Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość ulna 30
a więc ja do lekarza wybieram sie w piątek na 19,15 a jak sie czuje troszke ospała i zmeczona , ale tak jak pisałam moze brak kawy mi przeszkasza, brzuch mnie nie boli juz, czasam mnie zakuje lewy jajnik , piersi takie jak były, ogólnie jest narazie ok, troszke sie boje wizyty , ze usłyszę ze cos jest nie, tak, ale zdrugiej strony sie na duzo nie nastawiam , bo to chyba wczesno , ale skontrolowac trzeba, bo bym umarła ze strachu jak bym miała tak czekac ze 2 tyg, a ja teraz pomogam córce na konkurs szkolny swiąteczny zrobić ozdoby z papieru-orygami,fajna rzecz zabijacz czasu i sie nie myśli juz tak Nika widzisz wszysko ok , wiec teraz do lekarza kochana Biegusiu dołaczysz , czemu bys nie miała Ulegałka, krzewusia i inne wy tez zobaczycie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem dlaczego jestem pomarańczowa a juz wiem żle wpisałam pseudo chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna trzymam Ciebie za slowo - ze dolączymy:p odpoczywaj więc...nic sie nie martw jestem pewna ze z maluszkiem wszystko będzie w jak najlepszym porządeczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane będzie dobrze tylko się nie martwcie :) ale tak to jest przed się martwimy a jak już się uda to też się przyjmujemy żeby było dobrze :) nie dziś koleżanka postresowala :/ mówi mi tak: wiesz że jak Jestes w ciazy np pozamacicznej albo jak masz pusty pęcherzyk bez zarodka to beta też rośnie. No i już czarne myśli ale powiedziałam sobie o nie nie... NIE WOLNO NAM TAK MYŚLEĆ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika tylko pozytywne myślenie! Ale już! Bez dyskusji mi tu :) A jak tam twoja koleżanka?pisałaś ,że też czeka na wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej babeczki :) ja dziś o 19 mam gina, pewno znowu będzie dupa blada :( wczoraj było małe piweczko troche sie rozluźniłam :classic_cool: pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wieczorem będzie miala wynik i tak panikuje że masakra tylko że ona nie chce być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wieczorem będzie miala wynik i tak panikuje że masakra tylko że ona nie chce być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja bym dała za pozytywny wynik bety :) Dziewczyny idzie wiosna,a wiosną BOCIANY PRZYLATUJĄ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja siedzę i płaczę:( dowiedziałam się ,że nie będę mogła zapisać mojego synka do przedszkola do którego chciałam , muszę być zameldowana w ich okręgu , nie wiem co mam zrobić:( nie wiem co się ze mną dzieję , mam ochotę wyć le nie mogę bo synek koło mnie:( Chcę jak najlepiej a tu pod górkę , nic mi nie wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko to zapisz go do innego... spokojnie ...cóz za problem...teraz nie ma juz rejonizacji to dlaczego taka decyzja mniemam ze pani dyrektor tak postanowiła...moze nie ma miejsc i zbyla cie meldunkiem...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest przedszkole między miastem a wsią , chciałam żeby tam chodził , bo to dobre przedszkole. Koło mnie ale wolałabym żeby do niego nie chodzi bo widzę co się dzieje. Może robię z tego duży problem , za dużo myślę o wszystkim. Niedawno kredyt wzięliśmy , mały do przedszkola a już się boję jak to będzie, dzidziusia drugiego nie ma i tak to wszystko się nawarstwiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pszczółki :P ! dopiero wstałam :/ spałam 13h , niestety juro do pracy :( dobrze ze 2 dni i znowu 4dni wolnego .Wreszcie pracuje tak jak mam w kontrakcie uff. Krzewuszko z bocianami święta prawda :D btw. Gdzie w Wiśle jeździłaś na nartach? ja w tym sezonie byłam w Szczyrku bo 7 lat nie miałam nart na nogach i trochę zapomniałam jak to jest :P a biały krzyż jest przyjazny dla takich jak ja hehe :D Nika -gratulacje , Ciebie bocian odwiedził :D Co do nowego forum to wole stare to TU tam jest dziwnie, jak chcesz gadać to tylko na tym głównym a reszty tematów nie dotykać tak jakby :/ bo są tylko do poczytania mądrości i nic poza tym :/ Ja 24.04 umówiłam się w Pl do fryzjera, znalazłam przed swietami BN, nawet fajny tzn fajnie robi kolor-ma dobrą wizje koloru jestem zadowolona. Mam blond na głowie i zawsze nawet milimetrowe odrosty mnie wqrzały a teraz mam 3 cm odrost i wiecie co -wygląda to kapitalnie przy tych pasemkach co mam hehe. Sciąć nie chce bo zapuszczam -mam póki co przed ramiona i chce dłuższe :D, lepiej sie czujew takich, a kombinacje z włosami przeszłam różne krótkie-długie, rude-czarne-blond i zdecydowanie długie i w blondzie to jest to :D ulęgałko to może zapisz go do tego przedszkola a potem w trakcie trwania roku przedszkolnego przepisz go. Wiele rodziców rezygnuje bo np. dzieci się źle czują w danym przedszkolu albo nie chcą do niego chodzić i robią się miejsca. Nie łam się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie...dasz rade ze wszystkim...przeciez nic sie nie dzieje takiego złego...kredyt masz ... przecież mnóstwo ludzi ma kredyt...dzidzie tez bedziesz miała wiesz przecież o tym doskonale...po to sie staracie...a maly w przedszkolu sobie poradzi spokojnie...jesi widzisz ze lubi dzieci to ok...bedzie dobrze ...a poza tym spróbuj go posłać do przedszkola tego kolo Ciebie...skoro jest blisko domu zawsze bedziesz miala go na oku...a w razie czego mozesz go zawsze zabrac stamtąd...maly jest na tyle duzy i mądry ze powie Wam jesli bedzie mu sie dziala krzywda...tylko spokojnie...zaufaj mu...i nie rób przed nim jakis szopek z płaczem bo nie bedzie bidulek wiedzial o co chodzi...ulegalka wez sie w garsc!!!!!natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie z innej beczki, z czym jecie zupę pieczarkową ? ja zawsze jadałam jak grzybową- z łazankami ale nie mam łazanek,do sklepu daleko a robić mi się nie chce :/ W ogóle jestem dzisiaj tak rozlazła ze nie mam pojęcia co na drugie ugotować nie wspominając,że gotować mi się nie chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka_jedna ja niestety nie pomogę bo robie tylko krem z pieczarek z makaronem:) a swoją droga wracam właśnie do domu i jestem taka glodna. A wiecie że nie mogę w ogole patrzec na słodkie bo aż mi nie dobrze ale za to mięso, kotlety mogłabym jeść cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam do domu i nie miałam jak przesłać bo pisałam z telefonu a na laptopie mam strone zapisana: http://www.przepisy.pl/przepis/zupa-pieczarkowa jak nie przepadam za pieczarkami to ten przepis jest super i do tego makaronik mogą byc takie kluseczki małe mniam :) ale się zrobilam glodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki nie pisalam od rana bo pojechalam na zakupy w weekend jedziemy do znajomych na urodzinki wiec za prezentem latalam uffff........a po drodze wstapimy jeszcze do mojej przyjaciolki a ona ma 2 miesieczna coreczke wiedz tez cos dla malej musialam kupic i tak milo bylo pochodzic poszperac w tych malutkich ciuszkach i lezka w oku mi sie zakrecila ;(............dziewczyny ale nie wiem co robic bo jak wrocila to zauwazylam ze mam sluz taki brazowy ja nigdy tak ie mialam jeszcze 6 dni do @ a ja nigdy przed okresem nie plmie a ni nic tabletek tez zadnych nie bralam chora nie bylam ja chyba oszaleje dziewdzynki pomozcie co to moze byc !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
witajcie kobietki, doktorek wcześniej mnie przyjął tyle dobrze, pęcherzyka brak czyli na owulke niema co liczyć, bardzo źle sie czuje, dostałam clostybergyt od 2 do 5 dc 2 x dziennie , kurcze znowu lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×