Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
nika boję się jeszcze cieszyć żeby się nie rozczarować. Mam nadzieję ze będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus wiem jak to jest sama się jeszcze martwie żeby nic się nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś będzie dobrze, czuję że to dzidziuś , może owulacja Ci się przesunęła? i dlatego taka jaśniutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
witajcie kobietki :) Ewuś gratulacje :) widze też że u niektórych kobietek troszke nieciekawie, wszystko będzie dobrze :) u mnie lipa straszna :( bardzo mnie boli w prawym boku na dole , w sumie to już boli ze 4 latka ale czasem sie pogarsza miałam na to wszystkie badania i jest niby ok, podejrzewają rwe , zastanawiam sie czy silny ból może powodować brak owulki bo jak tak to szanse na zajście chyba marne , może ten lek pomoże sama nie wiem :( w każdym razie w sobote imprezka więc choć na chwile o tym wszystkim zapomne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja w sumie wszystkie bóle i kłucia w pachwinie kojarze z wyrostkiem ale to nie on bo bym już dawno miała wycięty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a no koło 8 zł kosztował , kurcze ja cały czas sie boje że to wyrostek, ech ... ide oglądnąć mój serialik i zrobie se kawusi , później wpadne , buziole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was !! dzis dopiero teraz zaglądam bo strasznie mnie lenistwo ogarnia, i wszystko spowolnieniem musze robić, ( Bardzo czuje sie zmęczona i senna) Co do lekarza, to ja sie teraz zapisałam prywatnie , bo jest szybko sie dostac, ale zapisałam sie odrazu , ale jescze niewiem, do lekarza na NFZ tam mam wizyte za 3 tygodnie, chodziłam z moim synkiem tam, wiec niewiem decyzje podejme po jutrzejszej wizycie, wiadomo ze prywatna jest duzo lepsza( lepszy sprzet), ale wydaje mi sie ze ten na NFZ, BYŁ DOKŁADNIEJSZY w badaniu, i wytłumaczeniu niz ten prywatny, wiecie wczoraj ja tak z ciekawości sprawdziłam sobie tą szyjke ,ale ja sie nie znam bo nigdy nie badałam, ale mi sie wydaje ze ja ja mam nisko twarda i zamkniętą Olu to że cię ćmi jak na @ wcale nie jest powiedziane ze przyjdzie, mnie tez tak teraz bolało, i wyszła ciąza, bądz dobrej myśli Ewuś , prawdopodobnie jestes w ciązy tak mi sie wydaje, poprostu miałas zamało hormonu na wykrycie ciazy, nie zwracałas uwagi na jaka czułosc były tamte testy , a ten teraz???jesli nie masz regularnie@ , to dlatego teraz dopiero ci test teraz pokazał, lub tak jak dziewczyny piszą opózniła ci sie owulacja, Bądz tez dobrej myśli i za jutro , lub w sobote powtórz test, a w środe do lekarza,trzymam kciuki, no i co raz więćej nas się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej BIEGACZKA jestem w takiej samej sytuacji jak ty .... okres mam mieć 17 marca owulkę wyliczyło na 3 - tylko wiadomo to wyliczenie książkowe, ja mam faze lutealną 12 dni wiec u mnie owulka niby 5 marca no ale szok..... bo owu miałam prawdopodobnie 28 lub 29 lutego czyli dużo wcześniej tak czytam twoje posty i dosłownie jakbym to ja pisała , wszystko u mnie dzieje sie tak samo jak u ciebie ciekawa jestem co z nami będzie i dlaczego owu tak szybko, kiedy kolejna miesiączka .... nic w tym cyklu już nie wiem trzymam za ciebie kciuki i jeśli pozwolisz będę poczytywać co u ciebie sie dzieje pozdrawiam was wszystkie gorąco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewuszka
Witaj Kinga :) To tak jak u mnie...@ miałam 14 lutego a pęcherzyk 25mm miałam już 23 lutego (10 dzień cyklu) a wieczorem kłucie i pobolewanie jajnika od tego czasu cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej KRZEWUSZKA czytam was od początku i wiem ze masz chorobę endo.... cos tam koleżanka z innego forum { w którym piszę już dłuższy cza) też chorowała :( ale...... jeszcze przed 6 cyklu starań zaszła w ciąże :) nie pamiętam dokładnie ale był to chyba 4 cykl :) całkiem niedawno urodziła synka :D , wierzę ze i tobie sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z góry was przepraszam ze tak tu wtargnęłam ale czytam was i BIEGACZKA a raczej jej cykl mnie tak "przyciągnął " jeśli wam przeszkadzam to napiszcie , nie chce być intruzem ... mogę nadal was tylko czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty ! pewnie,że jesteś tutaj mile widziana :) Zresztą reszta dziewczynek to potwierdzi :) Dzięki,że podniosłaś mnie na duchu :) Pewnie,że się kiedyś uda,nie ma innej opcji !|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadręczam się dlaczego ja na to paskuctwo zachorowałam... Trudno stało się i nic na to nie poradzę...Pocieszam się ,że to było niezależne ode mnie... Nie myślę tak obsesyjnie o chorobie dlatego pewnie mój organizm tak dobrze zareagował na leczenie...aż lekarz się zdziwił,że po prawie rocznym leczeniu i operacji nie miałam żadnych skutków ubocznych...endo się cofnęło i na razie jest ok,na jak długo to zobaczymy...ale jestem pełna pozytywnych myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki!!! Kinga no coś Ty , nie mów tak mile Cię witam i zostań z nami:) Powiedz coś o sobie:) Ja mam dzisiaj 21 dc a już mnie brzuch pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko no to tera do dzieła:) super ,że to choróbsko się cofnęło, ja go to mam na bliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz chyba 1 stopnia,ja miałam na jajnikach 3 i dałam radę :) Ty też dasz! Przez rok zero miesiączki...jajniki musiały odpocząć ,zregenerować się... a tera do dzieła :) a jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super krzewuszko ,że już możesz się starać , na pewno już niedługo zostanie ponownie mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie ZOSTANIEMY MAMUSIAMI :) 5-11 marca jest tydzień świadomości endometriozy. Na nk mam profil stowarzyszenia,nawet wypełniałam dla nich ankietę.Jakbyś chciała pogadać to można do nich pisać lub dzwonić.Będziesz chciała to mam nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
514 699 203 tel jak masz nk to wpisz sobie w szukanych Niezależny portal informacyjny o endometriozie i sobie dodaj,przyjmą cię napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinga ja cie kojarz z tamtego forum kiedys jeszcze za i tu pisalam tez na tamtym was podczytywlam ale nigdy nic nie napisalam justine niedawno urodzila , to o niej mowisz ? a juz nie piszesz na tamtym forum , upadlo widzialam ze bylyscie atakowane przez pomaranczowe , ale oczzywiscie witamy an naszym i pisz tak czesto jak bedzieszmogla i chciala ;) dziewczyny a ja mam jakies dziwne skurcze cale podbrzusze boli mnie na jak na @ dobrze ze ta wizyta u lekarza juz niedlugo ;) bezik bedzie dobrze lek pomoze jak to mowia jak nie urok to sra...ka zawsz cos ;/ ulna daj znac po jutrzejszj wizycie co i jak ;* reszta dziewczynek co tam u was a zwlosza u tych o sie nie odzywaja nasz brzuchatki jak tam maya czarnulka dawno sie nie odzywalas slasica dajcie o sobie znac ;* i dla reszty dziewczynek buziaczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak MAŁPKA piszę o JUSTI :) jeśli chodzi o mnie to staram się już ponad 2 lata . Badania moje niby ok... NIBY bo okazało sie ze wszystko ok tylko problem ze śluzem :( za gęsty . w styczniu mialam drożność jajowodów jest ok ale 1 cykl po badaniu cykl wydłużył sie o 3 dni a ten... no cóż chyba sie skróci , przechodzę dokładnie to co BIEGUSIA i mało tego dosłownie w tej samej chwili.... badania męża ok nie wiem co robić w maju jeszcze raz idę na sprawdzenie śluzu i jeśli nadal nie będzie sie udawało to juz nie wiem co robić bardzo sie cieszę ze mnie miło przywitałyście 👄 czasami będę zaglądać do was, będe was "poczytywać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×