Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Nati gratuluje ciąży. Przykro mi z powodu Babci, moja kochana Babunia zmarła w marcu. Nie wiem czemu tak jest ale ja tez slyszałam że nie powinna kobieta w ciazy ogladać zmarłych, ale moja kuzynka juz byla w ciazy jak Babcia zmarła i była przy niej. A powiedziałas swojemu eks o ciąży? - jeśli to nie jest zbyt prywatne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika222
Hej dziewczyny mam pytanie z mezem przytulalismy sie w dni plodne kilka dni po owulacji zaczely mnie kluc jajniki nigdy tak nie mialam. pozatym jestem 5 dni przed @ apiersi mnie nie bola wcale choc zawsze juz tydzen przed bolaly tak ze dotknac ich nie moglam. czy ktoras tak miala moze, szaleje ale bardzo bys my chcieli miec dzidzie :) i jak myslicie moge juz test zrobic czy poczekac jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie z testem wstrzymała, jeszcze za wczesnie, ale szansa na dzidzie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia6922
najlepiej sie wsrzymaj do dnia spodziewanej miesiączki, wiem ze to tak łatwo radzic bo pewnie każda z nas chciałaby wiedziec od razu, masakra dlaczego trzeba zawsze tyle czekac i sie zastanawiać jestem czy nie jestem, ja doszukuje sie zawsze objawów ciąży a pewnie jak juz bedze to nie bede miala żadnych objawów przed:)) a najlepsze jest to ze jeszcze kilkanaście msc temu kiedy ja nie mialam w serduszku tego pragnienia dzidziusia to dawalm mojej kuzynce dobre rady zeby dała sobie troche na luz bo problem tkwi w psychice a teraz sama ciagle o tym mysle.... nakrecam sie.... dobrze ze moj męzus tak do konca nie jest pewny ze to juz czas i pora na dzidzie to przynajmniej on sie nie nakreca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza parapetówa zakonczona mega pozytywnie. Rodzince bardzo sie mieszkanko podobalo :) Padam i ide spac, bo wczoraj przygotowywalam wszystko do 1 w nicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane....silka miło ze pamętasz jeszcze o mnie.czytam Was namietnie mało sie odzywam bo juz nie w temacie a nie chce przeszkadzac bo wiem jak to jest jak sie człek stara o dzidzie...dzis kochane przede mną ciężki dzień na 10 mam pierwsze usg...idę z duszą na ramieniu ...ale mam stracha nawet nie macie pojęcia...tyle sie na czytałam na innych forach o obumarciu płodu i poronieniach..z tych nerów nawet mam jakies takie głupie sny mam...ale wierze ze moje maleństwo rozwija sie w najlepsze...napisze jak juz będe po badaniach... u mnie 11 tc..czuje sie znacznie lepiej...piersi juz nie takie nabrzmiałe i juz nie bolą tak...ale rozmiar D został(nadmienię wcześniej miałam C)....poza tym mdłosci ustępują znacznie...posmak gorzki w ustach tez ale jeszcze jest....także mysle ze objawy ksiązkowe i dalej czekam na 12 tc jak na antidotum:)...przytyłam troche i brzuszek tez wiec wszyscy w koło myslą ze bedą bliźniaki wiec same rozumiecie podwójny stres dzis dla mnie....kochane trzymajcie mocno za nas :) kciuki....odezwę sie po...a narazie sciskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :-) Co tam u Was słychać? Ja cały czas w biegu a przy tak pięknej pogodzie to aż wskazane :-) Teraz troszke po weekendzie odpoczywam i leniuchuje w łóżku :-D Natii, desire92 gratuluję dwóch kreseczek :-*** Biegusia trzymam mocno &&& za wizytę i malenstwo, daj koniecznie znać jak już będziesz po wizycie, na pewno dzidzia fika koziolki w najlepsze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję nowym mamom :) Kruszynka zdawaj relacje Bezik nie robilam ciacha bo nie mialam czasu. Przez 3 dni znosilam wszystko z poprzedniego mieszkania a na parapetowke robilam salatki i obiad dwudaniowy, a na deser lody. Bo to było dla rodzinki, wczoraj niedziala wiec taki obiad rodzinny. A na jutro znowu od poczatku... znajomi przychodzą... Moj mysli że ja jeste robot kuchenny... Biegaczka ale ten czas czybko leci.. daj znac co z slychac po badaniu. Dostaniesz zdjecie.. super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) ja także czekam na okres,jest 30 a ja go jeszcze nie dostałam,a i objawów jego pojawienia się w najbliższczym czasie-brak,z czego się cieszę :) W zeszły piątek robiłam test i wyszedł negatywny,czy wg byc może Waszych doświadczeń-mogę byc w ciąży mimo neg.wyniku? Gdybym byla w ciąży,byłby to ok.4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gorąco pfffff....masakra;) widze ,ze jakies pustki na forum;) pewnie wiekszosc rozpoczelo majówke:) Mysza jak najbardziej mozesz byc,szanse zawsze jakies sa;)ja czekam jeszcze 10 dni,to beda najgorsze moje dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale się rozpisałyście miałam co czytać z tygodnia chyba z 20 stron a miałam na nocki wiec tylko spanie i szykowanie znowu się do pracy. teraz tydzień wolnego to sobie "odpocznę" bo praca za na budowie i ogródku w końcu trzeba coś posadzić jakieś warzywka i pomyśleć do dać na skalniaczek może wy macie jakiś pomysł. A co do starań to zobaczymy co wyjdzie jak narazie nie mam żadnych objawów od piątku biorę dupka przez 10 dni wiec czekamy gratulacje na nowych brzuchatek :) a znając życie ja zostanę sama na samym końcu dalej będę się starała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq-nie mam żadych objawów-nic! jedyne co to lekkie kłucie czasem-jak na okres,i jakies "perturbacje" w brzuchu ;)mam tez wzdęcia.Zobaczymy:)postanowiłam że poczekam na okres do 14 maja,daje sobie taki termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq-trzymam kciuki za Twoje "10 dni":) Ja też chciałabym aby nie pojawił mi sie okres i choć czasem cieszę się juz teraz że byc może sie nie pojawi to wolę poczekac do 14 maja,żeby miec wiekszą pewność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZA dzieki, ja tym razem postanowilam ,ze nie bede sie napalała,bo to bez sensu...tylko nerwy co m-c zawsze wyszukiwalam sobie objawów ciazy....heheh chyba sobie wmawialam,psychika wtedy wariuje,zobaczymy co bedzie...moze akurat sie uda od 2 cykli mierze sobie temp.i stosuje testy owul. ale jakos tak trafialismy w 14 dc, a tu prosze moja owul.jest 16 lub 17dc. no w tym m-cu przytulanki byly w te dni,wiec mysle ze moze akurat:) cierpliwosci,cierpliwosci:) ehhh jak ja jej nie mam;/ za to moj M.ja ma...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój Bartek mówi że "od upału" mi sie okres pzresunął i nie dostałam go wlasnie dlatego ;)ehh..faceci,nie wiem może i zmiana pogody ma wpływ na okres.(?) W każdym razie nigdy nie mialam takiej sytuacji ze nie dostałam wcale okresu w miesiącu,zaczal sie np.28/29/30 ale nie mialam tak że wcale go nie było.Zobaczymy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo jak ty raz co 28 raz co 30 albo 31 dni. ale pamietam kiedys jakies 2 lata temu czekalam 42 dni,ale to pewnie dlatego ,ze malowalam kuchnie;) MYSZA poczekaj,a jak nie dasz rady to zrob test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę zrobić test już dziś,ale mysle sobie że może wyjsc negatywny a ciąża będzie:)słyszałam że tak też się zdarza. Okres mam trochę nieregularny,ale zazwyczaj mam długie cykle np.o 43 dni.Ostatni okres miałam 27 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki 🖐️ widze ze ciuchutko na forum ladna macie pogode wiec nie ma co siedziec przy kapie"P fajnie wam dziewczynki bo u mnie zimno i pada :( wczoraj wieczorem wrocilismy z urodzin bylam taka padnieta ze nie mialam sily do wac napisac a dzis pospala do 11 :P cos mnie przewialo bo cala prawa strona mnie boli nie moge glowa odwrocic ale pewnie przez to ze bylismy nad morzem troche pochodzic dotlenic sie po imprezie i strasznie wialo wiec pewnie przez to :/wiec ugotowalam obiadek moj byl na przerwie to podrodze w aptece maci kupil i mnie nasmarowal teraz leze i wygrzewam sie pod kocem moze do wieczora przejdzie, a co do stranek @ sie skonczyla kruciuto byla wiec dzies jest 5dc czekam na owulke :D biegusia trzymam kciuki za badania napewno wszystko ok napisz po wizycie co i jak :* marta pracusiu ty jeden fajnie juz na swoim ogrod szykowac korzystaj z pogody :) nati jak moj tato zmarl we wrzesniu moja bratowa byla w 3 mc ciazy i tez nie pozwilili jej isc na pogrzeb ani ogladac taty w trumnie bo moja mama jak byla w ciazy na poczatku to zamarla jej mama i ona poszla na pogrzeb i prawie caly czas byla przy mamie a pozniej miala przed wczesny porod i mala urodzila sie z czarnymi plamami na twarzy i zamrla w drugiej dobie wiec cos w tym jest:( wspulczuje ci z powidu smierci babci tulam mocno 👄 dziewczynki gratuluje II kreseczek uwazajcie na siebie :) bezik pij pij te ziolka moze one cuda dzialaja trzymam kciuki &&&&& ola , wiktoria gdzie jetsescie ? nika jak sie czujesz w te upaly ? buziaki dla reszty dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ze względu na dość długie cykle,poczekam do14 maja. Nie mam żadnych objawów oprócz takich jakby "motyli w brzuchu".czasem lekkie ukucia w dole brzucha trwające ok.30 minut.Ogólnie nic mnie nie boli,piersi też normalne:)nie bolące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie jeszcze do znawczyń tematu. Kruszynko mysle ze Ty napewno sie wypowiesz bo jesteś mocno oczytana w tych sprawach. A wiec... ile dni po owulacji powinna wystapic miesiaczka. Chyba jest jakis okreslony czas, prawda? Z tego co mi sie obilo to jakies 14 dni (+/- 2 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze zawsze tak licza ze owulacja wystapila 14 dni przed miesiaczka przynajmnie moj tak liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo u mnie wlasnie jest juz 15-16 dni od owulacji. Czoraj zaczely bolec mnie piersi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz miec okres ? a ty robisz testy owulacyjne wiesz napewno kiedy masz owulke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie że mogę zrobić juz test i wynyk powinien byc adekwatny? nie wiem czy wytrzymam do 14 maja ;);p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam mam klucie w jajnikach ale i po sluziw wiem kiedy jest owulka i do tego dnia cyklu dodaje 14 dni i zawsze w tym dniu mam @ czyli np jak teraz bylo ze owulke mialam 9dc +14=23dc , a ty w ktorym dc mialas owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×