Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość hanakali
no w sumie to nie choruję jakoś mocno, ale mam kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi, podwyższony cholesterol i cukier, a do tego troszkę problem z nerkami, ale nie są to jakieś wielkie dolegliwości, więc spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki :) także nową koleżankę i gratuluję dwóch kreseczek :) Mało się udzielam bo jestem w pracy...jeszcze przez tydzień... Misiu udanych wakacji...może owocnych? czego Ci z całego serca życzę :) Dziewczynki zapomnioałyście o mnie,ja także jeszcze się staram :) Witaminki już wysłane pewnie w poniedziałek będą.To mój czwarty cykl z ovu...ehhhh i 4dc wiec staranka dopiero zacznę.Rozmawiałam z koleżanką co jest w 6tygodniu ciązy to jej 3 ciąża...w pażdzierniku poroniła... Powiedziała,że starała się co drugi dzień od @ do końca i zaskoczyła w pierwszym cyklu...Aha i przyjmowała kwas foliowy.Ja już go biorę rok... Buziole!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanakali
cześć krzewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko nie zapomniałyśmy o Tobie:) Wiemy ze jest nasz dużo więcej ale po prostu w ostatnich dniach tak pustawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku udanych zakupów... ja czekam na mężusia i jedziemy na spóżniony obiad... Kurcze wczoraj sobie popijałam cytrynówkę :P i dzisiaj spałam do 10 tej hehehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki krzewuszko :) ja nawet niewiem kiedy ma dni płodne , okres dostałam 26 dc a nie jak zawsze 24 więc chyba w przyszłym tygodniu wychodzi ;) wypije ziółka i spadamy, będe później , smacznego obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo jaka pustka... My też byliśmy na zakupach i nabyłam nowy leżak na balkon:) Na nim spędziłam dzisiejsze popołudnie:) z książką:) Pozdrawiam kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka tak w czas na siłownie... Podziwiam:) ja na 10 idę do pracy. @ u mnie nadal brak piersi baardzo bolące. Testu jeszcze nie robie bo boję si że wyjdzie negatywny... Ciągle czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!! Ja Was wcale nie opuściłam ,tylko wyjeżdżam zawsze na weekend poza Zamość. Maju miałaś dzisiaj zrobić:( a jak się czujesz? Teacherko witaj ponownie:) kurczę ale musisz mieć siły i determinacji żeby tak wstać i iść na siłownie:) A mi dzisiaj niedobrze :( Wczoraj byli u nas znajomi,i mają roczną córkę .Powiedziałam im że jestem w ciąży a oni "to teraz może będzie dziewczynka? dziewczynki są fajne" a ja się wkurzyłam i powiedziałam ,że mój synek też jest fajny i nie ważne co teraz będzie oby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam kolezanke hankali:) Ja tez przypominam ,ze naleze do staraczek;p... u mnie 7 dc... ehhh i od nowa wszystko,a owulke mam miec przed wyjazdem na wakacje mam nadzieje,ze wroce bez @:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam w pt i wyszedł negatywny. Wiec jeszcze troche poczekam na powtórkem. Może dostane okres. Zrobie w czw albo w pt. Zastanawiam się czy sobie tego wszystkiego nie wmawiam. Masakra. Za bardzo to wszystko skomplikowane. Pocxekam jeszcze troche. Boje się kolejnego rozczarowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-wspolczuje,wiem co to znaczy niedawno sama to przezywałam i stracilam kilka testow i kasy;/ masakra... wczoraj ogladałam na discovery science- 'CUD NARODZIN" jakos taki tytuł:) pokazywali jak wszystko sie zaczyna od jajeczka i plemnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko bolą mnie piersi i to bardzo tak po bokach i promieniuje tak jakby po pachy. Mąż mówi że są większe:) poza tym pobolewa mnie podbrxusze jak na @ a na początku bolały mnie jajniki. Momentami mam takie fale gorąca. Ale ogólnie nie jest źle. Tylko najgorszy ten ból piersi. Stanika nosić nie moge. A jak go zdejme to takie ciągnięcie jakby czuje. Ehh juz nie wiem czy to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju Ty masz długi cykl więc w każdym momencie mogłaś zajść w ciążę:) trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
I ja sie melduję po weekendzie :) kłuł mnie lewy jajnik wczoraj i staraliśmy sie w sobote i wczoraj wieczorem :) poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie melduje po weekendzie. jakos nie mialam czasu zeby tu wejsc. u mnie znadal bez zmian.. 40dc @ brak, test negatywny robiony dzisiaj... :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×