Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

maju wszystko jest możliwe jeśli masz tak długi cykl i jeśli uprawiasz seks z mężem regularnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u nas reguly nie ma:) ale jest dość często:) no nic w takim razie czekam na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju to ja jestem 10 dni przed Toba bo u mnie 42dc :) najlepsze jest to ze wykres wykryl mi owulacje 15 lipca heheheeh dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście, prawie 2 miesiące... dobrze, że ja mam regularne, bo bym się wykończyła chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie najgorsze są te nieregularne cykle... Nigdy nie wiem ile potrwa cykl. To właśnie jest najgorsze. Kaniu a robiłaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tak sobie codziennie mierze i zapisuje. ale nie mierze jak miesiac temu nie wstajac z łóżka tylko ide do lazienki i dopiero mierze - przy myciu ząbków :) i nie zawsze o idelanie rownej godzinie. ale w przedziale miedzy 7.00 a 9.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu czyli jeżeli owulacja jest w połowie cyklu to ty bys musiała drugie tyle czekać na @? o żesz w morde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robilam bety bo przyjmuje luteie i w piatek mam przerwac, jesli nie bedzie @ to wtedy bede sie martwic dalej. narazie nic mi nie jest, @ ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu to umówmy się tak. Jeżeli do wtorku @ do nas nie przyjdzie to idziemy na bete. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ten moj cykl obecny jest pojebany jak sanki w maju... jeszcze czegos takiegho nie mialam. moje cykle moze nie byly ksiazkowe ale trwaly ok 30-32 dni, a teraz... nie wiem czy to wina antybiotyku czy innej qrwy :) soryy ale musze sobie czasami poprzeklinac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozemy sie tak umowic. ale mysle ze u mnie po odstawieniu bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy:D możemy się umówić że zrobimy bete 30 lipca żebyś miała troche czasu na to żeby przyszła (albo nie przyszła):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga12
czesc dziewczyny!!!my z mezem staramy sie od 3 lat niestety,ale do czego zmierzam...kupilam test paskowy w internecie niby 10 hcg,wyszla bledziutka krecha i kupilam w aptece pltkowy 25hcg,taka sama krecha .co myslicie o tych testach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju jeśli @ nie przyjdzie w weekend to ja juz w poniedzialek moge robic bete zeby wiedziec co i jak. ale chyba trzeba zaczekac przynajmniej do srody na ta @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga lekarz powiedzial mojej zaciazonej kolezance ze testy sie nie myla. jak pokazuje ciaze to jest ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak nie pokazuje ciąży to znaczy że nie jesteśmy:( ale umówmy się na środe. Będziemy wtedy wiedziały na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny, jak macie długie cykle to wiecie kiedy macie płodne? Jak ze śluzem, zmienia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny, jak macie długie cykle to wiecie kiedy macie płodne? Jak ze śluzem, zmienia się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cykl 27 dni, i chyba wiem kiedy mam owulacje (teraz się przekonam na monitoringu) od 9 dnia do 15 mam rozciagliwy, z czego w 13 dc to juz taki no idealny, przezroczysty, więc chyba wtedy jest owu, teraz mam biały, kremowy Kurcze czasami się zastanawiam co się dzieje, że nam się nie udaje, u mnie jest rzeczywiście wszystko książkowe....w piatek jedziemy z moim na badania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem kiedy mam dni płodne bo mam cykle nieregularne. Temp nie mierze bo już w tym cyklu za późno. A jeśli chodzi o śluz to tez się na tym nie znam. Wiem beznadziejny przypadek ze mnie:D Od następnego cyklu będe mierzyć temp więc może się uda wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to rzeczywiście.... ale może to i lepiej, więcej spontanu jest :D a ja wiem dokładnie co się dzieje i może się spinam....a może jest jeszcze inne przyczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko nie wiem co myśleć o tych moich cyklach. mam tak od zawsze. czekam na kolejny cykl i na wizytę u gienka. Mam przyjść do niej od 2-4 dc. Więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po prostu masz długie, nieregularne, często słyszę, że dziewczyny tak mają:) to nie jest groźne, tylko czasami uciążliwe, tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie. Na poczatku mi to nie przeszkadzało. Myślałam że taki mój urok:) ale teraz jest troche inna sytuacja. teraz chcemy mieć dziecko. Mamy mieszkanie mamy oboje prace stać nas na dziecko a tu zonk jak dwóch kresek nie było tak nie ma. Chyba sobie odpuszcze to staranie. Zacznę szukać pracy w zawodzie, zmienie prace. Przynajmniej będę się spełniach chociaż zawodowo. No nic idę się położyć bo coś mnie spanie bierze. Codziennie budze:* Może będę później:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mi ucieło. Miało tam być że codziennie budze się o 7.45 (bez budzika) i już później nie umiem zasnąć a teraz bierze mnie spanie:) do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, rowazna gratulacje !! u mnei ok. bylam u lekarza i widzialam pecherzyk 8mm. zarodka jeszcze nie ale to dopiero 3 tyg od owualcji. powiedzial ze wszystko w porzadku jest. dostalam duphaston 2 X dziennie na wszelki wypadek bo cykle nieregularne i niewiadomo czy progesteron nie spadnie. czuje sie swietnie, piersi bola a mdlosci delikatne i bardzo sporadyczne. nie mam w domu internetu wiec poczytuje Was z telefonu albo od meza z pracy. pozdrawiam Was serdecznie i sciskam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×