Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja mam nadziej ze w tym cyklu zajde bo jak nie to chyba wymiekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej skarbeńki :) i ja jestem z wami , zara pędze zrobić sobie tsh , nielubie pobierania krwi :( no ale cóż ... jak trzeba to trzeba :D buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny damy rade:D nie załamywac mi się tu!!! jak będziemy się trzymać razem to wszystkim się nam uda:D:D Trza byc dobrej myśli:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq jedziemy na jednym wózku :) Koleżanka mi też powiedziała,że przytulanki miała od dnia @ do końca cyklu co dwa dni.I trafili w pierwszym cyklu...Do tego kwas foliowy i witaminy w owocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na mnie owoce nie działą... może pomoże sproszkowana maca z Peru :P egzotyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kwas foliowy biore od 3 m-cy u nas nie da rady ,zeby pzrytulanki byly co 2 dzien... moj mąż za bardzo zapracowany-nie chce go meczyc... kurde dlaczego my tak sie musimy meczyc inne raz i juz;/ dzisiaj widzialam 2 dziewczyny -mieszkaja niedlaeko mnie-jednej mąż siedzi ciagle w pierdlu druga to taka a la patologia..i w ciazy buuuuuuuuuuu.... nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci że często tak jest że jak facet pracuje np za granicą i zjeżdza do Polski tylko co jakiś czas to chyba tęsknota sprawia że wtedy akurat są dni płodne. i pyk i są w ciąży Znam kilka takich przypadków:D:D Ale nam tez sie uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju powinnaś brać kwas on jest bardzo ważny, jego brak powoduje poważne wady u dzidziusia :( ja oczywiście nie polazlam na badanie , pójde któregoś ranka jak bedzie urlopik, zrobie sobie jeszcze morfologie i mocz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33344
Witam Biorę tabletki o schemacie przyjmowania 24+4, zawsze zażywam je o 6 rano, w poniedziałek zapomnialam tabletki, a dzisiaj spóźniłam się z zażyciem tej dzisiejszej ale nie minelo 12 h tylko 10 h opoźnienia, wiec kolo godziny 16 wzielam dwie tabletki, czyli z poniedzialku i z dzisiaj, i teraz mam pytanie: Czy musze dodatkowo się zabezpieczac? dodam ze sa tabletki z drugiego tygodnia, bo to byla 11 tabletka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hej dziewczynki jak wam miną dzien? ja jutro chyba skocze do apteki po kw. foliowy. a dzis mam jakies kłucia w dole brzucha - moze na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie znam na tabletkach antykoncepcyjnych więc Ci nie pomogę. Nigdy ich nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja spędziłam dzień na czynnościach, na które nie mam zazwyczaj dużo czasu w roku szkolnym:) Siłownia, spotkanie z koleżanką, gotowanie:) teraz byłam w aquaparku:) Łapię się na tym, że coraz mniej się rozmyśla wtedy i tak jakoś lżej na psychice :) Jutro z rana idę na streching, potem imieniny koleżanki itp. :) @ się zbliża powoooooli, chciałabym żeby była w terminie czyli za tydzień, we wtorek. Potem lecę na monitoring i pewnie się ponakręcam.... na razie wakacje od wszystkiego :D :* buziaki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33344 z tego co wiem nie powinno przyjmować się podwójnej dawki leku, w przypadku pominięcia dawki omija się jedną tabletkę i na wszelki wypadek można skorzystać z dodatkowego zabezpieczenia. „Przezorny zawsze ubezpieczony Maja cały czas kciuki rozgrzane do czerwoności trzymam za jutrzejsze testowanie, zresztą za was wszystkie A ja dziś także odpoczywałam sobie cały dzień, aż do wieczora i się podłamałam. Chyba od pół roku nie wzięłam żadnej tabletki (z wyjątkiem przeciwbólowych raz w miesiącu) a teraz jak na złość w tym miesiącu się wszystko skumulowało. Alergie mam na wszystkie rośliny więc chyba z 10 tabletek Amertill, antybiotyk na zapalenie kratani już wyczytałam, że jest bezpieczny i jedną tabletkę Aleve, bo przed terminem spodziewanej @ tak mnie bolało, że znów myślałam, że zemdleję więc łyknęłam. No i teraz siedzi głupia blondynka przed kompem i się stresuje. Po tylu latach starań zaprzepaścić swoją szansę, chyba bym się nie pozbierała Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry wieczór! No u mnie wczoraj był 30dc. A cykle mam/ miałam regularne, jak w zegarku (28dni) Testy wychodziły - blade bo blade przez kilka dni... Był przemiły weekend na wsi, gdzie nawet nie spadła kropla deszczu(!) I dzisiaj dostałam @ :((((((((((((((((((( Nie zaglądałam do Was parę dni a tu widzę kilka nowych Bohaterek i nawet jedna już "zafasolkowana"! Zastanawiam się, czy "nie odpuścić" sobie starań w tym miesiącu - praktycznie cały sierpień spędzimy na wakacjach i może wreszcie... jak nie będzie pracy w dzień (mojej) i w dzień i w nocy mojego M... to się uda??? I jedno wiem NA PEWNO: nigdy, przenigdy nie dam się już namówić (ani mojemu lubemu ani nikomu innemu!) na test przed terminem. Bo co mi teraz po tych testach??? Jedno dobre, że mogę napić się wina, chlip chlip! ;( Nawet nie mam specjalnie siły płakać a może to by mi jakoś dziś pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u mnie jedna gruba czerwona krecha. Więc nie ma sensu iść na bete skoro rożne testy pokazsują to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
u mnie chyba tez cudów nie bedzie, wczoraj pobolewało mnie dołem brzucha, a okres jak bedzie regularnie to za tydzien ma byc. tylko w cycach rzadnych objawów, a przeciez zawsze na @ robią mi sie tak wrażliwe ze nawet stanik mi przeszkadza, no i mam bojowy humor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja trzymam kciuki ,żeby jednak ta @ nie przyszła... Martson to przykro mi bardzo :( Patra coś się nie odzywa wczoraj miałam iść do lekarza,kochana odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze patra nas juz opuścila?? znalazła sobie nowe forum? ja sie wkurzam bo dzis 3 dzien brania luteiny, @ nadal brak... piersi pelne, i mam nadal fioletowe żyły na obwódkach sutków :) i kielkuje we mnie mysl ze moze testy nie wykryly ciazy a moze w niej jestem. i kolejna mysl czy ta luteina w razie czego nie zaszkodzi?? wiem durna jestem! opierdzielcie mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam. Nie będzie mnie jakiś czas. Muszę się jakoś ogarnąć . Już miałam nadzieję że nam się udało a tu zonk. Czekam do końca miesiąca. Jak @ się nie pojawi to ide do gienka. Rozumiem że ten cykl miał być długi ale bez przesady. Dziewczyny tzymam za Was wszystkie kciuki. Napewno Wam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu może zrób bete. Skoro masz ciągle te objawy to może to coś znaczy. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra luteina ci nie zaszkodzi nawet jak jesteś w ciąży, ona ma również za zadanie podtrzymywać ciążę. Maju nie uciekaj , szkoda:(( nie poddawajcie się kobiety, ja byłam twarda przez 9 cykli miałam chwilę załamania ale się nie poddałam:(. nie uciekajcie kochane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ale wrócisz do nas? Chyba Patra by się z nami pożegnała jak by przeszla na inne forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Poczekam jeszcze kilka dni. Jak @ nie przyjdzie to pójde na bete. Tak sobie myśle czy tego wszystkiego sobie nie uroiłam. W tym tyg przyjeżdża moja siostra to nie będe miała czasu o tym myśleć. A szczerze mówiąc to nie wiem czy dam rade do Was nie zaglądać. Chyba się od Was uzależniłam:) Kaniu a robiłaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ale Ty masz długi cykl ,czytałam dużo o tym i kobiety zachodziły w ciążę 30 dc czasami 36 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×