Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bzikmmalinowy
witajcie kobietki , dzięki za słowa otuchy naprawde wiele dają, od jutra biorę clostybergyt , dziś miałam niby skąpy @ ale same skrzepy brzuch boli mocno, dziewczynki prosze wpiszcie mnie do tabelki ja niumiem :( z góry dziękuje @ 7 marzec, najczarniejsza sork że tak sie rozpoczęła nasza znajomość , jak mi coś sie nie udaje to mam wrażenie że wszyscy chcą mi na złość zrobić chociaż jest inaczej, wiem że powinnam sie zmienić dupa ze mnie :( wściekła dupa a robiłaś sobie jakieś badania ? 4 lata to full czasu , pozdrawiam wszystkie babeczki kochane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik kochana 7 marca to pierwszy dzien cyklu a na kiedy mam ci wpisac kolejny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
niemam pojęcia :( tera jak ten lek wezme to już wogóle mi sie wszystko pokręci kiedyś miałam co 27 lub 24 dni tera 22 dni , nie wiem co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGA u mnie tez 20 dzien cyklu i tak mnie od po południa brzuch bolał ze byłam pewna ze dostałam@...piersi jakby tez nie bolą bardziej jednak przy okolicy sutków ale za to są duże i takie nabrzmiałe...i wogóle takie jakies dziwne uczucie miałam - raz gorąco raz zimno...ja @powinnam dostac tez 17 ale zgodnie z moimi obliczeniami powinna tez byc za 5 lub 6 dni czyli 12/13 marca....sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik to w tabelce ci wpisze mniej wiecej czyli termin kolejnej to 30-1.04 moze tak byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................Wiek..............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24...................?................................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl........Wiek........Termin@............Miejscowość biegaczka............2............?.............17.03............................ maybe10.............4...........26............24.03....................Śląskie bezikmalinowy......3..........28..........30-01.04.............dolnośląskie sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....................Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03....................Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02.....................łódzkie ulęgałka.............6............29.............?......................lubelskie silka33.............2lata.........33..........29.02...........................LU emachines...........2...........29..........8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02..............Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02........Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.......................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03...........................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?..................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?.................ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?.................mazury ulna.................3..........28.......2.11.2012.....?...........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! pytam się Was, bo po postach stwierdzam, że wiecie co najmniej tyle co niejeden gin. Więc w chwili obecnej mam takie objawy: 37dc 2 testy negatywne śluz przejrzysty wilgotny temp 36.1 temp pochwy 36.8 standardowa długość cyklu to 30-32dni..raczej rzadko mi się spóźnia, ale czasami i tak bywa. najbardziej dziwi mnie fakt, że czekam na @, a raczej zapowiada się owulacja. dobrze odczytuje objawy? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
no jasne :) dziękuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej gosiu :) skomplikowane to troszeczke, owulka tak późno by była ? może to zaburzenia hormonalne spowodowane jakimś stresiorkiem ? a może faktycznie coś sie przesunęło... ciężko wyczuć , ja bym poczekała jeszcze i np za tydzień powtórzyła teścik jak @ nie będzie , buziole ,,, taki ze mnie doradca jak z koziej dupy trąbka chociaż mam nadzieje że troszku pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGA a bedziesz testowała czy czekasz do 17 wrazie jakbys nie dostał 13...a jesli myslisz o tescie to kiedy...a powiem ze mnie korci i dzis jak byłam w aptece to myslałam zeby kupic..ale nie kupiłam...poczekam...ale jak nie dostane 14 to chyba zatestuje i to jeszcze przed 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosiu, na owulację to nie wygląda jeśli okres masz mniej więcej co 30 dni a to już 37 dc więc owulację bym wykluczyła, miałaś kiedyś tak ,że @ Ci się opóźniła? Gosiu powiedz coś więcej ,czy starasz się o dzidziusia , czy chcesz? ile się starasz? u mnie kochane @ na razie brak, ile po odstawieniu du..ka powinna przyjść @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Dniu Naszego Święta Kochane! Spełnienia wszystkich marzeń,tych mniejszych i tych większych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ;) po pierwsze wszystkim tu Kobietom zycze Najlepszego w dniu naszego swieta !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D a po drrugie co tu tak cicho gdzie sa wszyscy ? ola do ciebie @ nie przyjdzie rob tescior jeszcze jeden jutro ;D u mnie @ brak , lekkie plamienie tylko ech ;( reszta dziewczynek wywoluje was zglosci swoja obecnosc wszystkie , brzuchatki tez niech sie oddedzwa ;) !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja dzisiejsze samopoczucie u mnie cisza (chyba przed burzą) brzuch na razie nie boli, trochę piersi. Chyba ten duphaston w pierwszym cyklu mi nic nie wyregulował . Jak tam biegusia kiedy testujesz? A co u pozostałych mamusiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiet Tulipanów dla wszystkich dziewczynek ślę!! :) Krzewuszka jak u Ciebie? Małpko na pewno nie masz żadnych szans na ciążę? kochaliście sę z mężem w tym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana przytulanki byly ale nie w dni plodne wiec watpie jakos nie mam przekonania co do ciazy , pamietasz tamten test co mi wyszlo 1-2 tygodnie ciazy to zrobilam wczesniej bo mila jakies przeczucie a teraz to ja nawet w to uwierzyc mi ciezko ale jak do jutra nie dostane to rano zrobie test ale na bank bedzie negatywny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko jak masz takie skąpiradło to nic nie wiadomo, wiesz jak to jest z tymi płodnymi dniami, a plamisz jeszcze? zdarzyło Ci się jeszcze to kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nigdy takie mialam zawsz w 25 dc bylo krwawienie zadnych plamien ani prze ani po . plamie tylko tak przerwami to nie jest tak ze caly dzien ze mnie leci tylko wczoraj ranoa mialam taka brazowa wydzieline troche popludnu ale slabiej a wieczorem to juz nic nie bylo zadnej wydzieliny a dzis rano znwu plamienie jajnik mie tylko cmi . ale pisalam wam ze aks tydzien temu tez mialam plamienie , ja juz nie wiem o co tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Przedstawię się najpierw...staramy się pierwszy cykl...mamy już 6.5 letnią córeczkę... Jestem teraz w 18 dniu cyklu, cykle mam średnio 28 dniowe, ale ostatnio był 26 dniowy a następny 31 dniowy...a teraz dopiero zobaczymy jak będzie... Przytulanko było 11, 12, 14, i 16 dc...owulacja raczej w 12 dniu cyklu... A teraz pozostaje mi tylko czekanie... Poradźcie kiedy testować...w 28dc, czy lepiej póżniej???? Nie chcę się nakręcać więc planuje wakacje w góry, hahaha żeby myśleć o czymś innym, jak się uda dopiero wtedy zmienimy plany wakacyjne... Boli mnie bardzo delikatnie podbrzusze..ale na to chyba u mnie za wcześnie... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola u mnie bez zmian...nic nie dolega temp.rano dalej 37,2 :) Jutro idę test kupić bo w niedzielę będzie potrzebny.Ale się nie nakręcam raczej i tak z tego nic nie bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Elizabet ja testuję w niedzielę 27dc bo w sobotę kończę brać duphaston... jak bym nie musiała testować to bym czekała na @ a jak nie przyjdzie to dopiero potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że wytrzymam i zatestuję dopiero 20 marca, to będzie u mnie 30 dc, więc jakby co to powinno już wyjść. Jeśli liczyć u mnie cykl 28 dniowy, to będzie to 2 dni po a jak 31 dniowy cykl, to dzień przed, wypośrodkuję i tak chyba będzie najlepiej...o ile wcześniej nie dostanę @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola skarbie nic mnie nie boli czasami jajnik i podbrzusze mnie cmi ale delikatnie no i czuje tam w srodlu jakos mokro a na zewnatrz suchutko narazie mlamienie minelo ;) witam naowa kolezanke najlepiej bedzie jak poczekasz z testem po terminie @ wtedy najwiarygodniejszy ale nie koniecznie dwa dni po musi cos wyjsc i wtedy jeszcze nic nie przesadzone . wika testuj moze akurat nadziea jest ;) to co ola testujemy razem jutro ? powiem wam ze jakiegos dola mam przez to wszystko boje sie zroic tego testu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dziewczyny mam pytanie: ile płaciłyście za prywatną wizytę u ginekologa?? Czy jak Wam dawał skierowanie na badania to też za nie trzeba płacić?? czy można je zrobić na nfz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ja chodze prywatnie do gina i place 80 zl za wizyte + za wszystkie badania jakie mi zeleci ale ja to nie mam ubezpeczenia w posce wiec reszta dziewczynek musi sie wypwiedziec na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×