Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej! Zimno jest i paskudnie.. bleee Dziewczyny mi się @ juz 7 dni spóźnia. Chyba zrobie jutro rano test. ale jak znowu nic nie pokaze? mam wrażenie że juz powinna ciąża wyjsc. Nawet od wczoraj się gorzej czuję. Trochę mnie mdli choć wymiotów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania zrób koniecznie :) Ja w pierwszej ciąży test robiłam w 39 dc i wyszły dwie grube krechy :) Trzymam kciuki! Aha koleżance wyszedł dopiero pozytywny po dwóch tygodniach tak więc wszystko możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
cześć dziewczyny :) U mnie dzisiaj zimno wiatr wieje i pada deszcz :( Dzisiaj mija 2 drugi dzień dni płodnych i przytulanki :) A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób Kania koniecznie teścik jutro, Wiecie chyba to było plamienie bo dzisiaj cisza. Zrobiłam test i pozytywny dalej , wczoraj było plamienie ale przytulanek nie było było jeden dzień wcześniej ,brzuch mnie pobolewa i jajniki więc działam dzisiaj , chyba nie będzie za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dawno mnie nie było ale urwanie głowy w pracy i na budowie ale teraz jestem na L4 zapalenie oskrzeli mnie wzięło wiec będę miała więcej czasu żeby do was zaglądać gratulacje nowym mamusia. Wiecie trafiłam w końcu na dobra lekarkę która wzięła się za mnie od przyszłego cyklu zaczynam brać clo i zaraz po okresie przytulać się nawet codziennie i badania hormonów mam monitoring cyklu. a w tym cyklu na pewno nic nie wyjdzie przez chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka - Ty masz tyle dni pozytywny test owulacyjny? Ja miałam tylko 2 dni. Jednego takie same krechy, drugiego mocniejsza, potem już słabsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka kreski są mocne 11 i 12 były słabsze później robiły się coraz ciemniejsze dzisiaj robiłam i dalej mocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba miałam 16 dc najmocniejszą kreskę a dzisiaj 19dc. ale wczoraj było to krwawienie więc chyba teraz zaczynają mi si płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
zgadzam się z koleżanką powyżej :) A jak u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to nic się nie dzieje. Od poniedziałku bolały mnie jajniki, piersi, skurcze podbrzusza, kości, czyli typowe objawy @ (2 tyg. przed) Od wczoraj tylko lekko czuje coś tam ale już nie tak bardzo (predzej musialam podkurczac az nogi) Za tydzień mam dostać @ ( w Wielkanoc :( milusio....) Ogólnie teraz, nie czuje nic nadzwyczajnego, więc pewnie nie udało się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kania robiłaś test? Ja mam @ dostac około 11-go także zaraz po świętach.... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
teacherka - głowa do góry wiesz może to nie koniecznie objawy @. Ja trzymam kciuki ,żeby u Ciebie się nie zjawił @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam okres spoznia mi sie juz prawie miesiac ale test negatywny :( bola mnie piersi i podbrzusze czasami mam dusznosci czesto chdze do wc. Czy mimo negatywnego testu mogę być w ciąży?? prosz o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
teacherka - u mnie 12 dc i przytulanki :) koleżanko powyżej (przepraszam ,że nie użyłam twojego nicka) szansa zawsze jest może idź na bete lub do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje w poniedziałek umówię się do lekarza i bede pewna mam nadzieję ze to dzidiuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
tygryss - to trzymam kciuki bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przydadza sie napewno:) ale boje sie rozczarowania:) że to nie ciąża tylko jakaś choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, u mnie już ładny śluz się wczoraj pojawił:) wczoraj było przytulanko czyli 19dc dzisiaj 20 dc zrobiłam test owulacyjny i dzisiaj już taka bordowa kreska ,że szok!!! jajnik napierdziela, może dzisiaj też będą przytulanki? Teacherka a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę a ja już nie wiem jak dzisiaj owulację mam, to kiedy testować:( miałam brać duphaston ale na razie nie biorę bo mi zahamuję owulację.. Teacherka nie trać nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie robilam testu bo nie mialam a dzis w nocy wyjezdzalam. Juz mam kupiony test Quick view czy jakis taki. W ulotce jest napisane ze mozna go robic o kazdej porez dnia, z kazdego moczu ale ja nie jestem tego pewna. Chyba poczekam do jutra. Ale mam gorszy problem... chyba nie powinnam byc w ciązy w sytuacji w jakiej jestem. Wlasnie pozarlam sie z moim facetem. Nie jestesmy malzenstwem... Mam ochote go zostawic za to co powiedzial ale go kocham kurwa mac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka@
tygryss- jutro się przekonasz co i jak teacherka - trzymam bardzo mocno kciuki :) ulęgałka - no to działajcie :) Kania - na pewno wszystko będzie dobrze i między wami się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ja też jestem w szoku :) U mnie 19dc i test negatywny,kreska testowa ledwo widoczna...więc już po dniach płodnych... U mnie test dodatni pokazywał się przez 4 dni...W 17 dc (piątek) kreska testowa była bordowa... teraz tylko czekanie... ale się nie nastawiam bo z tymi przytulankami było różnie...niestety taka praca meża... Ale się cieszę bo pierwszy raz zastosowałam te testy z apteki i jestem zadowolona :) Według lekarza w 13dc byłam już niby po owulacji...a tu niespodzianka :) Tygrys ja bym zrobiła betę i masz pewnośc na czym stoisz albo szybciutko do lekarza... napisz jak będziesz coś wiedziała... Kania jak to z ...facetami... Po każdej burzy przychodzi słońce.Ja już mężatką jestem 14 lat więc wiem jak to bywa ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×