Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dzieki za słowa pocieszenia- kochane jesteście...ale ja tez wiem jak ulegalka ze chyba nic nie będzie z tego ...o i mnie jeszcze brzuch boli...a @ nie wiem czy sie czasem nie przesunie bo od paru dni cos częściej chodze do Wc...chyba jakas infekcja mnie złapała(przy czym nic nie boli)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Gratuluję zaciążonym :) Ja dziś wzięłam pierwszą tabletkę duph... temperatura rano 37,2 ... w tym cyklu zero objawów...nic nie boli po prostu cisza... Dziewczyny piła któraś zioła ojca sroki nr 3 ? Bo zakupiłam i chyba spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka ja nie piłam niestety i tutaj nic Ci nie pomogę. Widzę,że Ty też zaczęłaś brać du.ka:) Biegusia nie mów tak a nóż się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola wpisz sobie na allegro zioła na owulację i poczytaj...co o tym sądzisz? Oczywiście jak masz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko ćmiły czyli takie wrażliwe przy dotyku były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko , jak wrócę to poczytam. Pojadę po zakupy i przy okazję teściora kupię , później się do Was odezwę :) buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikusia własnie ...dokładnie jest jak piszesz te wszystkie objawy wczesnociazowe sa często identyczne z tymi objawami na@ wiec nie ma co panikować ...ale juz w jakieś dołki, padolki i doliny wpadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) Cykle po odstawieniu tabletek miałam regularne tak co 28-32 dni. Powiedziałam rodzicom :) oczywiście bardzo się ucieszyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A w ogóle to potwierdzam że objawy na ciążę nie różnią się niczym od tych na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie :) Dzisiaj obudziłam się z @ :( nadzieja matką głupich. Zaczynam trzeci cykl starań i zarazem ostatni jak się nie uda to widocznie nie pora na dziecko.... Tak sobie myślałam o naszzych staraniach i powiem tak: te babeczki które mają już dzieci oraz te które zachodziły już w ciąże, tylko z przyczyn różnych nie mogły donosić to wiadomo,że chociażby skały srały :P i tak będziecie mieć kolejne dzieci - kwestia czasu :). Gorzej się mamy my co z naszymi partnerami nie miałyśmy potomstwa i nie starałyśmy sie o nie bo tak naprawdę nie wiemy czy nie strzelają oni ślepakami a doszukujemy się problemów w nas samych :( pozdrawiam Was :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna, który to Twój cykl starań?przypomnij mi ,czy masz jakieś problemy zdrowotne? nie martw się, też będziesz mamusią:) biegusia wszystko będzie dobrze:) ja kupiłam test pre test zobaczymy jutro, chociaż na nic się nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana jutro rano będę wiedziała:(, dzisiaj wieczorem biorę ostatni raz du..ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Czuję się bardzo dobrze :) (żebym tylko nie zapeszyła) Od czasu do czasu tylko pobolewa mnie brzuch i senna jestem. Mam nadzieję że jak pójdę do lekarza to wszystko będzie dobrze. ulęgałka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Robiłam w sobotę i kreska wyszła jeszcze ciemniejsza od tamtych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus będzie dobrze zobaczysz...tak sie ciesze ze Tobie sie udało... myślę ze ulęgałka będzie następna(nie zaprzeczaj mała:p)no i zaraz potem ja:p...ale fajnie by było:)nie zaprzeczam ze chcialabym jeszcze w tym roku urodzic...za duza róznica wieku juz by byla w przyszłym roku ...chociaz...juz i tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
biegaczka pewnie że ulęgałka będzie następna a zaraz potem Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większej różnicy miedzy dziećmi nie będziecie mieć jak ja .Już jest 13 lat ;) kurcze a mnie jakoś prawa nerka pobolewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A oczywiście zaraz po biegaczce będzie cała reszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadka powiedziała,że jak bedę w ciąży to tort upiecze.... chyba się nie doczekam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ewus zazdroszczę Tobie tego spokoju...oczywiscie pozytywnie...bo mam wrazenie ze jak piszesz to juz taka jestes spokojna ze juz wiesz...ale z ta reszta po mnie to super było hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×