Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam Was deszczowo... Jakie dobre wiadomości :) Rozważna wielkie gratulacje :) Dałaś mi nadzieje,że z endometriozą też moża zajść w ciążę :) A następna będzie nasza Maja :) Trzymam kciuki i nie puszczam :) U mnie 7dc...jak ten czas leci ...a niedawno była @ Dziewczynki piję te Macę ale za dobre to nie jest... dobrze,że tylko pół szklaneczki dwa razy dziennie. Ciekawe co z naszą śliwką...pewnie wypoczywa na wczasach :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja byłam nastawiona że wyjdzie jedna:)wcale się nie spodziewałam ,ze wyjdą dwie i to jeszcze w 27 dc!!!! i wcale nie podejrzewałam ,ze jestem w ciazy po prostu lubiłam robic testy i byłam w szoku ,że wyszły dwie kreski!!! Krzewuszko teraz musi się udać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiłam robić testy :D zabrzmiało jakbyś miała takie hobby:) no ja też nie licze na 2 kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedyś byłam zalogowana na stronie fajna mama , przczytałam ,że dziewczyna nie czuła ruchów dziecka ,zgłosiła się do lekarza i okazało się ,że dziecku nie bije serduszko to był 25 tc.Straszne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko widze że tryskasz optymizmem. Oby okazał się zaraźliwy:) dowiem się jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczyłam sobie na wykresie że piję macę.Bo po 3 tygodniach powinna być tygodniowa przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchajcie mam do was pytanie niewiem czy jestem w ciazy okres powinnam dostac 13 lipca robilam w czoraj i wynik ujemny ale jem duzo , polalo mnie podbrzusze nawet przy ostatnim przytulani mnie bolalo gdzie nigdy tak nie mialam a ja juz mam 2 letnia corke ale wiecie ja juz bym chciala drugie dodam ze caly czas chodze do wc i mnie mdli jakos sie zle czuje sama juz niewiem dodam ze mam nie regularny okres i chorobe PCOS POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekująca... najpewniejszy jest wynik bety.Więc może zrób i będziesz wiedzieć na czym stoisz... :) Ztestami to różnie bywa... dopóki nie ma @ nadzieja jest. Zyczę Ci aby to była fasolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzwuszko to nie ma bata teraz musisz zajść w ciążę:) Oczekująca zrób betę jeśli test wyszedł negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczekujaca-szczesliwa25 może najlepiej zrób bete:D to badanie jest bardziej wiarygodnie niż testy domowe:d Trzymam kciuki żeby się udało. A może test nie wyszedł bo może stężenie hcg było zbyt niskie żeby było możliwe jego wykrycie za pomocą testu domowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzwuszko mam nadziję że Ci się też uda:) trzymam za nas wszystkie kciuki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIECIE CO TYLKO JA NIEWIEM CZY TU TAKIE ROBIA BO JESTEM W ANGLLI A MOZE POCZEKAM JESZCZE CO KIEDYS NIE MIALAM 3 MIESIACE I SKONCZYLAM ROBIC TESTY TAK BYLO DO 12 LUTEGO 2010 ROKU COS MI POWIEDZIALO A MOZE TAK TO BYLO 2 DNI PRZED WALENTYNKAMI I NIE MIALAM CO DAC MEZOWI I POSZLAM DO SKLEPU I POSZLAM NA SEKCIE TAM GDZIE SA TESTY SAMA NIEWIEM DLACZEGO I ZARAZ OKOLO 16 ZROBILAM I KU MOJM ZDZIWIENIA BYL DODATNI WIEDZ POCZEKAM MOZE JESZCE POZRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to życzę wytrwałości w czekaniu:D I trzymam kciuki żeby się opłaciło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) witam nowe i gratuluje tym ktorym sie udało:):) u mnie 8 dc... wlasnie wrocilam od dentysty:) kszewuszko to my prawie idziemy łeb w łeb;> ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca troszeczkę już jesteśmy.Nigdzie nie zamierzamy odejść , niektóre z nas jak zaszły to się wykruszyły zostały najtrwalsze:). Jeśli wszystkie dziewczynki zajdą to zamienimy po prostu nazwę forum może na mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dorotq:) mam nadzieję że w tym cyklu Wam się uda. kurcze trzymam kciuki za Was wszystkie i za siebie też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko super by było:D już sie nie mogę doczekać nowych wiadomości od dziewczyn o dwóch kreseczkach. Cieszę się wtedy jak głupia. Normalnie czuję jakbyśmy się znały jak łyse konie:D dlatego nie odejdę nawet jak zobacze dwie kreski na teście. Zresztą im więcej osob wspierających tym lepiej:D:D Zresztą zawsze te które są już w ciąży mogą służyc radą i ciążowymi fluidami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powyżej umieszczony został przepis na dziecko:D:D Ale czytałam gdzieś że on działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×