Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kurcze troche późno jak na takie cykle. Ale wszystko jest możliwe. A jaką masz temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że nie jestem w ciąży od przyszłego tygodnia zaczynam chodzic na siłownie:D trza zacząć o siebie dbać. Tylko dziwi mnie czemu ta beta nie wyszła zero. Ale już o tym nie myślę. Od następnego tygodnia biorę się za siebie:D aha i będę szukac nowej pracy. Może coś się uda bo w tej to po ostatniej akcji nie mogę wytrzymać. Dobrze żę nie ma na razie tej dziewczyny z którą się pokłóciłam- zresztą mojej kierowniczki. Jest na szkoleniu. Ciekawe co będzie jak wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ale Ja nawet mam dłuższe cykle też kiedyś miałam tak jak ty 3 miesiace nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dla mnie wszystko za bardzo pogmatwane. Więc przestaje o tym myśleć. Daję sobie spokój. Jak bedzie ciąża to będzie jak nie to nie będę już tak naciskać. Choć na poczatku chciałam bardzo ale nie tak chorobliwie i nie było. To już nie ma sensu tak na siłę. Jak do końca roku nie wyjdzie to wtedy będę się martwic. Do bani to wszystko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! jestem tutaj nowa :) i szukam rad. mysle ze mi doradzicie. 12lipca mialam lyzeczkowanie :( nie udalo donosic mi sie ciazy.chociaz lekarz na kazdej wizycie mowil ze jest wszystko dobrze. nawet przepisal mi nystatyne globulki na zapalenie. ktorych to kobieta w ciazy nie powinna brac :( i mam takie pyt. zwolnienie mam do 24 lipca a nie chce wracac do pracy bo chca mnie zwolnic :( wiec nie wiem czy lekarz ginekolog da mi kolejne zwolnienie nie bedac juz w ciazy... jak myslicie czy moze warto isc po zwonienie do psychologa? prosze Was o odpowiedz z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) śliwka witaj:) kszewuszka my tez 29 lipca wyjezdzamy na wakacje w gory:):) u mnie 11dc a na ovu pokazalo mi sie zolte swiatlo i napisane jest ,ze przypuszczalna owulka...a tmpka 36,4..ja juz nie kumam.. ulęgałko jak to jest z tym wykresem ovu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq ja nie koniecznie wierze wykresowi bo pokazal mi ze mialam 5 dni temu owulacje... masakra jakas. A miesiac temu pokazywal ze na 86% jestem w ciazy hehehe. nie ważne... moze i działa w jakis sposob ale duzo na podświadomość. ja mam świra dzisiaj, biegam co chwile do wc bo mam wrazenie ze @ przyszla. mokro mi wiec chodze i sprawdzam ale nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. wpadam na forum tylko na chwilke ale wszystko czytam. Mamy gosci i nie mam neta w domu. U mnie ok czuje sie swietnie tylko piersi bola. mdlosci czasem sie pojawiaja ale slabiutkie. Nemira bardzo mi przykro. trzynmaj sie przytulam Cie. Wszystkie Was pozdrawiam serdecznie, wpadne za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ano własnie jakis dziwny ten wykres... kupie sobie testy owulacyjne w poniedzialek i zaczne je robic bo to bedzie moj 14dc..a wykres dalej bede uzupelniac..zobaczymy patra -trzymaj sie i niech malutkie rosnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wpadlam na chwilke bo mam gosci przeczytalam wszystko co pisalyscie i kazdej z Was chętnie bym coś odpisała ale ciągle ktoś mnie woła a to do pracy i ciągle w biegu jestem. Maja szkoda kurcze ale czekamy dalej :) ja czekam i czekam objawów brak i @ brak ale pewnie frania przyjdzie. Wpadne jak bedę miała wiecej czasu bo juz mnie wolaja zebym pizze zrobila. buziaki odezwe się wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile czasu mierzycie tempke termometrem elektr.?? niby tam pisze ze do 1 sygnalu ale jak mierzylam pod pacha to po sygnale on nadal mierzyl i dopiero po 5 min wskazal wynik i juz przestal mierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierze do piknięcia :) i tyle... a propo mierzenia tempki - godzine temu mierzylam sobie drugi raz dzisiaj i mialam 37,3... i jak go wyjelam to byl lekko rozowy sluz... chyba @, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, andzia, przykro mi, że cię to spotkało. Pewnie,że możesz poprosić gina o zwolnienie, o ile jest w porządku. Zawsze też możesz iść do rodzinnego, to zależy jacy są to ludzie. Poprosić zawsze możesz, nawet jak odmówi, to co, nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj miałam pecha... żułam, gumę i ząb mi się ukruszył... dziura jak berlin... tylko nie widać bo w szóstce.Dzwoniłam do mojego dentysty i masakra...dopiero na 3 pażdziernika mam termin.Muszę do niego do domu pojechać i musi mnie przyjąć chocby pózno wieczorem,nie bedę z dziurą łazić.A przyjmuje tylko prywatnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka 3 pazdziernika to juz po zebie bedzie hehehe glupi jakis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lol, to dentysta czy królowa angielska? zabijają mnie takie terminy, ale tak na serio, to przecież cie przyjmie w sytuacji awaryjnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie on to do innego idz. ja nawet sie nie umawiam ale to dlatego ze w malym miescie mieszkam. ostatnio bylam i z miejsca weszlam. okazalo sie ze wszsytko pieknie i ladnie nie ma co robic :) jestem z siebie dumna :) ide posprzatac klatke schodowa i pozniej skonczyc mieszkanie ogarniac. ale ciagle jestem na forum :) podgladam co chwile....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej są jeszcze dwa miejsca gdzie powinnam posprzatac. lazienka i kuchnia.... masakra i jedno i grugie bo plytki i blyszczace fronty strasznie zle sie czysci... ze tez wybralam sobie takie meble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto sprzatam bo nie chce zeby to zaszlo takim brudem ze pozniej tego nie doczyszcze... nowe meble to trzeba czesto dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde musze isc do sklepu... nie mam za duzo pomyslow na sniadanie. wiec stwierdzialm ze kupie kielbaski i zrobie z cebulka :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a ja myślę że @ nie przyjdzie do Ciebie:D I daję sobie rękę uciąć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×