Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witaj Elizka:) , poczekaj na termin spodziewanej @:) wtedy będzie wiarygodny chociaż.. Nasza Ewusia testowała i nic dopiero 9 dni po spodziewanej miesiączce zobaczył dwie kreski:) więc nie ma na to reguły:) Ewusia ja płaciłam 100 zł prywatnie, ale na nfz też możesz , małpka testujemy jutro razem ale nawet się na nic nie nastawiam. Zatestuję tak dla reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyba zostanę tu z wami na dłużej:)Jeśli pozwolicie:) Koszt wizyta zależy pewnie też od miasta, ja płacę 70 zł, badanie plus usg, a jak np. robię cytologię to dodatkowo płacę...wcześniej chodziłam do innego to więcej płaciłam bo 100 zł za badanie i usg...więc to też od lekarza zależy.. A z córą w ciąży chodziłam prywatnie też ale płaciłam tylko 50 zł, bo usg robiła na nfz i inne wyniki też...bo przyjmowała tez na kasę chorych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne Elizka zostań z nami , super ciszymy się bardzo. Powiedz jak się czujesz? Ja też staram się o drugie dziecko , to jest mój 7 cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszą ciążę zaszłam w 6 cyklu...zobaczymy jak będzie teraz... ( choruję na tarczycę i już wtedy lekarze mówili, że to może potrwać ale udało nam się dość szybko) martwi mnie, że wiek też robi swoje... W 3 cyklu starań były 2 kreski, ale nic z tego...nawet bety nie zdążyłam zrobić bo po 2 dniach dostałam@, więc nie wiadomo nawet czy test był felerny, czy to była ciąża biochemiczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe przyjęcie:) Czuję się dobrze...wczoraj ciężko mi się oddychało, ale zwalam to na zmęczenie po pracy...w końcu mam dopiero 18 dc, i nie chcę się nakręcać...a dzisiaj już jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, my jutro z małpką testujemy a Ty Elizka chyb następna albo biegusia z kingą aha i jeszcze krzewuszka ona w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny wiek:) super ,że chcesz jeszcze jednego bobaska:) córeczka już duża ,,chciałaby mieć na pewno rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wcześniej jakoś z pracą było byle jak i człowiek nie myślał o jeszcze jednym dziecku...teraz mamy wszystko ustabilizowane...i zaczęliśmy z mężem myśleć, że jak nas zabraknie to Martynka zostanie sama, a jak będzie miała rodzeństwo to zawsze inaczej... Nigdy nie wiadomo jak będzie się między nimi układać, będzie duża różnica wieku...ale co by się nie działo mieli by siebie...przynajmniej tego będę ich uczyć...że mają się zawsze szanować bo tylko siebie mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
a usg było wliczone w cenę wizyty tak?? witaj Elżbieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
jejku Elizabet nie elzbieta przepraszam bardzo ale ja normalnie nie myślę od wczoraj :) tzn myślę ale tylko o jednym - że mam czekać aż 2 tyg żeby się w końcu dowiedzieć czy testy nie kłamią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, wiecie co ...zawsze mówiłam że 2 dziecko urodzę do 35 roku życia...ciekawe czy mi się to spełni.... Przy pierwszym mówiłam, ze do 30..a urodziłam w wieku 27, hehehe;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elizabet no jesteś starsza ode mnie o całe 2 miesiące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, babeczki! :) wszystkiego co najlepsze życzę Wam w Naszym Dniu :D Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci, Lecz słowa, które zostaną w pamięci, Życzę szczęścia, dużo radości I długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Wam z oczu łez nie wyciśnie, Niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, W dniu Święta Kobiet niech będzie spełnione! 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!Wszystkiego najjjlepszego dla WAS WSZYSTKICH!małpko,ulegałko testujcie i trzymam kciuki mocno za Was i reszte dziewczynek:)ja tylko na chwilke bo jeszcze nie mam neta w nowym domku i tak sporadycznie podczytuje Was jak u kumpelki jestem...:( ale pamietam o was i niedługo nadrobie:) u mnie @ przyszła z małym opóznieniem 2.02,także w tabelce nie wiem jak wpisać...około 30 wypada to jak bys mogła małpko czy inna kochaniutka to poproszę:)uciekam,bo dopiero z pracki wróciłam a do domku jeszcze dojechać...pozdrawiam WAS KOBIETKI ŻYCZĄC MIŁEGO DNIA i buziaki dla każdej z osobna! p.s.witajcie nowe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ja tak na chwile BIEGACZKA , raczej będę czekać do 17 .... mam 2 testy w domu ale mnie nie kusi wcześniej { tak do 6 cyklu starań ) robiłam w terminie { i zaraz po tym @ dostawałam } albo nawet i wcześniej a teraz już inaczej do tego podchodzę i czekam nawet do 3 dni po terminie- tak zrobiłam ostatnio nie chcę robić wcześniej bo pewnie wyjdzie I kreska i znowu sie będe zastanawiać czy czasem za wcześnie nie zrobiłam i znowu kolejny test , wolę poczekać . 17 wypada chyba w sobotę wiec jeśli @ nie przyjdzie to zrobie w poniedziałek rano i jak coś to od razu jeszcze na betę ale nie nastawiam sie na cud to tylko taki plan działania :) pozdrawiam was wszystkie i życzę WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA KOBIET 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop...jest tu kto? Dziewczynki pewnie świetują :) Kochane doradżcie mi jaki test kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS KOCHANE W DNIU NASZEGO ŚWIĘTA, WSZYSTKIEGO DOBREGO I OBY WAM SIE POSZCZĘŚCIŁO TERAZ ,TRZYMAM KCIUKI ZA WASZE TEŚCIORY:) Witam nową staraczke !!!! EWUŚ ja za wizyte teraz zapłaciłam 90 zł z USG , pytałam lekarza jak u niego z badaniami to on powiedziął ze jesli bym sie u niego zdecydowała to badania trzeba u niego robic prywatnie, wiec rozpytywałam sie i za podstawowe badanie u mnie w pobliżu za krewi mocz 17 zł, ale na początku lekarz daje na jeszcze inne badania wiec koszt nie mały, wiec to napewno prywatnie, a pózniej , ale on mi powiedziła ze mozna tak jakby pokombinować u lekarza rodzinnego i wtedy na nfz by były zrobione, ale chodzenie po lekarzach znowu A u mnie dziś koszmarnie, tzn, koszmarnie sie zaczynam czuć, dziś cały dzień mnie mdli , muli osłabiona jestem , a nocy teraz nie na widze, zasypiam smacznie, a pózniej sie budze i nie mogę spać , i nic mi sie nie chce,bleeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam w domu PRE - TEST na nim jest zdjęcie tej Majki z rodziny zastępczej albo przynajmniej mi sie tak wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................Wiek..............Termin@.....................Miejcowość malpka24...........24...................?................................Irlandia Staraczki : Nick.................Cykl....... .Wiek........Termin@............Miejscowość biegaczka............2............?.............17.03............................ maybe10.............4...........26............24.03....................Śląskie bezikmalinowy......3..........28..........30-01.04.............dolnośląskie sonholindo.......+2lata.........23.........9-12.02....................Setubal marta2387.......1.5roku.......25........ok.11.03....................Śląskie kruszynka1990......11..........21..........19.02.....................łódzkie ulęgałka.............6............29.............?......................lubelskie silka33.............2lata.........33..........30.03...........................LU emachines...........2...........29..........8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*......2...........28.........21.02..............Anglia/Śląskie sodie86..............1...........25........15-16.02........Wrocław/dolnośl. Ewuś;................4...........28..........21.02.......................Śląskie kszewuszka..........2...........33........12.03...........................Śląsk Brzuchatki: Nick........Szcz.Cykl.......wiek........TP...........płec........Miejscowośc czarnulka..........1...........21.......4.10.12.......?..................Anglia maya10...........5............28.......9.10.12.......?.................ireland słasica.............1...........28.......3.10.2012.....?.................mazury ulna.................3..........28.......2.11.2012.....?...........małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁPKA .... a jak to jest z waszą tabelką? bo ty jako jedyna jesteś w innej grupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro bede robic clearblue ale one w polsce sa malo dostepne chociaz maja szeroka oferte testow roznego rodzaju i maja dobre opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×