Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej kochane :) Hanakali - dzisiaj też myślałam o Tobie, przytulam kochana :* będziesz miała dzieciątko, zobaczysz :) Kania - mam podobny stan....nie chce mi sie liczyc dni, robic cokolwiek ;/ lekarz zlecił mi ta ocene owulacji, 2 cykle pod rzad wiec pojde i w tym miesiacu - ostatni raz. U mnie przygotowania do nowego roku :) hehe Dzisiaj poprawa humorku - fryzjer, kosmetyczka. Jutro znowu do pracy, ale chce mi sie :) jakoś zlatuje dzień po dniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Hanakali bardzo mi przykro z powodu Twojego dzieciątka,nie mam pojecia co mozesz teraz przezywac,to najgorsze co moze spotkac matke oczekujacą na swoje upragnione dziecko...;( bylam wczoraj na usg,u mnie 7 tc,widzialam serduszko...nie wiem co bym zrobila gdyby mnie takie nie szczęście spotkalo,nie chce nawet myslec,i wiesz co może to banalnie zabrzmi ale codziennie modle się do Jana Pawła II o zdrowie dla mojego dzieciątka,wedlug mnie "NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA,Z NIĄ SIĘ ZAWSZE ZGODZIĆ TRZEBA" Możecie pomysleć ze jestem jakąś napaloną katoliczką ale nic nie dzieje się bez przyczyny...pozdrawiam Cie i Was oczewiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, ja biorę dużą dawkę i mam prawie wyzerowane tsh, więc już więcej nie muszę łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. tak ma być u mnie, a nie generalnie! Ja mam sztucznie utrzymywaną nadczynność, bo tak jest w moim przypadku najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie ma związku. Chociaż w ciąży trzeba na tsh uważać - nie moze być zbyt wysokie, czyli generalnie w ciąży lepiej mieć niskie. U mnie jest to nieco ekstremalne, ale nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból psychiczny po stracie maluszka jest przeogromny. Nie życzę nikomu a w szczególności żadnej z was. Skoro takie rzeczy muszą się dziać to dlaczego dotykają normalne kobiety a nie te które nie chcą i nie kochają swoich dzieci? Te drugie nigdy nie walczą o swoje ciąże i nie dbają o dzieci. Dlaczego los jest tak niesprawiedliwy. Nie pojmuję tego. Ta która się stara nie może a ta która nie chce - myk i ma, kurwa na siłę los jej pcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Ula gratulacje!!! Pamiętacie kiedyś Wam pisałam o takim teście na płeć dziecka. Wspomniałam mojej siostrze , która mieszka w Niemczech ,że jest taki test i wiedziała o który mi chodzi .Przysłała mi go jakiś tydzień. Zaczyna mi się jutro 14 tydzień więc go dzisiaj zrobiłam chociaż nie traktuję tego poważnie i wyszła dziewczynka.Pasek zrobił się zaraz różowy. HAHAHA śmieszne. Zobaczymy co tam u mnie siedzi ja nadal twierdzę ,że chłopczyk. Kochane a jak dzisiaj nastroje u Was? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie jak bys miała dziewczynke. tez chciałabym miec parkę. ja cos czuje ze u mnie bedzie chłopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh znalazlam na allegro ale dosyc drogie są 139 zł. chyba sobie daruje i poczekam na usg 3d/4d przy okazji zbadaja dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra ja też bym nie kupiła ale dostałam od siostry. Ja w to nie wierzę. Taka sama sobie też bym nie kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurde tak cytam was i mysle,ze kazdy ma jakies problemy....bez nich chyba nie da sie zyc... ja wczoraj mialam okropnego doła,nerwy ,stres i ogolnie wszystko do du*y.. nazbieralo mi sie wszystkiego...ogromna kumulacja- na wieczor płacz.... powiedzialam swojemu ,ze nie chce miec juz wiecej dzieci... powiedzial,ze nie powinnam tak myslec... ja juz nie wiem... Ulka90- to ,ze tak myslisz i czujesz to bardzo dobrze...trzeba wierzyc w boska moc.... ja nie jestem napalona katoliczka ale wierez w boga i staram sie codziennie prosic go o lepsze jutro:) nie latam do kosciola co niedziele-bo denerwuja mnie ksieza... powiem wam tak: moja mama czasem gani mnie za to ,ze nie chodze do kosciola...bo co powie ksiadz.. mam to gdzies...zeby wierzyc w boga i myslec o nim ,nie musze latac do kosciola... moim zdaniem ksieza to tylko chca wszystko do siebie a od siebie to juz nie.. przykład: moi rodzice dobrze zyli z ksiedzem w naszej parafi jak jakies swieto.np. poswiecenie pol itp. to ksieza do moich rodzicow na obiadek... zadzwonili nawet w sylwestra zapytac czy moga przyjechac.... no i przyjechali wiecej jest podobnych sytuacji...ale nie bede sie rozpisywala brat mojej mamy chcial wjechac na cmentarz i to zrobil... jak dowiedzial sie ksiadz to przylecial i powiedzial ,ze popamietaja:O:O szok ...i wogole nakrzyczal... chodzilo o to ,ze brat mamy chcial poprawic pomnik swojej mamy... bo oczywiscie koscielny wzial kase (nie malą) i nic nie zrobil.... to jeszcze im sie oberwalo .......wiec moja mam zmienila zdanie o ksiezach i do kosciola zaczela jezdzic do innej parafii.. nie rozumiem jak tak mozna sie zachowac?? moze pomyslicie ,ze jestem jakas nie taka raczej nie obrazilam nikogo... kiedys ksiadz przyszedl do nas po koledzie i nie mialam kropidla ,bo dziecko gdzies mi wsadzilo...obszukalam wszedzie -to sie na mnie ksiadz wydarł...normalnie zszokowana bylam- przeciez powinien miec ze soba nakrzyczal koperte wzial i poszedl... ale bylam zla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalala...ale sie rozpisalam... u mnie dzisiaj 17dc.. wczoraj byly przytulanki wszystko wskazywalo na owulke... co bedzie to bedzie .... nie mysle teraz o dziecku czy sie uda.... mam taki metlik w glowie ,ze cos okropnego... wszystkie problemy stresy i wogole... deprecha??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Hanakali trzymaj sie kochana, to jest normalne i ludzkie że po takiej tragedii miataja Toba takie uczucia, złość, żal, smutek! Wiem że łatwo jest komiś udzielać rad a ciężej jest sie do nich stosować ale dla własnego zdrowia staraj sie myśleć pozytywnie o przyszłości, skoro udało Ci sie zajść w ciażę to uda Ci sie ponownie. trzymam kciuki i pisz nam o wszystkim co Cię trapi... Postaramy sie pomóc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ulka gratulacje:🌻 Ulęgałka to jak czujesz,że bedzie chlopak to będzie hehe:P Patra pewnie też chłopak skoro czujesz tak :P najważniejsze zdrowe! Ja mam 24 dc jeszcze dwa dni biore duphaston i dostane @ Mam pytanie jak to jest bo jeśli owulacja mi sie przesunęła,a biore duphaston to dostane pózniej @ czy tak jak powinna wystapić po tym leku??? Chociaż głupie to pytanie bo skoro miałąm cykle 52 to wtedy nie wiadomo kiedy owulacja jest a tak jak bede brac te leki na owulacje to bedzie na 100% owulacja no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, dziekuje wam za wszystko. Dzisiaj rano w rozmowie z moim poruszyłam temat adopcji. Nie po raz pierwszy o tym rozmawiamy. Ostatnim razem ten temat był przez nas omawiany w marcu/kwietniu tego roku. Wówczas podjeliśmy decyzję, że dajemy sobie czas do września, a potem jeżeli nie zajdę w ciążę to podejmiemy starania o adopcję. W tej sytuacji jaką teraz mamy wydaje się nam, że adopcja ma głeboki sens. Mój D. prosił jednak o kilka miesięcy cierpliwości bo on jest pewny, że możemy mieć własnego potomka. Ja jednak bardziej skłaniałabym sie do podjecia pierwszych krokow w tym kierunku ponieważ często na adopcję czeka się rok, dwa, trzy... Również i w tym przypadku czas działa dla mnie na niekorzyść. Moja połóweczka ma jeszcze parę latek nim osiągnie czterdziestkę ale prawda jest taka, że w przypadku adopcji mi jako matce adopcyjnej prawdopodobnie nie zezwolonoby na przysposobienie niemowlęcia a chciałabym adoptować jak najmłodsze dziecko. Czy któraś z was interesowała się tym tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Hanakali ja nie wiem jak to jest w przypadku adopcji ale jest temat temu poświecony na stronie nasz-bocian. Udzielają sie tam rownież osoby z ośrodków adopcyjnych więc na pewno odpowiedzą na Twoje pytania. Osobiście wątpię aby zabroniono Ci adoptowac niemowlę, tyle kobiet rodzi dzieci w Twoim wieku... Aczkolwiek nie znam sie na przepisach i mogę być w bledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
hej staraczki! dołaczyłam niedawno staram sie o dzidzie 2 cykle i nic teraz bedzie 3 ale niechce mi sie juz wyliczac dni itd. Kłuce sie z moim o byle co, jestem ciagle jakas poddenerwowana, czy wy tez tak macie? myslalam, że gdy podejmniemy decyzje o dziecku to bedzie cyk puk i juz, a tu nic. a co do zazdrości , gdy widze kobiete w ciąży to też tak mam :(to chyba normalne. lub gdy widze mame z wózkiem, to robi mi sie smutno ze u mnie narazie wszystko stoi w miejscu. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judit, ja miałam tak pierwsze pół roku starań...teraz się przyzwyczaiłam....kiedyś płakałam, teraz tylko lekki smutek co miesiąc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie :) Hanakali robię także motywy kwiatowe...ostatnio ozdabiałam jaja wielkanocne 18cm które były na stojaczkach. Kaniu także haftuję obrazy haftem krzyżykowym :) Ale przeważnie to prezenty na urodziny lub inne okazje. U mnie bez zmian...jeszcze złapałam jakąś infekcję buuu....troche swędzi na dole... ale to chyba przez wodę na wycieczce... Mam jeszcze natamycynę więc od wczoraj na noc dopochwowo.Mam nadzieje,że mi pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali moja koleżanka ale z Niemiec adoptowała dziewczynkę 1,5 roczną.Trwało to chyba z 2 lata.Ma 3 swoich dzieci w tym jedno które po urodzeniu zaraz zmarło. A zawsze chciała 3 więc adoptowali bo więcej nie mogli mieć bo mały miał jakąś wadę genetyczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale sie ciesze zadzwonila do mnie dzisiaj Pani z przedszkola i zwolniło sie miejsce w przedszkolu i pytała czy jestem nadal zainteresowana a Ja że tak i w poniedziałek mamy przyjść na 8 rano a MAŁY JAK SIE UCIESZYŁ ŻE PÓJDZIE DO PRZEDSZKOLA!!!! Ulęgałka to teraz razem sie bedziemy stresowały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam z ciekawości do wróżki z zapytaniem ile będę miała dzieci? Odpisała mi tak: Widzę 3 dzieci, widzę także poronienie , nie koniecznie bedziesz o nim wiedziec moze to być wczesne stadium. Oj ja naiwna i głupia :P Chociaż z tym poronieniem może być prawda...kiedyś zrobiłam test bo parę dni mi się @ spóżniała i wyszły 2 kreski ale ta druga bladziutka...po paru dniach przyszła @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🖐️ krzewuszka do jakiej ty wrozki napisalas jakies sprawdzonej daj numer to moze i mi cos powie ciekawego kidy sie wkoncu doczekam mojego malenstwa :) a do mnie @ przyszla i dotego sie przeziebilam czuje sie fatalnie :( pozdrowionka dla wszytkich dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowość Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolskie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________07.09_______Śląsk Kania86___________8________26________ 14.09____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______22.09_______ireland Maja8626__________9________26_______??_________śląsk dorotq_____________10________33_______13.09______Lublin Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska b_a88____________1_________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______16.09_____wielkopolska tyśka911___________1_________29______21.07_______Łódz cytrus22__________10________22_______12.09________mazow BRZUCHATKI Nick_______Szcz.Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12__syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnośląskie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___Śląsk .śliwka________3_________37_______10.03.12________Łódz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×