Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
Bolą mnie piersi ale tylko przy dotyku i nie jakoś strasznie tylko trochę. Poza tym brzuch mnie troche pobolewa i mam dużo jakiegoś dziwnego śluzu. I tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
No może jeszcze tak jak by mnie szczypały piersi od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś , idź na betę wynik będzie 100 % , i to zaraz idź i nie dumaj. Może owulacja Ci się przesunęła i plemniczki przeżyły długo? ,kiedy miałaś owulkę i stosunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kochana cięzko mi cokolwiek prorokować...nie chciałabym tez dawac tobie jakiejs nadziei ...ale mnie sie wydaje ze jestes na 100% w ciązy tylko porostu masz male stężenie hormonu i już...ale wyszły 2 krechy wyszły!!!...jesli chcesz byc bardziej pewna to tak jak wspomniałam albo test jutro ale juz nie rano tylko popołudniu albo beta...albo GIN i usg...GRARTULACJe.. cichutkie takie...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już tyle pieniędzy wywaliłaś na te testy, Ewuś moja propozycja albo idziesz na betę albo do lekarza i to Dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Do lekarza niestety mogę iść dopiero w środę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A owulke miałam tak koło 7 lutego (przynajmniej tak mi się wydaje). A stosunki były dość często i przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Temperatura rano mierzona na dole 37,3 ale ja zawsze mam taką...potem przed @ spada... nic nie boli,nic nie kłuje...jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nic się nie nastawiam... tylko muszę kupić test i po tabletkach zaraz zrobić ale to dopiero 12 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czsc dziewczyneczki ;) ewa naewno jestes w ciazy moze idz zrob bete ? ola ty 6 marca testuj bo do 5 bierzesz dupka i wszystko juz bedziesz wiedziala ;) weronika ja chodz do gina faceta prywatnie ale on tez pracuje w szpitalu , moze i ty takiego poszukaj zawsze to lepiej jak trafisz na swojego gina podczs porodu :) a ja dziewczynki od samego rana czuje sie jak na okres brzuch mnie pobolewa plamienia przestalo dziwne to wszysyko nie mozliwe zeby mi sie cykl rozlegolowal bo bo nie mial powodu do okresu jeszce 5 dni a brzuch zawsze boli w dzien kiedy mam dostac masakra badz tu madrym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika ja chodzę do faceta na NFZ pracuje też w szpitalu.Wcześniej chodziłam prywatnie i nie byłam zadowolona. Postanowiłam iść do naszej przychodni i ten lekarz mi pomógł.Zrobił operację i dalej się u niego leczę...co do kasy to dałam tylko po operacji... jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka a spróbuj zrobić test jezeli to bylo zagnieżdżenie czyli plamienia to powinien wyjsc pozytywny 24-48h od plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zagnieżdzenia dochodzi miedzy 6-12 dniem po zapłodnieniu tak wyczytałam...i wtedy nastepuje wzrost bety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Obdzwoniłam wszystkie laboratoria i bebe mogę zrobić najwcześniej jutro a wyniki będą dopiero w poniedziałek :( a mam do Was pytanie: jak myślicie mogę się cichutko cieszyć czy nie?? Znacie sytuacje więc może coś powiecie czy to może być ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mysle ze spokojnie sie mozesz cieszyc ...jesli nie miałas nigdy problemów z @ w sensie w miare regularnie to spokojnie mozesz sie cieszyc... spróbuj zrobic jeszcze jeden test jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze ja niewiemile moge byc od zaplodnienia jesli juz cos testu nie chce robic poczekam do @ ale watpie ze to ciaza ;( http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy.aspx na tej stronie jest przebieg ciazy fajnie pokazany i opisany i nawet to co dzieje sie w ciele kobiety przed zajsciem w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Jakiś taki dziwny biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A w środku trudno powiedzieć - chyba nie zauważyłam żeby coś się zmieniło. No może trochę tak ciapciato jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
taki kremowo wodnisty. najwięcej jest go rano jak wstane. Nie wiem jak mam go opisać. Wiem macie mnie już dośc pewnie :) bo nic tylko ciągle marudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z ulęgałka...tym bardziej ze wiesz ciekawych ..jest duzo..i kaza chciałaby wiedziec jak to jest na poczatku...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ja te mam taki śluz a szyjkę mam wysoko i mięciutką. KUrczę szkoda że ta beta tak późno, no i ten lekarz . Zrób kochana rano test kup taki lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Tak kreska jest widoczna normalnie gołym okiem. Nic mi nie pozostaje jak powtórzyć jutro test :( Dziękuję że mi odpisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus kochana ale się cieszę :) GRATULUJE :) myślę że to na pewno ciąża a tak jak dziewczyny mówią może być małe stężenie hormonu dlatego kreseczka jest słabsza szkoda że tej bety nie da się wcześniej ja płaciłam 29 zł no i wynik wieczorem do tego karta za darmo i moglam sprawdzic wynik przez internet :) mi pierwszy test też słabiej wyszedl będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Kreska kontrolna jest taka różowa a testowa taka bledziutko różowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×