Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmalinowy
ależ mam doła do tego rzołądek cały cas ćmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik mowia ze jak cykle sa krotsze niz 21 dni to nalezy to omwic z lekarzem ale moze to nie @ tylko plaienie inplntacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmalinowy
raczej to ze mną coś nie tak , ostatnio miałam @ 1 dzień , i brak owulki ale endometrium ładne lekarz mówił dziwił sie dlaczego nima owulacji, a teraz to wogóle lipa 22 dc i to coś , może sie rozkręci , oj babeczki , jutro ten clostybergyt sama niewiem czy to coś da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik badz dobrej mysli bierz leki i sie nie pddawaj nadzeje jest wiec moze akurat cykl sie ulozy sie ladnie i okres juz bedzie regularny nie zalamuj sie jestesmy z toba kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Ja przepiszę się w tabelce może jutro jak lekarz potwierdzi ciążę i powie że wszystko ok. Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dzięki małpko za dobre słowa , mam cichą nadzieje że będzie ok :) ewuś czas szybko zleci i urodzisz śliczne zdrowe bobo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz zmeczona wiec sie poloze zobaczymy jutro co z moja @ dobranoc dziewczynki spijcie dobrze kochane milutkich snow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! to ja, była ira2013, tylko już zarejestrowana :P Olu, ja też widzę bladziutką kreseczkę. Powtórz test za kilka dni.może to właśnie to,tylko że stężenie hormonu jeszcze jest za niskie i dlatego tak dobrze nie widać? Nie dołuj się, wszystko będzie dobrze :) Ema, Nika, Ewuś, Ula - tak się cieszę razem z Wami :) Dbajcie o siebie i o swoich maluszków. Tak bym chciała jak najszybciej dołączyć do Was i w końcu poczuć jak to jest, jak się jest w ciąży, z niecierpliwością czekać na kolejne wizyty u lekarza, żeby widzieć jak pomału rośnie maluszek... ehh, pewnie piękne uczucie :) Małpka, ja miałam podobnie z @ w poprzednim cyklu. Krwawienia były bardzo skąpe, krew była taka jak by ze śluzem, później takie sobie brązowe mazanie.miałam nadzieję, że to plamienie implantacyjne, a tu d...a...testy negatywne.no ale każda z nas jest inna i może u Ciebie to jest akurat plamienie implantacyjne.będę trzymać kciuki, żeby tak było :* u mnie bez większych zmian.tylko przedwczoraj wypłynęła mi taka olbrzymia kropla bardzo gęstego przezroczystego i bardzo ciągnącego się śluzu.Dzisiaj cały dzień po kolei kłują mnie prawy i lewy jajnik.w dzień przez kilka minut nie mogłam normalnie stanąć na prawą nogę, bo od razu "czułam" jajnik.więc, pewnie zbliża się owulka i trzeba działać...heh, jakoś nawet nie mam nastroju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik, głowa do góry! Nie wolno się poddawać! Po lekach na pewno Ci wszystko się wyreguluje i będzie ok. trzymaj się, kochana! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcące przygotowujące się : Nick.................Wiek..... .........Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24.................30.03.............. ..............Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wie k....... .Termin@............Miejscowość ciekawa...............2...........21........2123.01...... .......Wielkopolska biegaczka............2............?..........17.03....... ....................... maybe10...............4...........26.........24.03....... ................Śląskie bezikmalinowy......3...........28.............?.......... .........dolnośląskie sebza.................3...........26.........30.01....... .............warszawa sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....... .............Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03......... ...........Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02......... ............łódzkie ulęgałka.............6............29.............?..... .................lubelskie silka33.............2lata.........33........29.02........ .....................LU emachines...........2...........29.........8-9.02........ ........śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02.......... ....Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02...... ..Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02...... .................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03.......... .................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płe c........Miejscowośc 0451994.....9.12.11.........31......13.09.12.......?..... .............Ateny czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?.. ................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?... ..............ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....? .................mazury ulna.................3..........28.......2.11.2012.....?. .........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zminiłam swój nick i termin w tabelce. termin, oczywiście, przybliżony, bo ostatnio jakoś te cykle nie są bardzo regularne... też się zastanawiam nad kupnem tych ziółek o których pisałyście wcześniej.myślicie, że mogę tak na własną rękę?w niczym nie zaszkodzą?żadnych leków nie biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a co to za ziółka dokładnie ? może zbadaj sobie pierw hormony żeby nie zaszkodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zioła ojca sroki nr 3 Dziewczyny pisały, że są dobre i zaczynają je brać. Działanie: Regulują układ hormonalny oraz wyrównują zaburzenia równowagi pomiędzy hormonami Działają łagodnie uspokajająco i przeciwskurczowo na mięśniówkę gładką Zastosowanie: Zaburzenia cyklu miesięcznego Napięcie przedmiesiączkowe Nadmierne krwawienie miesięczne i obrzmienie piersi Zaburzenia emocjonalne w okresie przedmiesiączkowym i menopauzy Niepłodność związana z niedoczynnością ciałka żółtego Zwiększony poziom prolaktyny leczące bezpłodność i pobudzające pracę jajników, zalecane szczególnie w cyklach bez owulacyjnych. To dziewczyny dzisiaj pisały. Więc tak się zastanawiam...może by mi też pomogły, skoro nie udaje mi się zajść w ciąże?.. nie wiem, może głupia jestem, ale od pewnego czasu boję się pójść do lekarza, żeby nie usłyszeć czegoś złego :( mam jakiś taki dziwny lęk...co raz bardziej się nakręcam, że jak pójdę, to usłyszę,że nie będę mogła mieć dzieci...wiem, że to może głupie i śmieszne tak ze strony,ale nic ze sobą nie mogę zrobić,nie wiem skąd to się wzięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
idź do lekarza porozmawiaj z nim na spokojnie powiedz co ci leży na serduszku , a przy okazjii możesz zapytać o te ziółka co lekarz o tym sądzi, każda kobietka ma inny organizm , porób badania jakie ci zleci , przyjdzie czas że my też będziemy miały dzidzie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
to nie jest głupie ani śmieszne, mnie też to gnębi że nie mogę zajść mimo to że to dopiero 3 cykl , chyba każda z nas ma takie obawy, idź do lekarza , oni są po to by nam pomagać :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
jak cie wkurzam to sorki , już nie będe tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik, nie zwracaj uwagi na te obce, które tu sie wypowiadają. różni są ludzie. nie ma co się przez nich denerwować :* a poza tym, to może miała na myśli, że ją wkurza, że to ona się stara kilka lat i nic się nie udaje... może i masz rację, z tym lekarzem.na pewno masz!ale nijak nie mogę się przełamać...ale w najbliższym czasie jednak muszę się wybrać, bo ciężko tak żyć w nieświadomości i ciągle się nakręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a może źle zrozumiałam a dupa , nic nie rozumiem już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mi jak nie uda sie z clostybergytem to dostane zastrzyki na te cholerne przeciwciała żeby je stłumić , może też bym sorubowała ziółek, poczytałam troche o nich i nie są szkodliwe tylko że ja mam skąpe okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
najczarniejsza chyba musze cie przeprosić źle zrozumiałam twoją wypowiedź chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, może źle zrozumiałaś...nie można wszystkiego tak brać do siebie :) też mi się wydaje, że te ziółka nie są szkodliwe.a może akurat by pomogły na uregulowanie i przedłużenie Twoich @? ja jak będę miała jakąś dłuższą wolną chwilkę, to też sobie poszukam i poczytam dokładniej co to jest i na co.może też bym się skusiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ide obstrzyc chłopa i lulu , może faktycznie lepiej zacząć od ziółkek niż truć rzołądek chemią ... dobranoc :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) A ja w ogóle nie mogę spac :/ od 6 juz nie spie jak mi sie chce przez dzien i popołudniu a nie moge sie polozyc tak w nocy nie dam rady sie wyspac :/ raz goraco raz zimno to na brzuchu nie dam rady juz a na boku nie wygodnie ech... Marudze Wam od rana :) Ewuś trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę dawaj szybko znać co i jak :) maybe10 na pewno juz nie dlugo i Tobie sie uda :) i pozostałym laseczkom rowniez mocno trzymam &&& :* Bezik dziewczyny dobrze mówią cykl sie wyreguluje a szansa na ciaze wzrosnie i na pewno dlugo nie bedziesz musiala czekac na efekt :) ema ciesze sie ze wszystko jest ok z dzidzia no i taki prezent na urodziny :) super ulęgałko no i jak się dzisiaj czujesz, kiedy robisz kolejny test :) ulna a Ty jak sie czujesz masz jakies nowe objawy :) małpka ahh ta wredna @ musiala przyjsc :/ kszewuszka, biegusia a co tam u Was kochane :) a reszta brzuchatek zamilkla :/ dziewczyny odezwijcie sie; czarnulka, maya, słasica co z Wami?? kruszynka już po @ kiedy staranka zaczynasz? martuś oby wszystko dobrze z tesciem było no i udanych zakupow przy urzadzaniu domku :) kiedy sie macie zamiar przeprowadzic?? :) Dla wszystkich dziewczyn buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaczne od ulegałki tak sie ciesze kochana mówiłam...ja mam czuja bedziesz kochana miala drugie maleństwo...zrób test jak dziewczyny mówią za pare dni zobaczysz bedą 2 mocniejsze...trzymam mocno kciuki...marta fajnie ze wpadłas:p przykro z powodu teścia ale mam nadzieje ze sie wylize i wszystko będzie ok!!!ema kochana wpadaj częściej do nas i opowiadaj co słychać...ale fajnie ze tobie sie udało i wszytsko jest w porządku...a u mnie dla odmiany nic nie boli...troche tylko piersi ale to normalne jak na@ponoć...poza tym nerwa mam ostatnio ale to tez normalne przed @...pozdrawiam wszystkie brzuchatki...miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
Hej dziewczynki, ja wstałam strasznie rano, mój synek nie chciał już spać. Jeśli @ nie przyjdzie do piątku zrobię w piątek. Biegusia pamiętasz jak było w tamtym cyklu? też coś widziałam a okresu nie było nawet się nie nastawiam. Wczoraj w nocy bolał mnie brzuch myślałam ,że zaraz przyjdzie ale rano cisza, na razie cisza ale myślę ,że powoli @ daje o sobie znać. Małpeczko jak u Ciebie? dziewczynki prędzej czy później spotkamy się już osobiście z naszymi bobkami i będziemy się śmiały jak to my się nakręcałyśmy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
beziku Ty jesteś taka fajna :) na pewno będziesz mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano byłam w innej przychodni no i za te wszystkie badania ma wyjść 213 zł- 50 zł taniej więc w piątek rano pójdę je tam zrobić w ogóle nie mam apetytu ale idę sobie zrobić jakąś kanapkę może jakoś wmuszę w siebie bo mam trochę nauki dzisiaj a najchętniej to bym w łóżku poleżała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×