Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Teacherko wiem jakiego wyniku mi życzysz. Ja sobie po cichu życzę takiego samego. Ale trochę się denerwuję. Bo skoro okaże się że ciąży nie ma to już nie będę mogła się łudzić że może test wyszedł źle:D:D. Kaniu jeszcze raz przepraszam że na Ciebie nie poczekałam. Ale według naszej umowy jak do środy do Ciebie @ nie przyjdzie robisz bete ok? Będę trzymać kciuki żeby nie przyszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko oczywiście Tobie również życzę żeby @ nie przyszła a ból piersi okazał się objawem ciążowym:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, ja się nie łudzę w tym miesiącu :) ale może to i dobrze, bo odpoczywam psychicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wróciłam, pól dnia czytałam Wasze wpisy z ostatnich 2 tygodni. Witam ciepło wszystkie nowe forumowiczki: Nemirę, Stopkakropkę, Martson, Hanakali i Rozważna :) Nemira, kochana bardzo mi przykro. Ja miałam łyżeczkowanie. Nic mnie potem nie bolało, krwawienie miałam minimalne przez 2-3 dni, mniej niż okres... Strasznie przykra rzecz Cię spotkała, jestem całym sercem z Tobą. Uściski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kania, u mnie nic szczególnego. Na razie się trzymam dzielnie :) I czekam na wizytę w poniedziałek, wtedy gin będzie mógł już coś konkretniejszego powiedzieć. Cycki mi urosły aż miło, ale niestety brzuch mam napompowany jak balon. Okropne uczucie. Poza tym czuję się w miare normalnie. Jak na razie największym problemem jest to, co dzieje się w głowie, czyli strach, że może stać się coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliweczko dbaj o siebie przynajmniej do 3 miesiaca a wszystko bedzie dobrze. z reszta 3 miesiac juz niedługo bedzie :) ja to juz nie licze na szybkie zaciazenie. moze nie bede miala jednak okazji byc w ciazy... trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbam o siebie, dbam i oby do przodu! Każdy kolejny dzień to dla mnie jak sukces. A ty co za głupoty opowiadasz? Oczywiście że zaciążysz i to pewnie wkrótce, mówię ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja coś czuje że ta @ do Ciebie nie zawita. Czekam do środy na Twoją bete. Mówie Ci:) czuję to w moczu :D zreszta Śliwka też ma racje:) kurcze nie możemy się poddawac:) trzymam za nas wszystkie kciuki żebyśmy w końcu wszystkie zobaczyły Ii na teście:) aha i nie chodzi mi o owulacyjny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira przytulam Cię z całego serca!!! tulę mocno... Hej śliweczko, dobrze ,że u Ciebie wszystko w porządku:) Kochane na pewno wszystkim Wam się uda:) ja cały czas trzymam kciuki!!! Dzisiaj fajnie słoneczko świeci ,trzbe gdzieś na spacerek wyjść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez swieci slonbeczko ale humoru mi to nie poprawia. Dzisiaj nie czuje sie najlepiej... nie wyspana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyspałam sie bo późno sie polozylam spac, gdzies po polnocya wstalam o 6 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyni!!!! Nie piszę często bo praca... ale od wtorku już będzie lepiej :) Nemira bardzo mi przykro...przytulam... :( U mnie 10 dc i tempka od paru dni taka sama 36,6... myślałam,że termometr siadł... ale działa :) Macę biorę 2 razy dziennie,jeszcze ponoć olej z siemienia lnianego jest dobry-na poprawę śluzu.Jest lepszy od wiesiołka... U mnie przytulanka co drugi dzień...od poniedziałku mają się zacząć dni płodne.Zobaczymy jak to będzie z witaminkami,czy znowu się nie przesunie.N a początku sierpnia jadę na tydzień na wczasy...nie będę miała czasu myśleć czy @ przyjdzie...ale znając moje szczęście dostanę na wczasach ehhhh Maju co z tą betą... siedzę jak na szpilkach,mam już gratulować? :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda...ale przynajmniej wiesz na czym stoisz... Od nowego cyklu mierz temperaturkę i będziesz wiedzieć kiedy masz owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Ale poczekam jeszcze do końca miesiąca i powtórze test. Jak @ nie przyjdzie i nic nie wyjdzie to idę do lekarza. Dam sobie jeszcze troche czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju biegnij juz do lekarza! Nie ma na co czekac. Dostaniesz cos na wywolanie @ i na wyregulowanie. Szkoda marnowac dni na czekanie lepiej zmienic je w mocno plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju Kania ma rację... do lekarza i to szybko ;) Oluś widziałaś już \na ovufriend dostępne jest już śledzenie ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie nie mam za bardzo też kasy teraz na lekarza. A na nfz nie pójde bo tutaj sami debile przyjmuja. Mialam takie przeboje z ginekologami tutaj że już im nie ufam. Jeden ciągle mnie odsyłał z kwitkiem i kazał czekać na okres. Drugi nagle przestał przyjmować a trzeci wmawiał kobietom że mają cysty i polipy choć ich nie miały. Usypiał je niby wycinał i kase ciągnął z nfz. Dlatego wole poczekać i pójść prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nemira przykro mi:( tylam mocno! My jutro wracamy do domku,dzisiaj mam 34 dc i mega przezroczysty rozciągliwy śluz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×