Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Bezik będzie dobrze.Ja też miałam ospałe jajniki,biorę clo na pobudzenie i fajnie zareagowałam... biorę 2 cykl i mam przerwę na jak długo to zobaczymy... Ja brałam 1x1. W 1 cyklu w 9dc miałam 2pęcherzyki po 15mm,a teraz w 10 dc pecherzyk 25mm. Jedyny minus to ból głowy nie tylko u mnie... więc będzie dobrze :) Aha,brałam go od 2-6 dc. Dziewczynki teraz poczytałam,że po duphastonie pod koniec brania trzeba zrobić test? Jest to prawda? Lekarz nic mi nie mówił o tym.Nigdy nie robiłam zawsze czekałam na @ kurcze aż boję sie pomysleć gdyby..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka a moze ty zaciążyłaś bo nic innego nie przychodzi mi do głowy jak plamienie impalntacyjne...przed okresem i brązowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko ja zgadzam się z biegaczką bo faktycznie pierwsze co to też o tym pomyslałam :) kszewuszka z tego co wiem (nie brałam ale czytałam), że po odstawieniu robisz test i jak jest negatyw to odstawiasz a jak pozytyw to bierzesz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegaczka o tym samym pomyślałam...Ewelinka może oto plamienie implatacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki no nie wiem watpie bo w tym cyklu raczej nie byli przytulanek w dni plodne , nie chce robic testu przed @ bo znowu sie okaze cos nie tak i sie drugi raz juz nie chce tego samego przechodzic co ostatnio poczekam jak cos do @ ale zaczynam sie denerwowac i martwic ;( nie zostajemi nic jak czekac do @ jeszcze 6 dni ;/ bezik bedzie wszystko ok dostalas tabletki napewno ci pomoga i wychodujesz ladny duzy pechezyk w nastepnym cyklu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do dupk jak bralam to lekarz tez nic nie wspomnial o tescie ale tez gdzies czytalam ze po przestaniu brac nalezy zrobic bo jezeli cykle sa nie reglarne to tak naprawde nie wiesz kiedy @ przyjdzie i dlatego zaleca sie zrobienie testu bo wrazie gdybys byla w ciazy trzeba go brac nadal to pomaga podtrzymac ciaze i na poczatku ciazy bierz sie go 3x1 a pozniej zmniejsza sie dawke do 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka jezeli jestes na duphastonie to musisz zrobic test . ja musialam w dniu spodziewanej miesiaczki mi wyszedl pozytywny i wtedy dalej bralam dupka. bo jak jestes w ciazy to on Ci pomoze utrzymac ta ciaze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayu a jak ja mam nieregularne ? kiedy mam testować:( Ewelinko może to plamienie implantacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka ale ja juz nie wierze ze zachodzi sie w ciąze tylko w dni płodne ..mysle ze przed @ i po tez mozna...tak naprawde nie jestesmy w stanie stwierdzic kiedy to sie stanie...ale nie chce tez tym moim pisaniem dawac jakis niepopartych nadziei więc..czekaj kochana do @...i oszczędzaj sie....bo takie plamienie nie występuje bez przyczyny...przynajmniej nie słyszałam o takowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie Biegusio, jeszcze doszło do tego że moja mama się pokłóciła z moim mężem , mówię Wam jak już się coś zaczyna psuć to do końca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj odpusciłam....dzis juz nie...ale miałam straszy ból głowy po południu ...a wogóle kochane to Wam powiem ze byłam u wróżki iii...powiedziała mi ze za 3 tygodnie lub za 3 miesiące bede w ciązy jak zaczne sie juz teraz starac i bede miała dziewczynkę..a później powiedziała ze bliźniaki...ale jazda...ja chyba tak za bardzo w to niewierze poszłam bo koleżanka mnie nakusiła...hhaha..a tak sie składa ze za 3 tygodnie będę miała lub nie @ więc zobaczymy mam nadzieje ze to bedzie juz to...w końcu zdrowi jestesmy...cały cykl sie staramy i nie oszczędzamy sie...ale tez nie przytulamy sie z musu tylko z przyjemności i ochoty...i bez zadnych teorii płci...wiec chyba musi wyjśc ...sobie myślę... ps. narazie patrzą chłopaki na mecz ...więc wiadoma sprawa ze ja korzystam....z "wolności"w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko najważniejsze kochana żebyście Wy ze sobą rozmawiali i żeby Was to nie poróżniło...a reszta niech żyję swoim życiem..pamiętaj najważniejsza jest Twoja najbliższa rodzina czyli Twój mąż i Twój syn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia ja tez kiedys dzwonilam do wrozki i u jednej bylam i jak narazie wszystko co obie mi powiedzialy sie sprawdza wiec trzyam kciuki ze i tobie sie sprawdzi ;) ola tak jak biegusia mowi maz i dziecko najwazniejsi sa a amie przejdzie zlosc nie martwie bedzie dobrze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale małpko ja nie bardzo w to wierze dlatego ze jak byłam kiedys u niej - jeszcze mojego synusia nie miałam to mi powiedziała (zreszta ta sama) ze bede miała 4 dzieci ..a teraz powiedziała ze jak urodze drugie to juz więcej nie bede chciała ...a jak będą bliżniaki to mój mąz bedzie niezadowolony...cóz za stwiedzenie...jak mozna wiedziec po pierwsze co sie urodzi czy 1 czy 2 i jak mozna byc niezadowolonym z dzieci własnych...jak to powiedziałam mojemu M to ją wyśmiał...wazne by zdrowe były a reszta sie nie liczy....a poza tym kiedys własnie rozmawialiśmy o bliźniakach bo ja jestem z bliźniaków więc jakies tam prawdopodobieństwo moze i jest i zdajemy sobsie sprawe i cieszylibyśmy sie..ale teoria mówi ze co drugie pokolenie czyli wypadło by na naszego syna lub na drugie dzieciątko...dlatego duza rezerwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanm dziewczynki :) Bedę póżniej,idę do sąsiadki na kawkę...jej córeczka kończy dzisiaj roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
hej dziewczyny, jakoś smutno, nic nowego... tylko ja w ciąży nie jetem, temperaturę mierzę w ustach to strasznie się waha, czasami 36,4 czasami 36,7 ,i znowu 36,4 i 37, gdybym zaciążyła temperatura byłaby stała...ah nic nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jeszcze Wam coś powiem , sutki mnie bolą ale tak delikatnie, ale to pewnie wina du..ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to przynajmniej juz wiesz...a ja dopiero 17 czyli za jakies niecale 3 tygodnie wiec...chyba tez wolałabym juz wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolała bym nie wiedzieć, mierzę jeszcze tam na dole ale zaznaczam ,że nie tym termometrem to nie schodzi poniżej 37, trzeba czekać do testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałak przecież wiesz ze tem mierzy sie co najmniej od 3-6 cykle chyba ze by miec jakies wiarygodne dane takze nie podpieraj sie tym zbytnio...bierz dupka a później 6 rób test i juz...dla mnie proste...nie potrzebnie sie denerwujesz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :) mnie lekko pobolewa brzuch a tak to ok :) i mam pytanie do was chodźcie prywatnie do gina czy do szpitala bo ja się właśnie zastanawiam i do babki czy do faceta bo też nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Nika , ja chodziłam prywatnie i do chłopa bardzo fajny , specjalnie poszłam do takiego który też pracuje w szpitalu , bardzo mi pomógł przy porodzie. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry wszystkim :) wczoraj kupiłam test (jakiś Babycheck) i zrobiłam go dzisiaj rano z porannego moczu. Na ulotce było napisane że wynik należy odczytać po 5-10 minutach. Po 5 minutach nie było nic widać, a po 9-10 minutach pojawiła się bardzo bledziutka druga kreska. Jest dużo jaśniejsza od tej kontrolnej. Myślicie że po takim czasie można uznać wynik za wiarygodny?? Dzisiaj mam 42 dc. @ spóźnia mi się 9 dzień. Nie sądzicie że ta kreska powinna być już ciemniejsza?? A ona wyszła taka blada i to z porannego moczu... A wygląda mniej więcej tak: http://www.peeonastick.com/hpt/frer.html - ten test na samej górze po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×