miesiacu lipa,kochałam sie 10 dc,11dc,13 dc potem nie bo męża nie było może jeszcze dzisiaj... w 10dc pęcherzyk miał 25mm a 13dc,14dc miałam śluz płodny więc ten cykl jakiś pokręcony na maxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka dziękuję:) kochane jesteście, żeby się udało:). Biegusia krzewuszka o drugie dzieciątko. To zostajemy tu:), ja już się tutaj przywiązałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie badanie na tarczycę bo mama choruje. TSH MAM 0,928 uIU/m a norma to: 0,27-4,20 i ginekolog przepisał mi jod,dziennie jedna tabletka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka innej opcji nie ma :) a jak ci na imię? Ulęgałka to Ola a ja Wiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki te nasze organizmy płatają nam figle. Biegusia i Wiki a Wy kiedy testujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie testuje wczesniej niz mam dostac @ czyli 17 ale patrząc na to ze faza lutealna trwa 14 dni od momentu owulacji więc powinnam dostać @ ksiązkowo 13marca ale w praktyce jest zawsze inaczej...więc za date kolejnej @przyjmuje zgodnie 17 marca i testuje kolo 20 jak nie dostane...mysle ze to najbardziej wiarygodna data juz bedzie na II krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ;) ja zostaje tutaj tam mi sie nie podoba jakos dziwnie mi tam tak jak ola mowi juz sie tu znamy a zreszta wszystkie i tak sie ie przeniosa wiec pisac na dwa fronty jakos pomieszane to za bardzo ;/ ja dzis wstalam z moim ale bez energi jestem ;( tyle tylko ze sie dowiedzialamj ak tu proces badan i wszystko wyglada mam inne zdanie niz dziewczyna na tamtym forum nie ma tu za bardzo specjalistycznej opieki bo wszystko jedno czy chorujesz na serce czy na grype lub strasz sie o dziecko wszystkimi tymi przypadkami zajmuje sie tak jakby lekarz rodzinny a nieposzczegolny specjalista ja jestem zdania jak starasz sie o dzidzie to do ginekologa idziesz bo ma wieksza wiedz na ten temat niz lekarz ogolny ..... zaczynam sie stersowac to moja wizyta boje sie ze wyniki beda nie tak albo lekarz stwierdzi cos nie tak ..... ale ja juz tak mam martwie sie o to co bedzie ah sory ze was zadreczam ;( ola nie poddawaj sie kochaj sie ze swim o kazdej poze po @ perzed @ w dni plodne bo faktycznie musi cos byc w tym , buziaczki dla ciebie nie doluj sie ;* biegusia to nie jestes zadowolona z nowej fryzurki ? silka rob tescior jak @ sie spoznia ;) pozdrowienia dla reszty dziewczynek ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tyle testów zrobiłam,że nie testuję...@ zawsze mam 28-29 dni i nigdy się nie spóżniła (duphaston wyregulował) a @ mam dostać około 12,13 marca więc jeszcze daleka droga.Chociaż nie wiem jak będzie w tym cyklu bo dupka mam brać od 22 dc do 27dc i nie wiem jak to tym razem będzie bo może się przesunąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) ja tez wolę te forum na tamtym się gubie :) ja Jade odebrać wynik bety i od razu zapytam czy jutro powtórzyć i do lekarza czy nie muszę. pracuje tam polozna więc na pewno mi doradzi. umówiłam się z koleżanka bo też idzie zrobić bete tylko że ona akurat nie chce dziecka więc stresuje się inaczej. buziaki dla Was :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,biegusia jak tam nowa fryzurka? Weronika no to się od razu zapytaj jak to z tym lekarzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka a Ty masz jakieś dolegliwości po dupku?? Nika to daj nam znać koniecznie:0 No właśnie biegusia jak fryzurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś ja po duphastonie nie mam żadnych skutków ubocznych a biorę już go ładnych parę miesięcy,jedynie po clo głowa bolała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×