Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Ewuś;
biegaczka tak ze szczegółami to może nie będę opowiadała ale miło było :) Mój właśnie wrócił z pracy i się ucieszył bardzo :) Chociaż oboje w to jeszcze nie wierzymy :) Tylko tak się zastanawiam bo jak teraz spojrzałam na ten test to tam gdzie są te kreski to to okienko zrobiło się troche żółte no ale mam nadzieję że to normalne. Dobra już nie wymyślam :) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dziewczynki a co z tabelką nasza ? :) pojawiły sie brzuszki , nowe staraczki :) a ja dalej zdycham i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A myślicie że mogę już powiedzieć przyszłym dziadkom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! Ewuś cichutkie gratulacje:) w środę do lekarza idziesz to bardzo dobrze, a co do rodziny to ja bym się wstrzymała, ja dopiero powiedziałam jak poszłam do lekarza zrobił mi usg dopochwowo i zdjęcie wydrukował i dopiero im powiedziałam:) ale to jest już Twoja decyzja:) Ewuś to kiedy miałaś owulację? a jak się czujesz? Ja dopiero się odzywam ale dużo spraw miałam dzisiaj do załatwienia. A jak u Was dziewczynki, u mnie czasami pojawia się ból jak na okres ale przestaje , piersi pełne i ciężkie, nie bolą ale sutki mam tkliwe, może to dobry objaw, za to w krzyżu mnie trochę boli, Czekam albo na @ albo dwie kreski w co nie wierzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka owulację miałam chyba gdzieś koło 7 lutego - tak mi się wydaje przynajmniej. Czuję się bardzo dobrze :) Piersi mam tak jak Ty takie ciężkie i tkliwe sutki i brzuch od czasu do czasu mnie pobolewa. Mam nadzieję że wszystko jest ok. Zastanawiam się kiedy im powiedzieć bo jutro się wybieramy do moich rodziców i chyba nie wytrzymam i się wygadam, a poza tym to nie wiem kiedy pojedziemy następnym razem więc chyba powiem jutro. Najwyżej zrobie jutro jeszcze jeden test dla pewności. Trzymam kciuki żeby u Ciebie też były 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie Ewuś pewnie tak szybko ni wyjdą , jedyne co mnie pociesza to to ,że mam te sutki tkliwe i piersi ciężkie chociaż nie czuję bólu jak zdejmę stanik, brzuch też od czasu do czasu pobolewa ale zaraz odpuszcza, jajnik za to zaboli częściej ale to raczej zasługa duphastonu i na to się nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka a może akurat będzie dobrze i będą 2 kreski :) Chyba nie wytrzymam i powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAAA napewnoo
ulęgałka smieszna jestes to raczej sa objawy na @ a nie ciaze a za pare dni bedzie wyc:D:D kretynka ciaza ta jak sobie ja namalujesz panikary:D ale sie bede za pare dni smiac z ciebie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , dziewczyny z poprzedniego forum , pisały ,że jest taka jedna nienormalna ,która wyzywa inne dziewczyny , i to chyba ta:) olejmy to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
czuję się bardzo dobrze :) mieszkamy nie całe 50 km od moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Zobaczymy co lekarz powie w środę... oby wszystko było w porządku. Boję się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się tylko ciesz:) wszystko będzie w porządku ,Ewuś który to twój cykl? bo już nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś to jeszcze nie tak źle :) ja mam jakieś 100 km ale dajemy radę :) ulęgałko kochana nic jeszcze nie wiadomo a @ może nie przyjdzie miejmy taką nadzieję a to mogą być objawy na dzidziusia :) ciekawa jestem jak tam Ulna po wizycie mam nadzieje, że jednak napisze co i jak :) mnie brzuch pobolewa raz mocniej raz słabiej... stresujące jest te uczucie mam nadzieję, że przestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
to mój 4 cykl. we wrześniu odstawiłam tabletki a w październiku zaczelismy się starać. Chcieliśmy na święta, później na dzień babci ale wyszło teraz :) jeszcze w to nie wierze że się udało :) jutro kupię chyba jeszcze jeden test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia ja miałam tak przy pierwszej ciąż , cały czas byłam pewna ,że dostanę @, nie martw się bo to są normalne bóle , macica Ci się rozszerza:) maluszek przecież ma mieć miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
nika mnie też brzuch boli raz słabiej a raz mocniej. Mam nadzieje że to nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś skoro ulęgałka mówi, że też tak miała to chyba nie musimy się tym martwić :) no ale tak to już jest każdy ból, ukłucie itp. nasuwa nam na myśl najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to jest normalne , no chyba że was tak boli ,że się zwijacie z bólu ale tak na pewno nie jest , kochane jest okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
To ja już wierzę że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03............................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl........Wiek........Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01.............Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03.............................. ira2013...............3...........26.........20.02.......................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?...................dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02..................małopolska sebza.................3...........26.........30.01....................warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....................Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03....................Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02.....................łódzkie ulęgałka.............6............29.............?......................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02.............................LU emachines...........2...........29.........8-9.02................śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02..............Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02........Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.......................Śląskie Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..................Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?.................ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?.................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................06.03.............. ..............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wiek........Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... .......Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03....... ....................... ira2013...............3...........26.........20.02....... ................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... .........dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02....... ...........małopolska sebza.................3...........26.........30.01....... .............warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02......... ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ .....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ........śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02...... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... .................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03..... ....................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płe c........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... .............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ...............Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? .................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki pracowity dzien dzisiaj mialam ale juz wszystko gotowe jeszcze tylko musze wziasc kapiel i rano ruszamy 3 godz jazdy do nich mam nadzieje ze tort i ciasto to wytrzyma ;p ewus kochana moje ciche grayulacje nie stresuj sie tylko odpoczywaj uowilas sie na izyte u ginka ? a i co robi ema w staraczkach co tm lochana u ciebie czemu sie nie odzywasz ? nowe dziewczynki prosze dopisac sie do tabelki a reszta prosze o dane badz jeje uzupelnienie ;) i brzychatki nasze odedzwijcie sie do nas :* ide zrobic jakas kolacje bo sie glodna zrobilam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
małpka do lekarza idę środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI KOCHANE!:)JA,TAK NA MOMENCIK,JESTEM U ZNAJOMEJ=NIE MAM JESZCZE NETA W NOWYM DOMKU:(.. EWUS GRATULACJE!:)NA 100 PROC.JESTES W CIAZY! KOCHANE MOJE!WSZYSTKIM WAM WSZYSTKIEGO NAJJ!!!!!!!!I,SPEŁNIONKA MARZEŃ!MUSZE UCIEKAC,ALE JESTEM MYSLAMI Z WAMI WSZYSTKIMI:) A,JA DO RODZICÓW MAM PRAWIE 1.600!KM...:(..KEDNAK ,W MIARE MOZLIWOSCI=CZĘSTO SA U NAS:) BUZIAKI DLA WAS,I DO NAPISANKA.... P,S.A,U MNIE 2 DNI @ SIE SPÓZNIA...:)NO,ALE JUZ 2 RAZY DŁUGO XIE SPÓZNIAŁA..TAKZE NIE SCHIZUJE I NA LUZIKU NADAL WSZYSTKO:) OBY BEZ NERWÓW!BO,TO NIE POMAGA-TYLKO DOŁUJE...WIEC KOCHANE GŁÓWKI DO GÓRY!!!!!!WSZYSTKO MUSI BYC DOBRZE!!! A,NO I WIOTAM NOWE KOLEŻANKI:)POWSPIERAMY SIE WZAJEMNIE:)PA,PA,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×