Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nie mam mdlosci ani dziwnego apetytu. ani piersi mnie nie bola. moze sa troche bardziej "spuchniete" a jeśli chodzi o wiek ciazy to tak są dwie teorie :) pierwsza to taka ze owulacje mialam w 14 dniu cyklu( bo tak test pokazał-ale nie mialam śluzu płodnego i nie bolały mnie jajniki) czyli od 1 dnia cyklu to byłby 4 tydzien.a dodam ze dwa testy ciazowe negatywne. a jeżdeli owulacje miałam 24 kwietnia ( wtedy miałam straszne kłucie jajnika i śluz) a test wyszedl znow pozytywny to minęło dopiero 8 dni od przytulania i nawet na test ciążowy jest za wczesnie. teraz mam sporo sluzu ale raczej nie jest płodny a szyjka wysoko raczej. a jezeli owulke mialam 8 dni temu to kiedy najszybciej mam test zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o Twoje pytanie to nie wiem za bardzo kiedy zrobić.Myslę że moze na razie nie robić testów,ja sie powstrzymuję od zrobienia kolejnego:) Ja bylabym w 4 tygodniu:)jak sobie o tym pomyślę to się bardzo cieszę,szukam na necie info na ten temat,jak wygląda bobas w tym czasie itd.zafiksowałam sie na maxa :)! ale..jestem przygotowana na rozczarowanie,choc mysle sobie że dopóki nie mam @-fajnie myśleć ze będe Mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi troche kasy na kolejne testy. moze sie powstrzymam zobacze. ja narazia staram sie o tym nie myslec. mysle ze poczekam 14 dni od domniemanej owulacji i jak nie dostane @ to wtedy zrobie. a moze sie skusze na betahcg z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie-szkoda kasy na testy,ja też tak myślę:) a jaki masz śluz?ja rozciągliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to przez ostatnie kilka dni mialam gesty lepki biały a teraz tak bardziej "mokro' i troche bardziej rozciągliwy ale tak do 1-1,5 cm max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
małpka były by jaja jak byśmy z niką rodziły w tym samym czasie :) ja chciałabym rodzić naturalnie ale nie wiem czy dam radę bo nawet nie potrafię sobie wyobrazić tego jak to boli. marta współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zdjęcia nie dostałam w końcu nfz i do tego uzg przeprowadzał inny lekarz (hmh pewnie moja pani gin zrobiła sobie wolne) ale dzidzia zdrowa, ciąza przebiega w porządku tak ten fachnam powiedział...wiec teraz jest juz spokój ..strasznie sie stresowałam ale to normalne... ja mam tylko 1 termin z usg nic mi nie powiedział ...ale mnie sie mniej więcej sprawdza bo ja wiem kiedy miałam owulację...:) Ewus super ze u Ciebie wszystko w porządku a brzuszkiem sie nie przejmuj pewnie musi trochę poboleć w końcu rośnie...chociaz mnie tylko na początku trochę kuło a teraz juz nic nie czuje tylko swędzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus kochana ja słyszałam ostatnio ze jak dziecko jest większe niz 4kg to cesarka na bank...więc nic nie wiadomo...ja tez wolałabym rodzic naturanie jednak co natura to natura ...a poza tym mój synus miał ponad 4 kg i zdołałam urodzic ...więc teraz tez chyba bedzie ponad 4 kg i chyba cesarka?? masakra ja nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak mi się kręci w glowie i chce mi sie spać,że zaraz zwarjuję przy tym kompie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
biegaczka a cesarka bardzo boli?? chodzi mi o bóle poźniej już po wszystkim?? bo słyszałam ze nawet się nie można podnieść z lózka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza Ja też mam długie cykle Ja ide 7 maja do gin zobaczymy co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania86-ja tez siedzę w pracy,masakra..;/odliczam godziny i minuty do 16:) Misia ja czekam do 14 maja jak nie przyjdzie @ to idę do lekarza. Oby nie przyszła:)moja Mama już szczęśliwa na mysl o byciu Babcią,choć jeszcze nic nie wiadomo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus kochana zebym ja to wiedziała...ja rodzilam naturalnie syna który miał ponad 4 kg ale cesarki nie miałam ...ale dziewczyny juz na naszym forum rodziły i miały cesarskie cięcie moze one niech sie wypowiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
biegaczka a mialaś znieczulenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZA ile ci sie spoznia okres??widze ze te testy cos szwankuja hehh raz sa kreseczki raz ich nie ma hehh.ja nie mam @ 22 dni robilam test ponad tydzien temu ale wyszedl negatywny.. zrorobilam test za 4.50 z kauflandu pepino kolejny zrobie w piatek lub poniedzialek..nie wiem co myslec o tym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonaola23021986-nie dostałam okresu w kwietniu,ostatni miałam 27 marca. Trudno powiedzieć ile mi się spóznia bo mam troche nieregularnie,raz co 35 dni mam,a raz np.43-dlatego czekam do 14 maja na @,jesli nie przyjdzie-ide do lekarza. Testy wyszly mi negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja ostatnie ja ostatnie @ miałam 1 listopada, 29 grudnia,5 lutego,25 lutego,27 marca wiec u Nas nigdy nic nie wiadomo:) mam nadzieje,że moja blada kreseczka bedzie znaczyć ciąża.Pocieszam sie że z pierwszą ciąża druga wyszła 2 tygodnie po spodziewanej@:) Ewuś po naturalnym porodzie też wszystko boli jakby sie wszytko tam rozrywało,także musisz to przeżyc i sama kochana zobaczysz:)Ale o porodzie sie zapomina jak kłada maleństwo na brzuszek;) wspaniałe uczucie:):) Trzymam za wszystkie kciki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889-szczerze mówiąc to się nie staramy,byłaby to ciąża nieplanowana aczkolwiek-szczęśliwe wydarzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889-fajnie że miałaś tą bladą kreskę,bo ja to nic :( trzymam kciuki za Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889-wlasnie mamy nieregularne @,więc teraz pomyslalam że może poczekam cały maj na @,jak juz w maju nie będzie to wtedy do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ale mnie dawno nie bylo u Was . malpka co tam u Ciebie ? biegaczka Ewus ? ja swoja coreczke rodzilam bez znieczulenia sadzilam ze bedzie mnie bardziej bolalo . bez gazu bez niczego po gazie chcialo mi sie wymiotowac . takze i tym razem bede bez znieczulenia . u nas brzuszek juz wyskoczyl dosyc duzy jak na 18 tydzien ciazy w niedziele ide prywatnie na scan to moze sie wreszcie dowiem co w brzuszku siedzi jestem po pierwszych zakupach hihih kolyska i lozeczko na parter domku zeby nie latac do gory :) . kopie i sie wierci ale tym razem szybciej ruchy poczulam bo wiedzialam czego sie spodziewac hihih. jak reszta dziewczynek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889-pomyslalam że skoro mam tak nieregularnie to wszystko więc takie "anomalie"są u mnie normą-to poczekam cały maj,ale moze masz racje aby nie czekać tak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Długo mnie nie było bo nie miałam internetu,i byłam w rozjazdach... poczytałam wszystko co napisałyście :) Gratulacje zaciążonym :) i serdeczne współczucie dziewczynki ... :( Jak ja byłam w 5 miesiącu ciązy to zmarła mi babcia i też nie mogłam jej zobaczyc,nie pozwolili mi.... U mnie po dniach płodnych więc teraz tylko pozostaje czekanie...według testu owulacyjnego,śluzu i temperatury wykres pokazał mi,że owulacja miała miejsce 28 kwietnia...zobaczymy ;) Co do cesarki to ja miałam zrobioną na szybko bo mały się dusił...Znieczulenie do kręgosłupa...a po cesarce szybko stanęłam na nogi :) Pozdrawiam was wszystkie! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza nie czekaj tak długo,może potrzebujesz terapi hormonalnej.No chyba że jesteś w ciąży to wtedy leczenie nie potrzebne hehe:)Ja w zeszłym roku w czerwcu skończyłam brać leki i troche lepiej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya kochanie jak dobrze ze sie odezwałas ...co u ciebie dziewczyno ...jak sie czujesz juz lepiej...matko to juz 18 tydzień ale ten czas leci...u mnie dopiero 11...a co czujesz ze bedzie chłopczyk czy dziewczynka ...wiem wiem byle zdrowe...a kiedy poczułaś ruchy??? Ewus ja tez nie miałam znieczulenie wogóle to tak a propo to nie wiem czy 14 lat temu były takie cuda...kochana nie panikuj ...ciesz sie tym stanem pięknym ze nosisz pod serduchem maluszka....zobaczysz kochana ze pod koniec ciąży będziesz czuła juz sie cięzko i juz bedziesz chciała miec swojego maluszka przy sobie wtedy nie bedzie dla Ciebie istotne jak bedziesz rodzic byle juz, byle szybko zobaczyc to cudo...przynajmniej ja tak miałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej czy u\Was tez taka okropna pogoda? duszno, sucho, parno i zapowiada sie na deszcz... 30 stopni... zaraz wyjde z siebie. czuje sie jakas otepiala, kreci mi sie w glowie i jestem mega spiaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×