Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nati wszystko jest możliwe bo ja też nie mam regularnych @,a w pierwsza ciąże zaszłam zaraz po @.Moja koleżanka też zaszła 2 dni po @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak to już jest, że jak się chce to nie wychodzi nic... denerwują mnie te nastolatki co maja po 15, 16 lat i w ciąży bo te ktore sie staraja to nie moga być dziwne to wszystko nie wiem czy to wiek czy co ma wpływ na to, jestem zdrowa partner też wiec nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 to mnie pocieszyłaś choć trochę bo staram się już ponad rok i nic nie wychodzi może tym razem się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii trzymam kciuki.Jak się staraliśmy z pierwszą ciąża to nie stosowałam żadnych testów owu,ani nie mierzyłam temp.,poprostu żyliśmy normalnie i na 4 cykl zaszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 ja od początku też nie stosowałam żadnych testów ani nie mierzyłam temp ale kolezanka mi poleciła zaczełam robić testy robilam je przez 3 cykle ale potem odłozyłam a temp nie mierze do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję bo już czasami myślę, że jest ze mną coś nie tak... a na test chyba jeszcze za wcześnie tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze moja przyjaciolka zaszla odrazu :( ja sie jej pytam jak to bylo ? a ona mi na to ze raz sie kochala z mezem i odrazu sie udalo :( kurde zazdroszcze jej :( ona ma meza niemca, czyzby niemcy mieli plemniki pudziany? :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to uwaza sie za szkota juz :D bo mieszka w Szkocji prawie 10 lat :D i lepiej mowi po szkocku niz po polsku :D wiec moze tez ma niezle plemniki haha :D mowilam mu zeby jak bedzie wracal z pracy to niech zajedzie mi po test czuły bardzo to jutro rano zrobie :) bo jutro miesiaczka powinna przyjsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) to musisz próbować jak przyjedzie codziennie kilka razy dziennie :) ja też z moim rzadko się widzę ale jak się zobaczymy to kilka razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem ci nati ze my codziennie po kilka razy dziennie probowalismy ale to zle ;/ bo zbyt czeste uprawianie seksu sprawia ze plemniki sa oslabione ;/ lepiej co 2 dni . wiec jak @ jutro przyjdzie to bedziemy sie od nowa starac o dzicie co 2dni seks juz mu mowilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 :) no ja z moim widze sie raz na miesiac czasami raz na 2 miesiace wiec nie mam za bardzo kiedy se starac jak jest to chcemy i robimy codziennie żeby wkoncu sie nam udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz nie wiem kiedy dostanę @ bo mam nieregularne i nie mam pojecia kiedy sie kolejna pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mieszkam z moim i jego tata... ale w poniedzialek jedziemy ogladac mieszkanie i chcemy sie wyprowadzic bo moj dostal prace nowa . I w ogole ja nie chce mieszkac z jego ojcem masakra jakas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my mieszkamy jak narazie osobno on wyjechał do pracy ja mam tu studia jeszcze i prace wiec nie mamy jak razem mieszkac chociaz juz bym chciala bardzo. bylaby wieksza mozliwosc zajscia w ciaze a tak jak sie rzadko widzimy to tez nie ma za bardzo kiedy a już nie mogę się doczekac tej pierwszej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chwilowo mieszkałam z nim i jego matka... wiec jeżeli ktoś ma takich teściów jak ona to współczuje... mimo, że mieszkałam z nią tylko miesiąc to naprawde masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z jego ojcem mieszkam od listopada i kazdy mi sie dziwi jak ja to wytrzymalam ? jest zle strasznie zle . Ale wazne ze moj mnie kocha i chce byc ze mna mimo ze jego tata nie chce zeby ze mna byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra zaszłam zaraz po @,wtedy ostatnią @miałam 20 kwietnia a 15 czerwca był 8 tydzień,a koleżanka dokładnie dwa dni po @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miax masz racje co do tych plemników,ale jak natii nie ma możliwości żeby co dwa dni bo tak najlepiej to musi chociaż tak no nie natii??;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nati kochaj sie codziennie :D jak sie spotykasz z tym swoim :))) :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie w Szkocji godzina 8:45 moj mezczyzna wlasnie pojechal mi po test :) zaraz robie :) tak mi sie siku chce :D zaraz ide do kubka nasikam bo nie wyrobie :D 3majcie kciuki za mnie ! oby byly 2 kreseczki :( PS. Mojego tata do niego : gdzie idziesz? moj na to : do sklepu jade . tata mojego : po co? a moj nie wiedział co powiedzieć :D i powiedział '' o jezuu nieważne zaraz przyjadę !!!! '' wkurza mnie troche jego tata, wszystko sie pyta, obserwuje co w kuchni robie, jak robilam obiad to wydzieral sie ze zle robie ze za duzo soli dawalam. Masakra jakas ! ja robie tak jak mnie mama uczyla !!!! na szczescie juz sie wyprowadzamy ! jutro mielismy mieszkanie ogladac ale moj pracuje ;/ i w srode jedziemy. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×