Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Pisze teraz bo nie dałam rady wczesniej Jestem po 1 wizycie i narazie jest wszystko ok, ciaza potwierdzona 5 tydzien i 1 dzien , pęcherzy jest umieszczony prawidłowo w macicy, ( nie grozi juz ciaza pozamaciczna ) to + nie bije jeszcze serduszko dopiero za 2 tygodnie bedzie biło, lekarz nic mi nie przepisał kazał zazywac kwas foliowy i mumoomega ( brałam tez przed poczeciem)co zapobiega równiez poronieniu , zbadał jajniki i prawy prawidłowy , a lewy ma powiekszony , a to dlatego ze zniego była owulacja, no i sie zgadzałoby on mnie kłuje chwilami, i kłuł wczesniej , pierwsze to zadał mi rózne pytania czy podejrzewam ciazem, jak sie czuje, czy czuje sie na ciaze, i niczym mi zrobił usg, to powiedział zebym nie była zdziwiona ze na tym etapie moze jeszcze nic niewidac, ale jak widziałma taki mały punkcik , oczywiscie mam zdjecie to on odrazu mi poweidziła a jednak jest i potwierdził,, to na pewno ciaza,,,narazie pęcherzyk który ma 2mm ale czy sie nic nie podzieje to on mi tego nie zagwarantuje, i mam prawo sie obawiac o poronienie, bo jestem przewrazliwiona to jest normalne u takich osób, i ze mnie bedzie długo trzymała obawa , a przynajmniej do 8 tyg, bo w tamtej o tym czasie poroniłam, no i kazał sie nie martic , odpoczywac a napewno bedzie wszystko dobrze wiec musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
Gratulacje Ulna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) ja tylko na chwilke bo zaraz wyjezdamy wiec przez weekend nie bede z wami pisac odedzwe sie jak wroce ;) ulna Gratulacje to trzymaj sie zalecen lekarza buziaki kochana ;* marzec sie dobrze rozpoczety nowy limit na brzuszki ewa i ula zgarnely juz dwa czekamy na kolejne ;) wszystkim dziewczynkom zycze milego weekendu i duzo tulaskow buziaczki kochane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a ja mam chyba coś z wyrostkiem albo wątrobą , zepsułam sobie wszystko przez bromegon :( rano zjadłam jajecznice zrobiło mi sie niedobrze i dostałam biegune , coraz częściej taki hardcor , ale coś za coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ewuś - gratulacje ! :) cieszę się,że się udało . Czyli zajść po odstawieniu tabletek wcale nie jest jakoś trudno . Po ich odstawieniu miałaś regularne cykle ? Ulna także gratuluje :) i dobrze,że wszystko jest ok ! :) Beziku to kup sobie sylimarol -on świetnie regeneruje watrobę ! :) no i jest naturalny a nie jakaś tam chemia. A wątroba szybko sie poddaje regeneracji więc będzie ok ! Jeśli sę twoje problemy po tym nie skończą to może masz zespół drażliwego jelita ? U mnie dalej nie ma @ 38dc zrobiła kolejny test -negatywny, nic mnie boli ani brzuch ani jajniki -nic co by wskazywało na pojawienie się @ ale ciągle mam mokro :( najpierw był budyń(konsystencja) a teraz mleko rozwodnione. I w dodatku nie wiem co mi się zrobiło przy odbycie :( mam obrzmiały a odbyt boli strasznie,swędzi i piecze ale na hemoroida nie wygląda, jest z płynem surowiczym i trochę przypomina opryszczkę :/ ale skąd i jak :( Jeszcze 3 tygodnie i pójdę do normalnego lekarza uuuf. pozdrawiam Was i miłego weekendu życze - u mnie Wiosna w pełni a w Pl jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane w końcu was nadrobiłam w czytaniu bo było troszkę gratuluje nowym mamusiom oby tak dalej :) teraz tylko dbać o siebie i maluszka , witam tez nowe koleżanki a u mnie i tak pewnie nic nie bedzie z dzidzi bo jako takich staranek nie było za dużo obowiązków i później z tego zmęczenia to już się nic nie chce ale mam nadzieje ze jak już się wprowadzimy w tym roku do swojego domku to staranka pójdą pełną para ale za to zapewne zostanę tutaj sama ze straniami bo wszystkie będziecie szczęśliwymi mamusiami.A u mnie dzisiaj piękna wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
niedawno miałam kolonoskopie i nic nie wykazała , miałam też pruby wątrobowe, to może faktycznie od leków wątóbka szwankuje albo ten zepół jelita , sprubuje syrimalor może pomoże :) mam nadzieje że to nie wyrostek , a może być tak że owulacja sie nie pojawia bo mnie coś bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku to jak kolonoskopia nic nie wykazała to nie masz drażliwego jelita :) bierz sylimarol i zobaczysz ze się lepiej poczujesz :) A jak w ogóle masz jakieś problemy z ukł. pokarmowym to dla osłony dobry jest pyłek pszczeli o ile nie jesteś uczulona na produkty pszczele.:) będzie ok :) Inne dolegliwości bólowe i to z ukł. pokarmowego raczej nie maja wpływu na owulacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam wszystkich...taka _jedna ty chyba zaciązyłaś...ale kiedy robiłas ten ostatni test ze wyszedł negatywny??...i czy wczesniej tez tak @ sie opóźniała?...martusia nic sie nie martw nie bedziesz sama (obyśmy Ciebie opusciły:p)ale jak My juz bedziemy brzuchatkami(mam nadzieję) to pewnie bedą inne na Naszym forum, które będą sie starały...no i My oczywiscie bedziemy także ...zawsze do usług:)...bedziemy wspierac rada i doświadczeniem:)...malpko spokojnej podróży...wracaj do Nas jak najszybciej:)... ....a u mnie cóż...piersi nie bolą...trochę podbrzusze pobolewa jak na @ tylko słabiej(a gdzie tam @ hoho)...sluz bez zmiam biały i taki wodnisty i mam wrażenie wilgotności i śliskości albo jak bym juz @ dostała... ... mysle ze nie przyjdzie ta wstrętna @...przynajmniej mam taką nadzieję!jakos trzeba sobie to tłumaczyc:p ...a pogoda kochane...cudowna...słonecznie i wiosennie...i tak ciepło:)taką porę roku uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ulna super...teraz kochana trzymaj sie zdrowo, dbaj o siebie i maleństwo i uwazaj na siebie...cieszę sie razem z Tobą....trzymaj za nas kciuki(ot trochę prywaty:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczko test robiłam wczoraj z rannego moczu, co do regularności to po przestaniu brania tabletek było 27-30-28...a teraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira2013
Cześć, dziewczyny :) złapałam małego dołka, więc nie chciało mi się nic pisać te kilka dni...teraz już jest lepiej.zaczynamy nowe staranka.ale jakoś tak szczególnie się nie nakręcam.nie bardzo mi się wierzy, że tym razem coś się uda. zobaczymy.co ma być, to będzie... rozumiem, że nadal zostajemy na tym forum i nie przenosimy się do nowego? fajnie! tam też jakoś tak dziwnie się czułam...tak nieswojo...tu jest lepiej :) hm, ale jednak bym się zarejestrowała tu w końcu i zmieniła swój nick na maybe10...jak się zarejestruje i zmienię nick, to będziecie pamiętać, że to ja? :) Ewuś, gratuluję Ci, kochana :) powiedziałaś już przyszłym dziadkom? pewnie strasznie się ucieszyli :) też bym tak chciała pocieszyć naszych rodziców :) Ula, cieszę się, że lekarz potwierdził ciąże i że jest wszystko dobrze :) teraz musisz się przysłuchiwać do zaleceń lekarza i dużo odpoczywać :) taka_jedna, może Ty rzeczywiście zaciążyłaś? :) z całego serca Ci tego życzę! :) Nika, Maya, Słasica jak się czujecie? Co u reszty dziewczynek? :) Miłego wieczorku wszystkim życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza , gdzie wszyscy :) biegaczka , małpka , ulegąłka, silka,bezik, taka jedna, ratowniczka medyczna i inne co u was dzis słychaś?jak tam objawy na ciaże? a co u brzuchatek tych wcześniejszych, czarnulak jak tam sie czujesz, miałas juz to usg słasica,0451994,maya10, nika, i ewuś i inne Nika jak twoje sampopczucie, bo u mnie narazie ok, ale tak:brzuch nie boli, tylko nadęty dołem, mam straszny apetyt na jedzenie, cały czas bym cos jadła, jak tak bedzie to wajnie kilogramów mi przybędzie, i zmeczenie i sennosc, to okropnośc narazie najgorzsze, a w nocy nie moge spać miedzy godz2,3 a śluzu nie mam żadnego sucho, piersi duże, o rozmiar wieksze,ale nie bola, tylko sudki tkliwe, tyle u mnie ira zamiast maybe ok zakodowane, ale jeszcze po staremu irus nie łam sie i nie dołuj wszystko jakoś sie ułozy i bedziesz miec fasolke w najblizszym czasie trzeba tylko w to wierzyć buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja milczałam bo mnie nie było na weekendzie. Ula super dasz radę,dla maluszka wszystko:) Ja raczej o objawach nie mam co pisać bo biorę d..ka, dzisiaj 24 dc ale tak już trochę piersi są większe, bolą mnie nie ma co ukrywać jedyne co mnie pociesza to ból sutek czego nigdy nie miałam czekając na @, brzuch już mniej daje o sobie znać, bardziej jajnik mnie boli, szyjkę mam wysoko, śluz mam ale w niewielkich ilościach ale jest w środku , gęsty biały ,rozciągliwy. Nie wiem czy zrobię test we wtorek bo raczej będzie niewiarygodny chyba... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
cześć babeczki :) wczoraj miała być super imprezka a potem wyjście na miasto , z wyjścia na miasto hała , oczywiście przezemnie :( tak zaczęłam wymiotować wieczorem że z imprezy na mieście nici, zostaliśmy na noc u znajomych, miałam dreszcze bolał mnie ten cholerny bok i rzołądek myślałam że sie przekręce a dziś tyci lepiej ale głowa bardzo boli a nic nie piłam , żygałam jak kot :( jestem wściekła a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) No na forum weekendowo się zrobiło ale mam nadzieję, że od dzisiaj już więcej nas tu będzie :) Ulna kochana u mnie ból piersi jeszcze jest, brzuch już też mnie nie boli może czasem ale troszkę, jak się wstanę to przez chwile łapią mnie mdłości, no i w nocy też nie mogę spać rzucam się z boku na bok, ach no i to zmeczenie też mnie dopada no i z tym jest najgorzej bo nie mogę sobie pozwolić na leżenie kiedy mi się tylko zachce :/ Mam jeszcze takie pytanko dziś też chyba wybiorę się do gina powiedz mi miałaś tylko usg, zlecił Ci może jakieś badania jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja mam przeczucie ze nie jestem w ciązy:( piersi wieksze sie zrobily ale przy dotyku bola tak jak zwykle na @...poza tym sluz tez taki jak przed @ - biały i klejacy ale nie rozciągliwy bardziej jak taka maź i mało ...szyjka wysoko i twarda...czyli objawy typowe dni niepłodnych...czekamy na @ kochane...cóż następne starania koniec kwietnia....marzec odpuszczam z wiadomych względów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia a za ile ma być @? może to wcale nie na @ te bóle piersi itp. te wszystkie dolegliwości wczesnociążowe prawie niczym od @ się nie różnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigusia ja też jestem pewna ,że mi się nie udało, nie czuję tego po pierwsze, ja też marzec sobie odpuszczam i starania dopiero w kwietniu... Szkoda... Ja nie wiem czy robić jutro test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wczoraj wroclismy pozno to nie pisalam ale widze ze wszyscy w weekend malo na forum zagladali ;P biegaczka jeszcze nic nie mow poczekamy do 17 i sie okaze a moze jednak jestes ;) ola ty rob test nawet ja by mial wyjsc negatywny dzis ostatnia tableteczka dupka jutro rob tescior ;) a ja jutro mam miec @ wiec juz pelny luz nic mnie nie boli wiec tak jak normalnie jak przed @ pewnie jutro poczuje bole na @ i przylezie pozniej ;( jak ja nie lubie miec okresu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie wiem czy by wyszedł wiarygodny bo to będzie 26 dzień cyklu ale raczej wyjdzie wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola ale dzis bierzesz ostatnia tabletke i zalecane jest po dupku zrobic test teraz niewiesz ilo dniowe bedziesz miala cykle ale zrobisz jak zechcesz oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia , nie mam żadnych mdłości , kawę normalnie piję od niczego mnie nie odrzuciło, tylko piersi bolą sutki też bolą a podbrzusze na razie nie daję znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja dzień przed zrobieniem testu kawki chyba ze 3 wypiłam i zero objawów nic nie bolało tylko piersi ćmiły ale nie jakiś szczególny ból bo teraz to je czuję nawet przy dotyku a śluzu też jakoś nie mam za dużo bardziej w środku taki kleisty biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia a jak możesz opisać wyra ćmiły? ja sutki mam drażliwe ,aj , nikusia ponoć się czuję ,jak się jest w ciąży a j tego nie czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×