Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

hej dziewczynki! na razie jestem, Kruszynka rób test!! U mnie też nic z tego , kochaliśmy się z mężem 11 i 12dc w 13 dc i 14 dc miałam dwie grube kreski na teście owulacyjnym dzisiaj już jaśniejsza także jestem chyba po owulacji sama nie wiem:( . Witam nowe staraczki:) biegusia jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kruszynka zjemy Cie zaraz albo rozerwiemy. Nie masz sie czego bać. Ja się trochę zasmucilam jak zrobilam test w niedziele i wyszla 1 kreska ale @ brak więc jeszcze mam nadzieje bo może ta owulacja się przesunela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafarek-jakoś sobie radzimy,chociaż łatwo nie jest:/Najgorzej jest gdy kolejna znajoma oświadcza,że jest w ciąży:( Na początku starań rozczarowanie było wielkie...a później to się już przyzwyczaiłam.Wiem,że kiedyś nam się uda:) Daliśmy sobie jeszcze pół roku...jak nie zajdę to zapisujemy się do kliniki leczenia niepłodności. A Wy jak sobie radzicie? Kania-może naprawdę owulacja Ci się przesunęła:)Miejmy nadzieję,że tak i zobaczysz II kreseczki:) Ulęgałka-to teraz trzeba czekać na rezultaty staranek:) Biegusia- jak się czujesz?Wszystko ok? Ciekawe co tam u reszty dziewczynek... Najbardziej zastanawia mnie Ewuś...wcale się nie odzywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegałko kochana czemu ty sie nie kochasz w sam srodek dni płodnych...jak miałas 13, 14 krechy grube to wtedy powinnas sie kochac i jeszcze dwa dni później a nie 2 dni wczesniej...mijasz sie kochana z owulacją...ale mam nadzieje ze robaczki sa tak silne i poczekają na jajeczko... kruszynka ty nas wykończysz a le ok to zrozumiałe ...nie chcesz pozbawaic sie tego stanu niepewności - a moze to juz:)...oby tego tobie zyczę i trzymam mocno kciuki:) a poza tym ja sie czuje jak pisąłam wczesniej niebardzo...niby da sie wytrzymac ale jest to uciąziwe...nudności przez cały dzień bleee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Witam nowe staraczki :) ja właśnie wracam z długiegooo weekendu :D musiałam się odstresować i odmóżdżyć troszkę :D Ewuś co tam u Ciebie bo widzę, że dziewczyny też pytają i się martwią, kochana odezwij się :* Kruszynko rób test na pewno II kreseczki będą :) Pozdrawiam wszystkie kobitki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mogłabym się do Was dołączyć ? Podczytuje tutaj od pewnego czasu ale potrzebuję chyba trochę pogadać...:( Staram się raczej niedługo, ale mimo wszystko co miesiąc przychodzą łzy i kilkudniowe załamanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) Przepraszam że nie pisałam ale od czwartku byłam odcięta od świata. Dopiero dzisiaj włączyli mi internet :) Byłam w sobotę u lekarza i wszystko jest w porządku :) widziałam bijące serduszko :) w sobotę był 6 tydz i 3 dni :) ale jestem szczęśliwa :) teraz mam zrobić badania i wizytę mam za 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ewuś wreszcie jesteś:)A już myślałam,że coś się stało... Cieszę się,że wszystko ok:* A jak się czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest w sumie mój 4 cykl starań. Nie sądziłam, że to takie trudne jest.... W tym miesiącu kupiłam testy owulacyjne. Coś mi się rozregulowało po wyjeździe na ferie (cykl mialam 35 dni). Już taka nadzieja, że może jednak i niestety ;./ Właśnie jestem po owulacji ale już mi się smutno robi, bo po prostu niczego nie czuje;/ przeczuwam, że i tym razem się nie udało;/ Najgorsze to moje schizowanie, nie mogę się uwlonić od tych myśli. Łapię się na tym, że moje życie zaczęło sie kręcić wokół jednej myśli. A i wiadomości znajomych i rodziny o ciążach przyprawiają mnie o napady smutku i żalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co robić żeby nie rozmyślać ciągle? Mam dużo pracy, jestem zabiegana, ale mimo to ta myśl jest non stop ze mną;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
Elizabet- właśnie w grupce raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia nie miałam jak akurat w te dni , mąż przychodził późno bo robi remont ,sama rozumiesz, kreska się przyciemniła jest taka sama jak w 13 ,14 dc, więc może coś będzie;). Teacherka trudne to jest jak się starasz , a jak jest odwrotnie to wtedy się udaje tak zawsze jest ale nie masz się na razie czym martwić 4 cykle to króciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka nie denerwuj się i nastaw się ,że się w końcu udało, niestety nie ma chyba recepty na niemyślenie o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko a jak u Ciebie? przepraszam ,że pytam ale byłam nieobecna przez dłuższy czas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się na pewno nie udało w tym cyklu ale nie załamuję się bo jakoś w grudniu nie chcę jednak rodzić, wyluzowałam już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny pomózcie... zrobiłam dzisiaj trzeci test owulacyjny 14 dc i jest taka sama testowa kreska jak w 12 dc.Wczoraj byłam u lekarza i powiedział,że pekły bo są 2 pecherzyki pomniejszone... A mnie dzisiaj dalej jajnik prawy boli ... mozliwe,że się pomylił? Może one dopiero rosną ? Przytulanek nie było bo mezuś był chory, dopiero dzisiaj... BUZIACZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka to działaj ! , gruba kreska oznacza ,że owulacja pojawi się od 24 do 36 H więc nic straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżance też kiedyś powiedział,że ma 2 pecherzyki ale takie jakieś małe i,że owulacji nie bedzie... a zaszła w tym cyklu i blizniaki miała :) Jak jej robił usg to nie dowierzał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
ulęgałka- ja staram się z mężem dopiero 2 miesiąc. Obecnie mam 8 dc i czekamy na dni płodne :) a jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko to trzymam kciuki:) U mnie to jest chyba 7 msc starań teraz chyba też nic nie wyszło;( , z pierwszym dzieckiem poszło nawet szybko ,że tak powiem:) synka urodziłam w grudniu i to straszne dla mnie było bo urodził się przed samymi Świętami i chyba nie chciała bym żeby drugie też się urodziło w grudniu ale jak by wyszło to bym się strasznie ciszyła:) Cieszę się ,że forum dalej istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
ulęgałka- gratuluję synka. Zobaczysz wszystko się ułoży i będziesz miała drugą dzidzię. Wszystkie zasługujemy na dziecko :) Ps. Bardzo dziękuje za wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka - a jak zaszłaś w ciążę ze swoim pierwszym dzieciątkiem to czułaś coś? Zanim oczywiście nie zaczęła Ci się spóźniać @ ? Kobiety zawsze powtarzają, że to sie po prostu czuje i tyle, jestem ciekawa bardzo. Ja owulację miałam w piątek (wg testów), dzisiaj jest wtorek i do tego czasu nic nie poczułam. Nic nadzwyczajnego, nic nowego....czyli zakładam, że nic się tam nie dzieje;/ Dzisiaj zaczęłam mieć już typowe pobolewanie brzucha jak na @, bóle w kościach, pobolewanie piersi - co miesiąc to samo. Tylko troche wcześnie jak na 18 dc :/ Może dla odmiany ten cykl bedzie krotszy (przed wyjazdem miałam uregulowane raczej) A poza tym, Dziewczyny dziękuje za przyjęcie mnie do forum:) Mam straszną ochotę z kimś porozmawiać (wśród znajomych wyszłam troche na panikarę, co to po 4 miesiacu starań podejrzewa najgorsze) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWuś no w końcu dałaś znać,cieszę sie że wszystko jest ok, oby było do końca, tego ci życzę, :) wszyskimm starającym zyczę dwóch kreseczek , trzymam kciuki, pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka 23 ja cie bardzo dobrze rozumiem , to ze sie starasz 4 cykl tak ? to wcale nie jets ze jestes panikarą, bo ja tez tak miałam , mi sie udało w 3 cyklu starń teraz tyle ze mi w głowie waliło ze nie moge juz byc w ciązy bo byłam po poronieniu, obecnie to moje 3 dzieciątko, co do objawów to są identyczne jak na @ na początku( pamietam jak klęłam ze znowu przylezie , nawet chyba sie rozpłakałam) , juz ten ból sie pojawił tydzień wczesniej , a pózniej czym bliżej niby zbliżająccej @ ten ból sie zmienił w kłucie w lewym jajniku , moim pierwszym sygnałem ze jestem w ciązy były piersi , stały sie tydzien przed @ już takie tkliwe, sutki mnie bolały, a mnie teraz nigdy na @ nie bolały, na wizycie w 5 tyg, lekarz powiedział ze owulacja była z lewego jajnika bo był powiekszony , dlatego mnie tak kłuł, obecnie jest juz u mnie 8 tydz, a wczwartek ide do lekarza na 2 wizyte mam nadzieje ze bedą dobre wiadomości wiec głowa do góry i wiara ze sie uda , trzymam kciuki i pozdrawiam was staraczki te stare i te nowe. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha techerka, zapomniałam dodać ja stosowałam testy owulacyjne 1 raz i mi poskudkowały , i sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy staraczki wiecie co ja wam teraz zazdroszcze tych przytulanek , i korzystajcie kobitki ile mozecie , bo pózniej już cięszko , mi teraz libido spadło, i nie mam ochoty tak wogule to na nic nie mam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka ja w pierwszej ciazy nawet nie podejrzewałam,że jestem... dopiero jak @ się spóżniała to zrobiłam test w 39 dc i wyszły 2 grube krechy :) Przez całą ciąże nic mnie nie bolało,nawet ani razu nie wymiotowałam... zaszłam w 6 cyklu starań... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A ja się czuję dobrze :) czasem tylko mnie mdli i muszę się zmuszać do jedzenia ale da się przeżyć :) jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×