Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dagsam z facetami tak jest. moj tez jest uparty jak osiol, i jak ma cos zrobic to nie to on tego nie zalatwi- sluchaj taka prawda oni sa jak dzieci-wola zebysmy my wszystko zalatwialy. moze pogadaj z nim ze sie troszczysz, ze sie martwisz i ze moze razem pojdziecie cos zalatwic? a jak chcesz to dla swietego spokoju zalatw mu moze jak sie da jakies tanie ubezpieczenie prywatne, czasami kosztuja ok 50 zł i sa niezle calkiem. albo jak jest ubezpieczony w Polsce a jedzie za granice to zlatw mu Europejska Karte Zdrowia z NFZ- są bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chłopy to jak dzieci, dlatego Bóg stworzył kobietę,żeby mógł ktoś nimi kierować;) Wiecie co poszłam do łazienki umyć zęby ,włożyłam szczoteczkę z pastą i myślałam ,że normalnie zwymiotuję!! Pewnie za daleko ją wsadziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mysl po kminie cosik :) ech ta cisza jest wkurzajaca szczerze wam powiem, ale sa i plusy.. 1 raz widze go sprzatajacego, od miesiaca nie moglam sie doprosic by posprzatal swoje pierdoly itd a dzis, lsni.. i tak nie wiem czy to na przeprosiny czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zeby pokazac Ci ze ma co robic. :) kreci sie bo chce Cie zaczepic ale nie wie jak :) oj te chlopy są takie proste, teraz jak bys go poprosila o co kolwiek to bez gadania zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko ja tez mam tak taki odruch wymiotny, nie moge patyczkow u lekarza itp. i nawet rurke do nurkowania mialam dzieciecą bo ta dla dorosłych byla za duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caara
Dziewczyny, piszę do Was w zupełnie nietypowej sprawie. Wciąż mało się mówi o problemie z zachodzeniem w ciążę. Temat jest ważny, bo często droga leczenia, którą przeszły przyszłe (a teraz już obecne) mamy może stać się inspiracją dla tych, którym się jeszcze nie udało, a być może i dla lekarzy, którzy często bagatelizują problem. Chciałabym, żeby powstała książka złożona z prawdziwych historii kobiet (pod własnym imieniem lub pseudonimem), pokazująca, że warto walczyć. Jeśli chciałybyście podzielić się swoimi opowieściami lub macie koleżanki, które zwalczyły prolaktynę, endometriozę, PCOs lub inne dolegliwości, jestem pod adresem postaraniach@wp.pl. Możecie opisać, możemy się spotkać lub porozmawiać przez telefon. Starającym się życzę wszystkiego dobrego i szybkich dużych, pięknych brzuszków :) Pozdrawiam serdecznie, caara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę. Termin z pracą mgr mnie goni. A więc tak co do facetów to mam wrażenie że oni rzeczywiście są jak dzieci. Kiedyś słyszałam, że facet dojrzewa do drugiego roku życia a potem juz tylko rośnie:D może troche prawdy w tym jest:D Robie te testy owulacyjne ale nic z nich nie kumam. Mam wrażenie że co tydzień wychodzą mi dwie kreski takiego samego koloru. To jest chore:D Więc już ich nie robie. Smole to. Wróce do nich może później na razie nie mam czasu. Buziaki dla Was i owocnych staranek. Mam nadzieję że niedługo przeczytam tu jakąś dobrą wiadomość:D Jeszcze raz Buziaki i miłego popołudnia:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) i jak Wam mija wieczór? wiecie co pisałyśmy o tym że faceci to dzieci i ja oto mam kolejny dowód na to. Otóż moj mąż dostał mandat 22 maja. 200 zł za przekroczenie prędkości. no i oczywiscie sie nie przyznał i ja niechcacy szukając drobnych w jego portfelu znalazlam ten mandat. schowal go złożony w kosteczke 1 cm w kieszonce i myslal ze sie nie wyda :) no nie dzieciak? ?? nawet zła nie bylam tylko go z moją mama wysmiałysmy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
To jeszcze nic... Mój maż codziennie wieczorem gra na xboxie, musi miec najnowsze wersje wszystkiego (DVD, blue ray, Xbox kinekt, laptopy, aparaty) takim właśnie sposobem mamy chyba z 5 roznych odtwarzaczy DVD ( ogladam filmy może raz na miesiac) I kupe kupe innych "niezbednych" rzeczy jak nawet ksiazke multimedialna! Mam nadzieje że dziecko nie wda sie w tatusia bo pojdziemy z torbami :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wieczór mija tak nudnie i monotonnie, że to się już aż dobijające robi ;/ szkoła-dom, pisanie miliona sprawozdań i innych dupereli, takie udowadnianie, że się cały rok było dobrym nauczycielem :| masakra jakaś....jak już awansuje w lipcu to się upiję chyba! Patra to mój pojechał kiedyś do łodzi i zaparkował na zakazie, jak wrócił to samochodu nie było.....laweta zabrała (400zł taka przyjemnośc) + mandat 100zł.......też sie nie przynzał od razu, najpierw powiedział tylko o mandacie, który mnie nie zdziwił jakoś, a o lawecie mi powiedział na drugi dzień, a zabierał się do tego tak jakby mi miał powiedzieć najgorsza wiadomość życia :D no i przyznał sie dlatego, że to był mój samochód i coś mi się tam podejrzane wydało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski, ja ostatni trochę zapracowana jestem, więc nie jestem z wami tak często jak bym chciała :) Co do facetów, to mój tez duże dziecko. Ale taki chyba ich urok :) Co do odruchów wymiotnych przy myciu zębów, to mogłabym ksiażkę napisac. Strasznie jestem wrazliwa, od dziecka tak mam. Czasami myję zęby na raty, bo nie wytrzymuję za długo. Któraś ma termin w tym tygodniu? Faktycznie przydałyby sie dwie kreski na ożywienie nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin @ w przyszłym tygodniu dopiero ale już dzisiaj wiem, że zawita do mnie, więc zrobiłam sobie mocne mohito na ożeźwienie umysłu :) dzisiaj posiedze trochę do nocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, nie mów tak, skąd wiesz, że nie wyszło. Będziemy marudzić jak przyjdzie, a do tej pory... wszystko jest możliwe. Ja też mam termin w przyszłym tygodniu, to trzymamy za siebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a według moich obserwacji to ja mam teramin za 14 no 15 dni wiec tez czekam, zobaczymy. jakos dziwnie mnie brzuch boli. ehh tak z tymi facetami mamy jedno duze dziecko a oby niedlugo drugie małe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ten cykl odpadl niestety, moj k nie mial ochoty akurat jak trzeba bylo bo mial egzaminy i tak o... nastepne proby dopiero we wrzesniu.. ciche 2 dni w sumie minely, moj K posprzatal w domu, popral, poodkurzal ba nawet okna umyl i pozrywal mi czeresnie.. i wkoncu peklam i sie odezwalam i go pochwalilam :D chyba normalnie bede wprowadzac ciche dni jak bede gruntowe porzadki robic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.w końcu musi sie udać i zycze Wam 2 kreseczek!teacherka,sliwka i reszta dziewczyn= bedę mocno trzymac kciuki! u mnie dołek...mam ciche dni z moim M.wiem,ze mojej winy tez w tym jest...ale miałam(i mam) doła z powodu tej cholernej @!a,on nawet nie przyjdzie porozmawiac,przytulić...co prawda próbował ale focha miałam(powiedzmy za pierdoły...)no ale cóż,rano wstac do pracy,trzeba iść spać i jutro bedzie nowy=lepszy dzień!musi!:) miłego wieczorku i nocki Wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrówko TEACHERKA!:)ale smaka narobiłaś na mohito;)w sobote może sobie zrobię.... jutro cos wiecej do Was skrobnę(jak czas pozwoli).BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze wypróbowac te ciche dni jak nawet masz dagsam okna umyte :) u nas nigdy tak nie ma, jak sie pokłócimy to ja sie dre i wrzeszcze strasznie, moj słucha albo cos tam odpowie i za chwilke koniec, jakos tam gadamy. ja sie dziwnie czuje, niby powinnam miec teraz owulke- wszystko na to wskazuje a nie dosc ze mnie tak kłuje w dole brzucha i ciagnie to czasami jak na @ boli. no nic idziemy sie połozyc i do juterka dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagsam, mojemu też by się przydały takie ciche dni, jak go patykiem nie trące, to się będzie przewracał o śmieci, ale sam z siebie nie posprząta hahahahah, nic tylko ci pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zaraz po owulce już mam skoki hormonów, dziwny śluz, pobolewania brzucha i ogólnie wku*******wienie hehehe aaa i cyce mam gorace, nabrzmiałe, bolące.... tzn gorące to pierwszy raz teraz....ale no @ jak byk, nie ma złudzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, to połowe życia jesteś chodzącą wścieklizną? hahahah A tak na serio, to przecież wiesz, takie same objawy są na ciążę, więc - na dwoje babka wróżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już tu kiedyś pisałam predzej, że moje zycie sie toczy wokół @, przekichane:) Jak tam u Was pierwszy dzień lata? U nas przed chwilą burza, teraz ulewa, ciemno jakby była 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dziendoberek ;) ja sie zastanawiam kiedy dostanę okres, gin mi przepisał 15 czopków ale powiedział ze pewnie po drugim lub trzecim dostanę okres. Wczoraj wieczorem zaaplikowalam trzeci i cisza... Jestem skołowana bo dziewczyny na innych forach piszą że okres sie dostaje dopiero po odstawieniu leku i nie wiem czy mój gin miał racje czy mam wziąć całe opakowanie i czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) u mnie 24 dzień cyklu i zero objawów na @. Więc ginekolog miał rację to będzie dłuuuugi cykl. Znając moje szczęście to ze dwa miesiące. Ale jest plus przynajmniej na urlopie nie będę mieć @. Myślę że nic z tego nie będzie niestety w tym miesiącu, albo w tym kwartale bo u mnie tak czasem bywa:) buziaki A pierwszy dzień lata jest dzisiaj:D życzę Wam słonecznego i owocnego dnia. Ps. Kurcze niech któaś zaciąży. Normalnie jak czytam że którejś się udało to normalnie cieszę się jak głupia. A dobrych wiadomości nigdy za wiele. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a co piszą w ulotce? może tam masz jakieś wskazówki? ja jak czegoś nie wiem to czytam jak jest podane w ulotce lub na opakowaniu:) Wczoraj gadałam z moim bratem. Jego żona jest w ciąży i mówi że boi się że jak urodzi to zaraz wpadna i nie wie co zrobić. To ja jej mówie że najlepszą antykoncepcją jest chęć posiadania dziecka. Jak oni na mnie naskoczyli że nie mogę się nakręcać muszę wyluzować itd. Dobrze że gadalismy przez skypa bo normalnie bym go ugryzła. Chyba nie lubię być wyluzowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wczoraj mialam mega nerwa...chyba kryzys w niepaleniu;) ale dzisiaj juz ok:) moj tez jest jak dziecko,wczoraj sam powiedzial,ze mam dwoje dzieci:) ehhh,...faceci chyba tak maja:) u mnie 11dc... Maja-to tylko tak sie mowi-WYLUZOWAC-nie da sie tak,przynajmniej ja tak mam,zawsze wiem kiedy mam te dni...i nie umiem o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! no pierwszy dzień lata się udał:) u mnie 22 dc, szyjka nisko twarda i zamknięta , ta się zastanawiam czy będę miała drugą owulację :))) Kasiu na razie poczekaj , nie stresuj się , a przez ile masz je brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×