Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Tak siedzę i myślę, że jakbym dostała @ we wtorek to juz bym miała końcówkę...a tak kolejny dzień się męcze, niedobrze mi ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpko miło że o mnie pamiętasz :-) kochana czytam Was cały czas ale nie będę już pisała bo chyba niektórym się to nie podoba ze brzuchatki piszą... Za wszystkie mocno trzymam &&& żebyście jak najszybciej ujrzały dwie kreseczki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka :) zamówiłam sobie te drugie ziólka co w składzie mają lebiodke ..., i tak sie zastanawiam czy moge je pić z tymi co aktualnie pije bo te co mam teraz to mają działanie troche uspakajające i są bardzo delikatne to chyba nic by sie nie stało ? jak myślicie ? 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka moj wyjechal do swojego syna. Bo nie wiem czy pisalam moj ma juz jedno dziecko z poprzedniego zwiqazku. On mial do nas przyjechac na caly ten tydzien majowy ale mial szkole wiec nie mogl. i terqaz ja cierpie z tego powodu bo mam zwalony dlugii weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pisałaś, no domyślam się, że to dla Ciebie trudne:( Ale to też dobrze świadczy o Twoim, że kocha swoje dziecko. Zorganizuj sobie jakoś ten czas może...żeby nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ola ja nie wiem nie testuje ;( nika chyba oszalalas jestes tu jedna ze starego skladu i masz z nami pisac nie masz wyjscia oczywiscie fajnie ze nowe dziewczyny dolaczaja do nas ale musza sie pogodzic ze w naszym gronie tez sa brzuchatki ktore staraly sie razem z nami tylko ze wam szybcciej sie udalo z czego ja sie bardzo ciesze i jetsem z wami caly czas a do tego ciekawa waszych relacji o waszym stanie i bardzo mnie cieszy kiedy kazda brzuchatka sie odedzwie ostatnio may napisala az mi sie mordka usmiechnela ze o nas pamieta a do tego zdalam sobie sprawe ze maya juz na polmetku prawie ja to stanelam na jej 10tc ah ten czas leci niektore z was sie nie odzywaja jak czarnulka emma i ula czasmi mysle o nich jak co sie z nimi dzieje jak ich maluszki ale coz moze jesze napisza ;) wiec weronika kotek musisz pisac choc by po to zebym nie osiwiala z obaw o ciebie wiec jak innym to przeszkadz ich problem nie przejmuj sie bo jest wiele dziewczyn ktore lubi twoje wpisy (to ja ;D ) wiec chocby ze wzgledu na mnie masz sie odzywac prosze !!!!!!!buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka organizuje sobie... tylko najbardziej mnie zrzeraja mysli ze On odwiedzajac syna widzi sie ze swoja byla... rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Brzuchatki piszcie z nami:)Jesteście od początku i tak samo sie starałyscie jak my:)My jak będziemy brzuchatkami to też pewnie będziemy z wami i pozostałymi staraczkami przynajmniej Ja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ulegalka popoludniu ja przynajmniej robilam . na tym pudelku ktorego Ci nie wyslalam tez pisalo popoludniu . ja dzisiaj nie wyspana bo zostalam skopana od srodka i moja misia przyszla do nas w nocy . jak tak dalej bedzie to bedziemy spac w 4 osoby jak dzidzia sie urodzi hihi. malpka i wszystkie staraczki trzymam za Was kciukasy &&&&& . ide psa wykapc bo czas na niego smierdzi jak stara skarpetka hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pozrzędze troszku :P kobietki prosze napiszcie mi do tabelki że to mój 6 cykl staranek i że @ mam dostać 22 maja, prosze ja sie boje że coś sknoce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od wczoraj testuje z owulką, wczoraj brak drugiej kreseczki dziś zrobiłam w południe i już jest ale jasna , więc może za 2 3 dni będzie owulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - nie, nie ja nie jestem w takiej sytuacji. Ale mam bardzo bliską koleżankę i wiem co ona przechodzi czasami, to nie jest takie proste ehh no ale miłości sie nie wybiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Kruszynka1990....13..............22..........25.04....... łódzkie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........4................33..........14.05..... ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............4...............23..........27.04.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland marta2387.......1,5 roku.........25................?...........Śląsk dorotq...................6................33..........10. 05. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. .?........Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12 ....?.......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?.... .......?........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny,myslałam rano ze bedzie dzisiaj niefajnie na dworze, bałam sie wyniesc posciel na balkon ,bo wyjezdzalismy z domu, myslałam ,ze jak bedzie deszcze to mi zaleje:) a tu prosze suuper,goraco, bylam tak padnieta jak wrocilismy,ze padlam i zasnelam. nadal gorąco:/ testy,owul.najlepiej robic popoludniu i ok 2 godz.nie pic duzo - Bezik-to jutro powinna byc juz druga kreska ciemna a pojutrze owulka:) ja mialam podobnie,zreszta lekarz na usg potwierdzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka ja dopiero od niedawna zaczelam schizowac z powodu jego wyjazdów. I wlasnie dzisiaj znowu mnie bierze, juz nawet zajmowanie sie czyms nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania trzymaj sie,bedzie dobrze:) a na dlugo wyjechal?? kurcze,nie wiem czemu ale od 3 dni jakos nie moge palic za bardzo papierosów,teraz wypalam dziennie moze z 6 a palilam cala paczke,moze to przez ten upal.nie wierze,ze moglam zaciazyc,zreszta dziaij jest moj 23dc,chyba za wczesnie byloby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanuaria
czesc dziewuszki! ja tez sie staram, za pierwszym razem nie wyszlo, niedlugo konczy mi sie okres i do dziela:) kiedys przeczytalam ze warto sie kochac co 24h zeby dac plemnikom odsapnac zeby byly mocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko dzięki za tabelke , dorotqa zastanawiam sie czy dobrze robie testując codziennie od wczoraj mam nadzieje że nie przegapie owulki i że napewno będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik nie ma sprawy :* ty sie kochana boisz ze przegabisz ja mam to samo wczoraj nie wiem co to bylo i teraz ja nie bede miala moich objawow owulacyjnych to znaczy ze z tego cyklu dupa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - trzymaj się kochana, będzie ok wszystko. Jak będziecie mieć wspólne dziecko to już zupełnie się wszystko pod tym względem ułoży:) Oby @ nie przyszła :) 29dc za nami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka a ty masz krótkie te cykle,a lekarz co mówi że jak długo tak możesz mieć? Czy zawsze miałaś takie krótkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babeczki organizm potrafi takie figle płatać ż ho ho aż czasem brak słów , mi sie czasem wydaje że tak naprawde to bardzo słabo znam swój organizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia po poronieniu sie poprzestawialo wszytko i do pol roku ma sie regulowac ale mnie to denerwuje bo wczesniej bylo jak w zegarku wiedzialam kiedy co i jak a teraz to jenda wielka niewiadoma wczoraj mialam sluz niby taki jak podczas owulki ale to byl 7dc wiec poczekam pare dni moze jednak owulka bedzie pozniej ale boje sie ze przegapie masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAŁPKA to trzymam kciuki żeby było jak w zegarku:) mnie wkurzaja te cykle nieregularne jak wiekszośc kobietek na tym forum:)To jest chore żeby miec cykle np 60 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik,dobrze robisz.,ze testujesz :) ja w marcu zaczelam testowac od 9dc(mialam duzo testow ,bo kupilam na allegro)i jasna kreska zaczela wychodzic dopiero w 15dc wczesniej nic.a w 16dc byla czerwona,wiec dnia nastepnego powinna nastapic owulka -moim zdaniem dobrze jest podeprzeć sie testami:)powodzenia. ja dodatkowo mirze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×