Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

u mne 17 dc, wczoraj było przytulanko , nie wiem jak dzisiaj test owulacyjny bo nie mam:( skończyły się a szkoda mi wydawać 25 zł na następne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie 16 dc zrobiłam znowu test owulacyjny kreska testowa jeszcze bardziej różowa niz wczoraj :) Wczoraj przytulanek nie było bo męża nie było przez cały dzień ale dzis i jutro koniecznie :) Jajnik dalej leciutko boli... wiecej testów nie zrobie bo nie mam ;) Według lekarza w poniedziałek byłam już niby po owulacji a tu psikus :) Mam znowu przepisane od następnego miesiąca clo ale nie wezme bo na ziółkach też mam owulacje i to podwójną :) a po co się truc :P jak głowa po tym leku peka... Ostatnio mi się sniło,że byłam w ciąży,oglądałlam się w lustrze,widziałam ciężarne kobietki...a potem byłam w szpitalu bo czekałam na cesarkę, a dziś,że urodziłam syna jasia :) Ahh te sny ;) Pozdrawiam babeczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko oby ten sen się sprawdził:), mi się skończyły wczoraj testy, wczoraj zrobiłam ostatni, myślisz ,że u mnie też wyszedł by jeszcze bardziej różowy? wczoraj była kreska testowa ciemniejsza niż kontrolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:) Co tam słychać?:)Pogoda dzisiaj taka wstrętna u mnie...bleee:) Aż nic się nie chce:) Zamówiłam sobie właśnie przed chwilką testy owulacyjne na allegro:)Pewnie w poniedziałek mi przyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
A czy to normalne że dzisiaj troszke boli mnie brzuch?? tak dziwnie mnie zaćmi od czasu do czasu ale tylko trochę. Martwię się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ja wczoraj test miałam pozytywny,kreska testowa ciemniejsza niż kontrolna...ale nic nie było :( i dzis chciałam sprawdzic i kreska testowa jest prawie bordowa... :) Wiec przytulanki dzisiaj i jutro.Jutro też bym sprawdziła ale nie mam juz testów...Możliwe,że u Ciebie też tak bedzie wiec działaj także i dziś :) Kruszynko ja tez miałam z allegro testy i u mnie się nie sprawdziły...cały czas wychodziły kreski,które nie umiałam odróżnic... a teraz zakupiłam z apteki testy owulacyjne domowe laboratorium i rewelacja :) Tylko cena u nas za 5szt 20zł... Ewuś nie stresuj się... lekkie bóle brzucha to normalne,możesz nospę wziąc...macica sie rozszerza,hormony szaleją... dopóki nie ma krwawienia jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko a Ty jakie masz te testy?:)Bo skoro Kszewuszka mówi,że te z allegro do dupy są,to chyba też kupię w aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie .... 8 tydz z usg z @ prawie 9 , słyszałam serduszko, lekarz mi pokazywał moje dzieciątko,ma rączki , nóżki,i ma prawie 2 cm tak sie cieszę ze jest ok, :) miałam zrobione usg i cytologie, i dostałam skierowania na badania,troche ich mam ,+ nawet dodatkowe które musze wykonać prywatnie na HIV I TSH, MIAŁYSCIE TAKIE BADANIA, NIKA MIAŁAS NA HIV I TSH TERAZ LEKARZ ok odrazu mnie poznał bo chodziłam do niego ze synkiem , był bardzo miły dużo coś do mnie mówił, ale ja strasznie byłam spięta, nawet próbował zartować, ale ja tylko myślałam zeby mi powiedział ze jest ok, i odetchnac z ulgą .powiedział że pech juz mnie opóścił i teraz napewno bedzie dobrze, najgorsze juz mija .nastepna wizyta za 2 tyg bo nie mam jeszcze badań i załozy mi wtedy karte przy wynikach badań, ale juz normalnie jestem zapisana w karcie ze wizyta odbyła sie przed 10tyg, jak porównac wizyte od tego na nfz prawie niczym sie nie rózniła, _ tylko ze musiałm troszke posiedzieć na poczekalni koło godz , a tam weszłam na taką godz jak miałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam z alegro kupowane te paskowe , najtańsze, 10 szt+ i gratis ciązowy mi poskutkowały za pierwszym razem ich uzywania i mi wystarczyło wykorzystać 6 szt, zaczełam testowanie w 11 dc, to ile wy tych testów robicie ze wam brakuje,??>>>>>> mi 11,12 dc nic nie wyszło, 13 i 14 dc bladziutka a 15 dc juz mocna, a 16 bladziutka i wiecej nie testowałam, 4 mi zostało jeszcze dodam ze ja miałam@ regularnie co 28 dni ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula super że wszystko jest ok :) doskonale wiem co czujesz :) mi gin już na pierwszej wizycie założył kartę i zlecił wykonanie badań min. tych co Tobie, ja wszystkie robiłam prywatnie ponad 200 zł zapłaciłam a wczoraj już byłam z wynikami i do karty mi wszystko wpisał a cytologie też na pierwszej wizycie mi zrobił więc póki co mam jak na razie komplet za miesiąc mam tylko jedno badanko do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynko ja te testy kupiłam w aptece nazywają się LH test i jest ich pięć, koszt 23 zł. Nie wiem czy one coś pomagają ale warto spróbować. Okres powinnam dostać tak pomiędzy 11 a 14 kwietnia. Kurczę po Świętach dopiero:( Dziewczynki cieszę się,że u Was wszystko w porządku , zdrowo rosną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja miałam 5 testów w zestawie zaczęłam testować też od 11 dc a wczoraj miałam ostatni. Pomogły Ci chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........................Wiek................. ..........Termin@............................ ......Miejcowosć malpka24....................24........................... .....02.04.........................................Irlandia Staraczki : Nick..........................Cykl.....................Wi ek ...............Termin@................Miejscowość maybe10....................4..........................26. ..................24.03............................Śląskie bezikmalinowy...........3..........................28.... .............30-01.04.................dolnośląskie sonholindo............+2lata........................23... ..............9-12.02..........................Setubal marta2387.............1.5roku....................25...... ...........ok.11.03.........................Śląskie kruszynka1990.........12........................21....... .............28.03............................łódzkie ulęgałka......................6........................ .29......................?.............................. lubelskie silka33....................2lata........................3 3...................30.03.............................. ...LU emachines.................2...........................29. ...................8-9.02...............śląsk/będzin taka_jedna28*............2..........................28... ................21.02................Anglia/Śląskie sodie86......................1..........................2 5................15.16.02............Wrocław/dolnośl. Ewuś;........................4.......................... .28.................21.02..............................slask ie kszewuszka.............3..........................33..... ..............11.04...............................Śląsk Kania86.....................3..........................25..................24.03.....podkarpackie/lubelskie kamilka@.................2...........................29................17.04......................Dolnośląskie Brzuchatki: Nick..................Szcz.Cykl.................wiek..... .........TP...............płec...........Miejscowośc czarnulka...............1............................21.. ..........4.10.12..............?....................Anglia maya10..................5............................28.. ..........9.10.12..............?..................ireland słasica...................1............................ 28............3.10.2012..........?.................mazury ulna........................3............................ .28............2.11.2012..........?..........małopolska biegczka................2.............................. .................?....................?...................polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ nika i ewus do brzuchatek sie wpiszcie super ze sz maluszki rosna ;) ulna fajnie ze juz po wizycie jestes i ze wszystko ok z maluskie porub badania i odpoczywaj kochana;) krzewuszka i ulegaleczko do dzialania sie zabierac pelna para trzymam kciukasy aby tym razem byly owocne &&&&&& 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak samopoczucia u Was? U mnie średnio - przez pogodę, przez brak @ i negatywny wynik testu, przez sprzeczke z moim chłopem.. heheh ale znalazłam powodów mnóstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też mega nieciekawie :( praca, praca, praca....chandra z powodu pogody, i straszne bóle podbrzusza (od kilku dni) a @ dopiero za jakieś 9dni..... Pozdrawiam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! a u mnie lipa:( 18 dc, wróciłm z kibelka i przy podcieraniu się zobaczyłam jasną krew:( nawet sporo, tylko na @ za wcześnie:( nie wiem co się już ze mną dzieje:(, kupiłam testy owulacyjne zrobiłam teraz i dalej pozytywny. Co się ze mną dzieje? mam doła strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie boli tak strasznie brzuch od kilku dni, skurcze jak na @ i jajniki ....aż podkurczam nogi ;/ nie miałam nigdy wcześniej czegoś takiego. Boje się, że też coś sie niedobrego dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście nie miałam czegoś takiego, ale słyszałam, że może się pojawić (mniej lub więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie to, ale to znaczy że teraz mam owulację? wczoraj było przytulanko, więc może coś wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. ja nie sądze że to na ciążę, bardziej myśle, że coś mi sie rozregulowało... albo jestem chora, łamie mnie w kościach, wybuchowa jestem (wyzywam się na uczniach i mężu ;/) deprecha jakaś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tą owulacją to nie wiem czy krew oznacza, że jest przed czy po czy w trakcie - nie znam sie na tym, dopiero niedawno zaczelo mnie to interesowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS wszystkie dziewczynki:)nie było mnie jakiś czas....jednak czytam Was jak ttylko:)czas pozwala..,mam schizke małą,bo po przeptowadzce jestesmy..i to z pl.do innego ,także serio stres....CO,DO STARAŃ ,JAK PISAŁAM PARE STRONEK WCZEŚNIEJ....dajemy spokój*(czyli,nic na siłę,nie mierzymy temp.itd..)i,tak ,szczerze-POWIEM WAM_JEŚLI,PODEJDZIEMY DO TEGO Z GŁOWĄ!(CZYLI BEZ SCHIZ.....bo muszę,i będę...) NIE!=NIE!-MUSZĘ!Tylko ,chcę,chcielibyśmy...żona,mąż czy partnerka z chłopakiem!czas,ŻYCIE POKAŻE:)WIARY,I OPTYMIZMU WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ! ZA OK.TYDZIEŃ POCZYTAM WAS...FAJNIE BYŁO.ALE,JA ...MOŻE DOPIERO ZA MIESIĄC...TAKŻE Z TABELKI (wiecie) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale zimnoooo brrr...pogoda u nas do bani :( Żeby na święta tylko tak nie było... Ulęgałko może to plamienie owulacyjne... U mnie 18 dc,zrobiłam dzisiaj test owulacyjny i jest dalej pozytywny :) Nie wiem co myślec...może to,że miałam 2 pęcherzyki...Jajnik prawy dalej poboluje...staranka były wczoraj wieczorem :) a dzisiaj jedziemy do kina...taki wypad rodzinny z synem i moimi rodzicami :) Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×