Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

płatne kochane tyle wynoszą ...idzcie do normalnego gin albo czekajcie na wizyte z NfZ...dajcie spokój składki sie płaci przeciez!!!!!a jeszcze wymagaja zeby tyle kasy wydawac...masakra jakas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ja idę jutro normalnie do lekarza na nfz mam nadzieję że nie będę musiała płacić za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś cieszę się,że Tobie się udało ale ja nie wierzę ,że będę miała taki sam przypadek. Kochane róbcie badania ,nie ważne ile kosztują ,dbajcie o dzidziusie:) pamiętajcie zróbcie badania na cytomegalię i toksoplazmozę, nie wszyscy lekarze wysyłają kobiety na te badania bo są drogie ale warto je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewus z nfz nie bedziesz musiala płacic...ja podchodze do tego tak samo jak ty ulegałko ale jesli płaci sie składki na nfz to dlaczego mam placic podwójnie...owszem zgodze sie z toba ze jesli nie wysyłaja na te badania dodatkowe to zawsze mozna zasugerowac a jesli nie da rady to wtedy prywatnie...ale zdecydowanie jestem za wizytami z nfz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia mi nie o to chodziło ,chodzi mi o to ,że jak się nie da na nfz, to wtedy prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem kochanie ze chcesz dobrze...ale jak ja słysze juz o słuzbie zdrowia (nie obrażając nikogo) to mnie juz trzęsie...ponoc jest ona w Polsce jeszcze publiczna...zastanawiajace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was koleżanki , mnie juz wieczorami nie ma bo nie da rady siedzieć, jestem strasznie śpiaca wtedy : Nika wiec moim zdaniem nie powinnas juz z zażywać dodatkowego kwasu , wystarczy ci z tymi witaminami , to jest ta sama proporcja, Ewuś mnie na dzisiejszy dzień brzuch już nie boli, ale wcześniej bolał , tak jak nika ci pisała , macica sie przygotowuje na nowy domek gdzie bedzie gościł przez 9 miesięćy twój maluszek , wiec dlatego ból, ja teraz jak byłam u lekarza , to jeszcz wtedy mnie pobolewał, sporadycznie , mówiłam mu o tym i on powiedział ze to jest normalne, Ostatni okres miała 27.01 . a termin mam na 2.11 z okresu i też mam taką kropeczke na zdjęciu Nika,Ewuś czekam na twoją kropeczke , w środe tak? , daj koniecznie znać co i jak?? Ulęgałko, nie łam sie kochana we wróżki nie wierz a pozatym to widzisz, jeszcze @ nie masz, wszystko przed toba ,test mógł jeszcze zawcześnie pokazać cokolwiek , zreszta ty masz cos rozregulowane, i moze potrzebujesz troche wiecej czasu, podlecz sie tym duphastonem , wyreguluj okres, a niechcesz zastosowac testów owulacyjnych??? , fakt ty byś je musiałą więce ich kupic bo masz nieregularny mi po pierwszym stosowaniu, pomogły, ale z tego co piszesz to jesli teraz sie nie uda to odkładasz starania, to wiec czas na wyregulowanie, wureguluj okres zakup wtedy ziólka, testy i działaj , a wtedy juz na pewno się uda:) z drugiej strony jesli teraz bys zaszła to fajnie by było trzymam kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja spróbuje jutro wstac wczesnie i zobacze gdzie indziej jeszcze ale zrobić muszę bo sumienie nie dałoby mi spokoju jakby coś było nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA no rzeczywiście troszkę dużo , własnie słyszałam ze badania troche kosztuja i moja znajoma tez tyle płaciła, dlatego ja ide na NFZ, do lekarza za 3 tyg,( ewentualnie pójde raz jeszcze do tego odżałuje te 90 zł zobaczyc czy seduszko bije, a pózniej za tydzień juz pójde na NFZ, tym bardziej ze zmiescze sie do 10 tyg ,juz zdecydowałam, jak ma byc dobrze to bedzie do jakiego bym nie poszła. Z tamtymi ciązmi chodziłam na NFZ, i było ok zawsze, a tamto to było po prostu przypadkiem , a dodam ze moja znajoma chodzi prywatnie płaci 120 zł+ badania cały czas, co jest od początku ok, i od 6 miesiąca lekarka kazała jej przychodzic juz co 2 tyg, moim zdaniem dla kasy jej każe przyjść ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia będzie dobrze, kochane powiem Wam coś, Rano zrobiłam test i jakieś dwie godziny temu na niego spojrzałam , jest taka kresuniunia jaśniuniunia, tylko nie wiem jaki ma kolor:( albo wydaję mi się, może to jest ślad gdzie powinna być druga kreska. Tak Wam napisałam ale wcale się nie ucieszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ty masz ten przypadek co ja miłam pamietaszjak zrobiłam rano o 7, a o 10 była ta kreska , kurcze te testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze Ola na ten test i kurcze na pierwszy rzut ja tam nie widze,tylko jedną , ale jak popatrzy sie z boku to widać coś rzeczywiście chyba ze swiatło zle mi pada, asuchaj widzisz je normalnie czy musisz stanąc przy oknie zeby cos zobaczyć mój jak zrobiłam co tak mi wyszedł ten pierwszy to widac go było okiem , nie musiałam stawac do swiatła powtórz ten test za 2 dni , jest nadzieja trzyma kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny kończę z tym biadoleniem :) nie koniec świata, zdążę jeszcze bobacha urodzić ale wiecie jak to w rodzinie:( gadają ,gadają i gadają k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie rodziną , wiem jak tak zżędzą, ale powtórz jeszcze ten test , oj daje ci to do myślenia ja juz bym świrowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane nie muszę stawać przy świetle ,widać ją ale muszę się dokładnie wpatrzeć, jak staję przy świetle to w ogóle jej nie widać.., mam nadzieję,że jeszcze u mnie za wcześnie na test po to 26 dc a ostatnie zbliżenie miałam 17dc czyli 26lutego.okej już mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem jest zawczesnie zeby ci wylazła taka mocna kreska , wiec cos tam moze jest tylko hormon jeszcze niski i dlatego ci tak pokazało, pokazało ci tak jak mi i to jest dobry znak, bo mi sie udało, wieć tobie też sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki miałyście stronkę z takimi testami , wiecie jak ją wyszukać wtedy bym Wam pokazała jaka jest kreseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta stronak co ja dodawałam z pzrykładami tymi testami ,??? zaraz ja poszukam i dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powtórz test za dwa dni.... ja na pierwszy rzut oka to widzę bardzo jaśniutką ,taki cień cienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ! tabelka po prawe stronie drugi test od góry, tylko u mnie jeszcze zółtym zaszło:(, opisując takie nie wiadomo co. wasze jak wyglądały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to wgłebienie gdzie powinna być druga kreska , nawet nie mogę opisać koloru,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wygladał ten pierwszy cos takiego pierwsza tabelak po prawej stronie 3 miejsce, pod twoim , a pózniej juz dwie ciemne tak jak bardzo dobrze widoczne,a kiedy ty @ powinnas miec,??? bo ty nieregularnie masz to mniej wiecej kiedy sie jej masz spodziewać , mówie ci zaciazyłas tez miałas to plamienie owulacyjne, tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×