Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam! U mnie nic nowego... trzeci dzień biorę duph...jeszcze do soboty :) w niedzielę testuję-dla formalności :P Temperatura dalej rano 37,2 mierzona na dole... nic mnie nie boli,nie kłuję... ten cykl jakiś inny... Pozdrawia|!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ I jakie masz wieści od lekarza, czekam co i jak ,odezwij się Nika ja mam tak jak ty noce są koszmarne, popołudniami oczy mi sie zamykają, o 20 to juz przewaznie wybieram sie spać, i odrazu oczy mi sie zamykają, a w nocy tak o 2,3 godz, nie mogę spać , gorąco ,zimno,a rano juz o 7 wstaje bo nie mogę spać, atak pozatym to nic nowego sie u mnie nie zmieniło meybe nie stresuj sie , nie masz narazie sie czym denerwować ze nie możesz mieć dzieci , nonsens, przecież to 4 cykl starań mówi się ze jesli po roku intensywnego starania mozna mówić wtedy o problemie, ja 1 ciaże planowałam 5 cykli, druga 4, a teraz 3 cykle, spróbuj te ziólka, moze testy owulacyjne , mi pomogły testy , wydaje mi sie w moim przypadku jesli bym nie miałą tych testów to sądze że jeszcze by sie nie udało pewnie zeszło by jeszcze z 2 cykle, bo staralismy sie w poprzednich cyklach w nie odpowiednich dniach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula a jakiś testów używałaś? takich z allegro za 1zł czy jakiś innych... bo ja miałam 2 razy z allegro i nie byłam z nich zadowolona.Widziałam u nas w jednej aptece i muszę zapytać o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry. Byłam u lekarza. Czekałam 2 godziny żeby mnie przyjął. Zrobił mi usg i powiedział że jeszcze nic nie widać i kazał przyjsć za 2 tygodnie :( I tyle czasu muszę czekać :( Aż sobie normalnie kupiłam jeszcze jeden test żeby chociaż popatrzeć na pojawiającą się kreskę. Pojawiła się jeszcze ciemniejsza niż poprzednie :) Mam nadzieję że 4 testy różnych firm nie mogą się mylić. Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z allegro najtańsze paskowe po 1zł kupiłam 10 szt+ 1 gratis ciążowy, mi poskutkowały, wykorzystałam 6 szt , 4 mi zostały , ja mam cykle co 28 dni regularnie, zaczełam testowanie 11 dc , a 15 dc pokazały sie te dwie kreski, poczekałam dzień i staranie na spokojnie było dopiero po 24 H ,a i dodam że juz dwa dni wczesniej zaczeły sie pokazywać 13,14 dc bladziutkie, taki cien , cienia dwie kreski, wtedy tez cos zraz były starania, w sumie 4 razy i se udało, a ty jak robiłas wychodziły ci te kreski, masz regularnie????, bo juz nie pamiętam krzewuszka, każda mi sie juz myli ty sie leczysz tak i masz syna 13 letniego , to chyba kojarze już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ;) ewa jak tam po wizyice daj znac ? ;) bezik poczytaj pierwsze o tych ziolkach bo dziewczyny cos pisaly ze nie mozna ich laczyc z innymi lekami nika dobrze ze znalazlas taniej te badania ;) maybe nie zalamuj sie wszystko jest wporzadku a lekarz raczej ci pomoze a ie zaszkodzi ;) u mnie dziewczynki sama nie wiem co o tym wszystki myslec myslalam ze dzis @ napewno bedzie obfita tak jak zawsze a tu nic rano mialam plamienie a teraz sucho nic ze mnie ie leci nawet nie czuje sie jak na @ zastanawiam sie czy moze to rzez to ze bylam w polsce i ten lot zmiana cisnienia temperatur i ogolnie klimaty podroz zmeczenie itd ; moglo wplynac na to ze @ sie przesunie narazie zbliza sie wielkimi krokami ja nigdy tak nie mialam zawsze 25 dc dostawalam krwawienia drugi dzien bardzo obfitz i zwijalam sie z bolu a po 6 dniach koniec a teraz okres planowo powonnam dostac wczoraj dzisiaj powinnien byc drugi dzien a tu nic ja chyba oszaleje badz tu czlowieku madrym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
małpka pisałam wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula tak to ja :) Co do testów to wychodziły mi 2 kreski ale nigdy nie widziałam żeby testująca była ciemniejsza od kontrolnej... zaczynałam od 12 dc, a teraz to miałam owulację w 10 dc/ usg i badz tu człowieku mądry. Ewuś może jest za wcześnie...a w którym dc jesteś? Małpka a robiłaś test? może to plamienie implantacyje? Fajnie by było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ewa pisalysmy w tym samym czasie tylko ze ja sie rozpisalam :p kochana to za dwa tygodnie na badanko jeszcze raz i juz wtedy zoaczysz malenstwo bo ja 4 testy robilas i kazdy pokazal II krech to napewno jestes a nie robilas bety ? a liczylas mniej wiecej w ktorym tygodniu mozesz byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ewa pisalysmy w tym samym czasie tylko ze ja sie rozpisalam :p kochana to za dwa tygodnie na badanko jeszcze raz i juz wtedy zoaczysz malenstwo bo ja 4 testy robilas i kazdy pokazal II krech to napewno jestes a nie robilas bety ? a liczylas mniej wiecej w ktorym tygodniu mozesz byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ PEWNIE że sie nie mylą , wiem ze musisz czekac te 2 tyg wieczność:( , ale po prostu patrz okres ci sie spózniął juz troche, , test pokazał ci dopiero jasna kreske po kilku dniach spóznienia , więc moim zdaniem miałaś opózniona owulacje i dlatego masz wszystko z opóznieniem, i teraz dlatego jeszcze nic nie widać, za 2 tygodnie na pewno , bedzie juz widać, dla pocieszenia, ja jak byłam u lekarza w piątek, lekarz też mnie uprzedzał co do tego ze jeszcze na tym etapie może nic nie widać, ale było, może to że byłam jednak prywatnie, lepszy sprzęt,lekarz, niewiem, a co do tego że czekałas jak bidulka, napewno w nerwach 2 godz, to niestety takie są wizyty na NFZ, prywatnie to jednak za cos sie płaci, ale tak jak pisałam wcześniej tez pójde już na NFZ, ponieważ i tak sie dziwie ze ty tak szybko sie dostałaś ja jak sie zapisałam na NFZ to wizyte mi powiedzieli najwczesniej za 4 tyg, a prywatnie, nawet w ten sam dzien mogłam iśc, sama sobie wybrłam kiedy mi pasuje GŁOWA DO GÓRY bedzie dobrze i sie nie denerwuj i nie stresuj bo to żle wpływa na dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nic się nie martw na pewno wszystko jest ok nie zamartwiaj się kochana a za dwa tyg. już zobaczysz maleństwo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wika wiesz z testem to ja wole sie jeszcze wstyrzymac jakoc bo ostatnim testowaniu mam urz do testow znowu narobie sobie nadzieji nooo ale fajnie by bylo ;) osyayni naprzytulalam sie do corcimojej psiapsiuly ma 2 miesiace i jest taka sldka ze jeszcze bardziej mam ochote na boboaska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
jestem w 48 dc. Ostatni @ miałam 20 stycznia. Bety nie robiłam. Pierwszy test na którym wyszły 2 kreski (druga bardzo blada) robiłam tydzień temu. Pozostałe 3 już były bardzo wyraźne (dzisiejsza w szczególności). Mam nadzieję że nie okaże się że jednak nie jestem w ciąży :( Dziękuję Wam za miłe słowa i mam nadzieję że po tych 2 tyg będzie już coś widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj zgodzę się z Ulą ja byłam na mieście i mój mnie tak namawiał żebym już poszła więc od razu poszłam troszkę poczekałam ale warto było. To może być rzeczywiście wina sprzętu, dobry prywatny gin ma tyle kasy, że stać go na to co najlepsze jak chce mieć dużo pacjentek taka prawda. Rozmawiałam z innymi kobietami na poczekalni i ten u którego byłam ma etat w dwóch szpitalach i dwie prywatne kliniki więc mało raczej nie zarabia a czasem potrafi przyjmować od 8-20 więc dla mnie to jest koszmar że może tyle wytrzymać a każda kobieta inny problem ech... Ewuś nie masz się co martwić będzie dobrze dzidziuś na pewno jest :) a mogłaś sobie zrobić bete i iść z wynikiem tak jak ja. Ja też miałam później owulację więc przez to ciąża jest młodsza i u Ciebie musi być to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Może to faktycznie wina sprzętu. A z tą betą to nie pomyślałam żeby zrobić i iść z wynikami. No cóż poczekam te 2 tyg. Nie mam wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że będzie. Ja w pierwszej ciazy test zrobiłam w 39 dniu/pozytywny a do lekarza szłam przeszło 3 tygodnie póżniej,wiec się nie stresuj wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................Wiek..............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24...................?................................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wiek........Termin@............Miejscowość biegaczka............2............?.............17.03........................... maybe10.............4...........26............24.03....................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?...................dolnośląskie sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....................Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03....................Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02.....................łódzkie ulęgałka.............6............29.............?......................lubelskie silka33.............2lata.........33..........29.02...........................LU emachines...........2...........29..........8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02..............Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02........Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.......................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03...........................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?..................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?.................ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?.................mazury ulna.................3..........28.......2.11.2012.....?...........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka a moze ty zaciązylas...niepomyślałaś o tym...moze to palnienie implanrtacyjne ...hmm moze sie mysle...ale jak zawsze miałas obfity a tu takie byle co??? a u mnie po staremu ....dzis koleżanka powiedziała ze chyba zaciązyłam ...ja mówie...jeszcze nic nie wiem...a ona ja wiem ...dlatego ze piersi mi urosły...ale jaja...oby miała rację...a widzi mnie dziennie...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegsia jakos nie mam przeknania do tego ze moglam zajsc w ciaze jak sama pkreslilas ten cykl przespalam , raczej cos ze mna nie tak ale dobra juz wam nie truje poczekam az samo sie rozwiaze wizyta u gina w przyszlym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegusia moze kolezanka dobrze widzi i ma racje oby trzymam kciukasy , to teraz maja byc blizniaki wedlug wrozki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś a nie możesz iść do innego lekarza? pewnie miał stary sprzęt, na wszystko jest w porządku... 4 testy nie kłamią:) biegusia mam nadzieję ,że koleżanka się nie myli:) u mnie na razie nic, brzuch czasami zaboli ale te bóle są identyczne jak na okres, więc @ będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś widocznie lekarz miał stary sprzęt, powinien Cię zbadać us dopochwowo na pewno by coś zobaczył ale nie martw się poczekaj spokojnie. Biegusia oby koleżanka się nie myliła:) A u mnie na razie spoko , czasami zaboli brzuch ale nie widzę żadnej różnicy jak w poprzednich cyklach jeśli chodzi o bóle przed @, oj będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka robił mi usg dopochwowe i stwierdził że nic nie widać jeszcze :( martwie się :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a do innego lekarza nie mam możliwości isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULĘGAŁKA ja też widzę II kreski na tym teście :) EWUŚ u nas na forum też często tak bywało że dziewczyny szły, lekarz nic nie widział i kazał im wracać za 2 tyg i było ok wiec musisz cierpliwie poczekać . Nie wiem może faktycznie stary sprzęt albo owulkę miałaś później niż myślałaś . Zobaczysz , pójdziesz za te 2 tyg i będzie dobrze BIEGACZKA jak tam? mnie piersi nie bolą ale dziś ból brzucha jak na @ , tylko czy to nie wcześnie jakoś. to mój 20 dc @ powinna być 17 marca ale wydaje mi sie ze powinna być ok 13 jednak mimo wszystko ten ból jakoś za szybko .... 6 dni wcześniej nigdy mnie nie bolał .... no nic trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś nie martw się to źle wpływa na dzidziusia, nie masz powodu do obaw , jesteś zapewne we wczesnej ciąży,uszy do góry:) Kinga i reszta u mnie pewnym objawem ,że zaraz się pojawi @ są krosty na czole ,które takowe dzisiaj mi wyskoczyły:) ahoj @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×