Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dzisiaj w horoskopie miałam idealny dzień na poczęcie upragnionego dziecka hehe,a to mój 26 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiłam tabletki po skończeniu opakowania. no muszęsie udć do gina ale ciągle żyje nadzieją, że sie okaze ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-nie ,nie @ tylko testu ciazwego nie dostalamtego co dostala kszewuszka:) a tez wypelnilam ankiete;) ulęgałko-wg. moich objawow czyli test owulac. pozytywny ,kłucie jajnika i sluz to mialam 15dc i tak pokazywal owu a teraz jak dzisiaj wpisalam ze szyjka twarda i zamknieta i wysoko to przesunal na 16dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) dziś mój 21 dc... czekam.... nie wiem na co... już bym chciała by był koniec cyklu i wiedzieć czy kolejny na straty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czapus:) ale pustki....forum wymięka?? u mnie 19dc...ale mam sluz kremowy ,kurcze jak gesta smietana....hehheheh..kurde nie pamietam zebym miala taki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musialam na palcach policzyc ktory to moj dzien yklu:) jakos nie mysle w tym m-cu tak o ciazy moze dlatego ,ze mam troche zajecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Na szybko przeczytałam co tu sie dzieje, u mnie zamieszanie w pracy...końcówka wakacji i poczatek r.szk. to niemała rewolucja w szkole :) zapomniałam już jak to było fajnie...... U mnie na szybko liczę jest 13 dc i powinna być dzisiaj owulacja a tu nic... :( byłam wczoraj na usg i nie ma pecherzyka, tylko same malutkie....zrobiłam test przed chwila owu i negatyw...nawet takiej słabiutkiej krechy nie ma...pierwszy raz tak mam :( Lekarka mówi że może miałam zaraz po @, ale to mało prawdopodobne bo nic nie czułam....albo bede miała później i cały cykl się przesunie...;/ albo w ogóle nie będe miała (?) Możliwe, że od stresu mi się poprzesuwa coś znowu :( A wczoraj jak byłam w pracy to zauwazyłam tak dużo płodnego śluzu brązowego z krwią....pomyślałam ze to na owu, po paru godzinach byłam na usg a tam nic.... Piszcie co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś pytał o testy darmówki:) ja też taki dostałam, jakoś w lipcu :) cały czeka....nawet nie ma okazji by zrobić, bo wszystko jak w zegarku do tej pory było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może akurat dorotq :) ja już wariuje i zrobiłam dziś test, ale 1 kreska... niby 6 dniową ciążę czasami test wykrywa... ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie 24 dc ...temperatura 37.0 ,37.1... czasami jajnik zakłuje,brzuch trochę zaboli.Nic szczególnego się nie dzieje. Dzisiaj w nocy wyjeżdzam na tydzień... i wrócę pewnie z @. Mam nadzieje,że po powrocie będzie na naszym forum nowa mamuśka :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kszewuszka udanego wyjazdu:)🌻 Teacherka to owulacji nie było?? Gdzie bezik,kania,małpka i reszta dziewczyn?:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 27 dc wczoraj ostatnią tabletke wziełam duphastonu zobaczymy kiedy sie pojawi @ Teacherka teraz przeczytałam że nie ma owulacji🌻:( ehhhhh brak słów Ciekawe czy mi monitoring wykaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki , melduje sie :) jestem z wami cały czas :D tylko kurcze robiłam słoiczki maliny i połowa mi sfermentowała, w piątek jedziemy do włoch na tydzień , dziś 8 dc i testy owu negatywne , w tamtym miesiącu owulacji wogóle nie było , we wtorek ide do gina a pod koniec września m powtórzy badania nasionek jeżeli całkowicie sie poprawią to wtedy biore sie ostro za siebie , nie ma lipy musi sie udać :) tera mam cały czas biały śluzik czyli na owulke sie nie zapowiada , ale to wszystko popaprane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Hanakali nie mow tak! Już niedlugo bedziesz sie starac o dzidziusia, nawet jeśli bedzie to oznaczalo adopcje. Ps: znalazlas jakies informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat adopcji rozmawiałam najpierw z Damianem a potem z moją mamą. Damian jest za ale chce zaczekać jeszcze pół roku, bo twierdzi, że wkrótce będę znowu w ciąży i tym razem wszystko zakończy się szczęśliwie. Mama mówi podobnie. Póki co zbiorę wszelkie możliwe informacje i się zastanowię co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja cały czas jestem, czytam Was codziennie. Hanakali wierze w Ciebie. Teacherko, a skad brązowy śluz? troche to dziwne. Pozostałe dziewczyny sciskam Was mocno i trzymam kciuki za 2 kreski. moj test darmowy okazal sie tym szczesliwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane moje koleżanki z forum!!!! :) U mnie troszke malo czasu bylo na siedzenie na forum bo wiecie koniec wakacji. Musialeiśmy calkowicie zorganizowac czas synowi mojego Malcinka :) Właśnie ich odprawilam i pojechali... pojechał go zawieźć do domu... na drugi koniec Polski... łez było mnustwo bo mały miał u nas dobrze i nie chciał wracać. Strasznie nie lubi szkoly i poza tym tutaj sie wychowywał a tam to nadal obce miasto dla niego.... Jesli chodzi mo moje staranka to byly ale juz takie nie wymuszone jak jeszcze miesiac temu. tak troche olewalam to co nie znaczy ze nie myslalam o zajsciu... dzisiaj moj 16dc i jak Ty teacherko mam wrazenie ze owulacji nie bylo... troche to smutne... Nie wiem co mam robic... nie chce mi sie wstawac z łóżka i zbierać gdziekolwiek... Hanakali co Ty za glupoty gadasz? Nadal jestes staraczka tyle ze w zawieszeniu na jeden cykl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra - właśnie nie wiem co to było....tylko raz takie coś się pojawiło, więc nie trwało długo.... Kaniu - gdzie ta nasza owulka ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko mam nadzieje że u Ciebie bedzie za chwilę a u mnie była tylko jej nie zauważyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Kania i teacherka może była owulka a wy nie czułyście! Mnie bolały jajniki a owulki nie było w tym cyklu,dlatego dla potwierdzenia ide na monitoring w tym cyklu co będzie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczorajszego popołudnia mam swojego Damianka, ale on dużo drzemie. Odsypia zeszłotygodniowy maraton w pracy. Coś mi sie porobiło z komputerem i ciężko mi się pisze. Co chwilkę kursor sie zawiesza. Błedów nawet nie poprawiam bo nie mam jak więc napewno robie ich więcej niż zwykle :) Jesli chodzi o moje starania to sama nie wiem od kiedy zacznę. Od wczoraj mam niepłodny śluz, ale taki jakby troszke brudny. Mam nadzieję że wkrótce zobaczę ten własciwy :) Fizycznie czuję się doskonale ale żal do losu mam przeogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane a czy Wy miewałyście albo jakaś wasza znajoma miała cykl bezowulacyjny? bo u mnie 18dc i temp nadal 36.55, mimo że z testów owulacyjnych wyszło 15 i 16 dc + (pozytywny). czy coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po porannym wpisie poczułam dziwne bóle podbrzusza, zauważyłam baaaardzo dużo śluzu płodnego i zrobiłam test - pozytyw. Czuje że się coś tam pobudziło do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 23dc... nic się nie dzieje szczególnego... ehhh... pewnie znów będzie to samo czyli stracony cykl, no ale... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus jak się nic nie dzieje to dobrze chyba :) Ja w 23dc to już czuje ból brzucha, piersi i pms dokucza na całego.... Opiłam się wina i wzięłam się za mojego :) teraz przerwa na kąpiel i jedzenie, zaraz druga runda :) Jutro grzecznie wskakuję w mundurek i na rozpoczęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po poludniu poczułam lekkie pulsowanie w lewym janiku. ale sluz rozciagliwy mialam 2 dni temu.. teraz tylko wodnisty taki... moze u mnie owulacja byla juz. ovu nic mi nie pokazal. z reszta byle jak go wypelniam bo nie zawsze wszystko wpisuje. ja objadam sie winogronami ;) opijam coca cola i ogladam tv. bylamw bierdonce i nakupilam sobie takich samych smaczków kulinarnych jak dla mnie czyli salami, ser plesniowy, oprocz tego winogrona, jogurty :) a i kupilam super kubki. takie duze z antyposlizgowym dnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×