Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ulęgałeczko no ja ta druga kreseczke widze :) trzymam mocno &&& zeby była dzidzia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na tym tescie było widać ze jest to kolor jasno różowy , nawet baldo różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kochane zobaczymy takie plamienie miała wlaśnie 21 lutego i wtedy się kochałam ale cóż zobaczymy, a brzuszek Was bolał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie takie jak na @ :) zastanawiam sie kiedy powiedziec rodzicom :) wie tylko moj i dwie kolezanki ze studiow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czasami delikatnie pobolewa , ale może ten delikatny ból obrócić się w większy:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MIAŁAM BÓL IDENTYCZNY jak przed @ tylko u mnie zaczął juz bolec tydzień przed , a ja bóle NIEmiałam mocnych jak na@ takie delikatne , a z czasem ten ból sie zmieniał i wtedy podejrzewałam juz ze sie udało bo ból był jak takie ciagnięcie do dołu, kłucie lewego jajnika, nie przypominał juz bólu jak na @ ale każdy moze mieć inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to będzie na razie czuję delikatne pobolewanie mozliwe że @ przyjdzie jutro;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA jak uważasz jestes juz po wizycie, możesz chociaż mamie powiedziec , mama to mama, ale ja jeszcze nie mówie , u mnie wie tylko mąż i wsztrzymam sie dopiero chociaz do poprzedniej wizyty , jesli bedzie ok to moze wtedy powiem tylko mamie, a jak zacznie widac to sie inni juz domyślal, ja mam jednak uprzedzenia co po ostatniej ciazy , rozgadałam wzystkim sama, a pózniej strasznie płakałm , bo mi było przed nimi wstyd, i musiałm wszystko odkrecac jak ktoś sie coś zapytał jak sie czujesz, aja byłam po .....a i moja córka straszne płakała bo chciała mieć siostrzyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ale się nakręcamy :P Cholera ja tez miałam plamienie owulacyjne jak mnie jajnik bolał,pierwszy raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja chyba tez tak zrobię poczekam do nastepnej wizyty, porobie badania i wtedy będę miała bardziej jasna sytuacje, będzie serduszko to będe szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................30.03............................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wiek........Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01.............Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03.............................. ira2013...............3...........26.........20.02.......................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?...................dolnośląskie ulna30................3...........28.........23.02..................małopolska sebza.................3...........26.........30.01....................warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....................Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03....................Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02.....................łódzkie ulęgałka.............6............29.............?......................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02.............................LU emachines...........2...........29.........8-9.02................śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02..............Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02........Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.......................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03...........................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..................Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?..................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?.................ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?.................mazury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad tym zeby wykasowac osoby z tabelki ktore dluzszy czas nie odzywaja sie do nas i nie uzupelniaja tabelki co wy na to ? zmienilam termin kolejnej@ ...wiec przy okazji dziewczynki ktore zaciazyly i znaja termin porodu przniescie sie do brzuchatek a jak nie to ja moge to za was zrobic tylko musicie wyrazic zgode ;) ira ,sebza , silka, sodie, sonholindo, co tam z wami odedzwij cie sie i uzupelnijcie termin kolejnej @ ;) marta a ty jak tam jak budowa domku idzie ? emachines , czarnulka, maya , slasica a wy jak sie czujecie nasze brzuchatki napiszcie cos donas jak wasze ciaze sie rozwijaja i jak samopoczucie robilyscie juz badania kiedy kolejny podglad waszych fasolek ? buziaki dla kazdej ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola skarbie na pierwszy rzut oka to i ja widze druga kreseczke ale piszesz ze pojawila sie 2 godz po zrobieniu testu i z zolkla troszke nie wiem ja bym powtorzyla test za jakis czas bo na wszystkich testach pisze ze na wynik trzeba czekac do 5-10 min a po tym czasie test moze byc niewiarygodny za pare dni zrob jeszcze jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem małpeczko, dlatego się nie nakręcam;) Jak @ nie przyjdzie zrobię pewnie w piątek. Ja również jestem za:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem też za EWUŚ NIKA zapisujcie sie do brzuchatek , ja sie zapisuje , a co tam , bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................30.03.............. ..............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wie k........Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... .......Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03....... ....................... ira2013...............3...........26.........20.02....... ................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... .........dolnośląskie sebza.................3...........26.........30.01....... .............warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02......... ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ .....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ........śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02...... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... .................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03.......... .................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... .............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?.................mazury ulna.................3..........28.......2.11.2012.....?..........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! miło ze o mnie pamietacie:) juz pisze: w tamtym tyg bylam na usg. zarodek ma ponad 6mm i bijace serduszko:) pojutrze kolejna wizyta i mam nadzieje ze dzidzia urosnie do tej pory:) beznadziejnie sie czuje. w dzien ciagle spie, mam okropne mdlosci,bola piersi, w nocy nie moge spac, non stop jestem glodna a na nic nie mam ochoty, mecza mnie kazde zapachy a najgorzej jedzenie. ale z drugiej strony ciesze sie z tego wszystkiego, ze jest mi dane to przezywac:) maz opiekuje sie mna jak tylko moze:) jak ja go za to kocham! oczywiscie caly czas na L4 jestem i juz tak zapewne zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines , gratuluje, ciesze sie , ze serduszko bije, ja nie moge sie doczekać jeszcze 2 tyg , i mam nadzieje ze tez juz usłysze w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema nasza kochana no wkoncu odzywaj sie do nas czesciej dobrze ze jestes na zwolnieniu bo ta twoja praca ie sprzyjala pierwszym tygodniom , ale pierwszy trymestr minie i pczujesz sie lepiej dobrze ze masz kochanego mezusia i dba o ciebie i maluszka pewnie sie strasznie cieszy ;) a powidz w ktorym ty jestes tygodniu juz i znasz termin czy po nastepnej wizycie bedziesz wiedziec wiecej ? a i przenies sie d brzuchatek jak mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamten czwartek z usg wyszedl 6 tydz i 1 dzien, wiec dzisiaj to juz 7 tydz tak mysle:) serduszka nie slyszalam ale widzialam jak malenka kropeczka pulsuje na monitorze usg:) termin mam jak narazie na 20 października-moje urodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wykasuje dziewczyny jak do jutra sie nie odedzwa i ie potwierdza swojej obecnosci ;( a ja wam pisalam ze @ przyszla rano a tu cos skapo rano milam krwawienie wlasciwie to obudzila sie z lekim bolem brzucha wiec wiedzialam ze to @ na majtkach mialam troche krwi ale teraz wam powiem ze po krwawienu ani sladu mam taka brazowa wydzieline dzis 25 dc wiec normalnie w tych godzinach to ja mam juz @ na calego obfte krwawienie i bole podbrzusza a teraz to ja nawet tych boli nie mam jak na @ juz sama nie wiem co sie dzieje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brzuchatek na razie nie wpisujcie- moze jak minie 12 ''niebezpiecznych'' tyg to wtedy sie zdecyduje. wiecie, po pierwszym poronieniu, w tej ciazy za kazdy dzien dziekuje Bogu. niby nie dopuszczam do siebie zlej mysli ale wszystko sie moze zdarzyc a ja nie chce zapeszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ema ale prezent urodzinowy bedziesz miala super ;D wiec taki termin wpisuje ci do tabelki pozniej jak cos to zmienimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze kochana to narazie nie wpisuje do brzuchatek sama zdecudujesz kiedy sie przeniesc ale bedzie wszystko dobrze wierze w to malenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) małpka fajnie ze mnie pamiętasz u mnie z straranek chyba nici w weekend męczyła mnie grypa jelitowa teraz teść leży w szpitalu miał udar mózgu :( a budowa idzie posadzki wylane teraz tylko panele kafelki malowanie i meble, kuchnia już zamówiona :) do łazienki juz wszystko jest :) tylko teraz będzie ciężko bo praktycznie wszystko sami robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
witajcie kobitki , ja dziś dostałam @ 22 dzień cyklu , w sumie od rana tylko mocniejsze plamienie ale nie wiem czy to sie liczy jako pierwszy dzień cyklu , bo w drugi mam zacząć brać lek , kurde coraz wcześniej ten okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta wiec teraz najprzyjemiejszy etap urzadzanie domku super , mam nadzieje ze z tesciem bedzie wszystko wporzedku i szybko dojcie do zrdrowia , oj biedulko ciagle cos sie ciebie przyczepi zdrowiej nam kobietko w przyszlym tygodniu mam nadzieje ze bedziesz testowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×