Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dorotek zdecydowanie szkoda... nawet nie mam z kim pogadac w poblizu bo wszystkie moje kolezanki prokreacje juz zakonczyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety Kaniu :( już wczoraj wieczorem dostałam plamienia, brzuch mnie bolał...wypłakałam się w nocy, dzisiaj jestem lekko zamulona:( ledwo lekcje prowadziłam....teraz mi przeszło....choć humorku wciąż brak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherko biedaczko głowa do góry. ja tez bede wyć za kilka dni, a moze jutro. nie wiem kiedy dziadostwo przyjdzie. teraz jestem silna i wogole mowie ze mnie to juz nie rusza ale jak przylezie to napewno sie rozrycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam non stop łzy w oczach :( nie mogę się wziąć w graść i znaleźć tej siły i wiary w nowy cykl....skoro się teraz nie udało, przy takim ładnym pęcherzyku....przy tylu bzykankach....to tracę nadzieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierdola była u endykrynologa w szczecinie i dzidek mu powiedzial ze ma idealne nasienie - jaki dumny mi to mowil... a i ten mu powiedzial ze przed plodnymi najlepiej sie wstrzymac z 7 dni z seksem w czasie plodnych sie kochac i pozniej znowu z 7 dni przerwy i poprawic bo przecierz pelmniki w pochwie do 7 dni zyja... a ja na to to co teraz seks bedzie tylko 4 razy w miesiacu??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
u mnie tez negatywny, kurde czemu to takie trudne załapac, ale okresu dalej nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
hej jestem z wami 5 miesieęcy i znow wywaliłyscie mnie z tabeli:( nie kopiujecie ostatniej zaktualizowanej czy jak ? ale mniejsza o to :p od 4 miesiecy mam regularne cykle co 28 dni dzis jest 29 dzien cyklu a @ nie widac :) pojawila sie nadziejak ale niechce robic narazie testu bo boje sie rozczarowaniai moze jeszcze za wczesno poczekam do jutra ;p wczoraj juz mnie brzuch pobolewal i myslalam ze zaraz dostane a tu nic mam nadzieje ze wkoncu sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj z ciekawosci test zrobilam i negatyw wiec czekam na @ na 100%, juz sie przestane nakrecac :P Judit to trzymam kciuki :), Monika moze jeszcze sie uda... A wiecie ja zrobilam sobie wczoraj pazurki hybrydowym, siedzialam do polnocy i sie z tym pierdzielilam ;) ale fajnie wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judit trzymam kciuki żeby wyszły II. I dziewczyny póki nie ma @ ciągle jest nadzieja że nie przyjdzie więc trzymam za Was kciuki i za wasze staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania juz pisałam to ale mi 28 dc wyszedł test negatywny. Tydzień później były dwie kreski więc póki nie ma @ jest szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) teacherko- rozumiem cie, u nas tez w dni plodne i przed sa przytulanki a tu zaskoczyc nie moze:( Judit- oby sie udalo:) Kania-no ciekawe czy przyjdzie do ciebie @...tobie rowniez zycze II kreseczek:) jak wszystkim dziwczynom :) ja dzisiaj mam slubowanie dziecka w szkole do tego jestem w trojce klasowej ,wiec z rana bylismy na zakupach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki cwiczy nas ten los w cierpliwosci ale bedziemy od niego silniejsze i damy rade... nie zlamie nas... bedziem wierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam jasnobrązowy śluz wiec u mnie dupa dlaczego ja tak mam że jak zrobie test to przyłazi @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A Ja musze na sobote zrobić prace z tekstem z polskiego,a kompletnie nie kumam:( Miłego popołudnia Wam życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq ja też 12 cykl :) kaniu wiesz co ja też raz tak miałam @ mi sie spóźniał pare dni zrobiłam teściora a na 2 dnień przylazła paskuda, wydaje mi sie że to psychika sie odblokowuje napięcie spada po teście i dlatego przyłazi , ja przed robieniem testu zawsze strasznie spięta jestem .... jutro dzwonie po wyniki sie dowiedzieć , boje sie że kijowe wyjdą ... biore sie za robote będe później, miłego dnia serduszka :) ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Moja znajoma o której wam pisałam dostała dzisiaj wyniki badań i dzidziuś jest zdrowy! Ufff.. Stresowałam sie razem z nia i nadal nie mogę uwierzyć że do 13 tygodnia nie wiedziała o ciaży i nadal ma regularne miesiaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Pare dni nie zagladałam do was...non stop na badania chodze i co 2 dni beta...:(...ciagle rosnie..:(...NIESTETY..:(..dochodzi juz do 1000..wczoraj miałam sie zgłosić w szpitalu z torbą..więc byłam juz pewna ze to ciąża pozamaciczna(tydzień temu na usg nic nie było widać..)okropnie sie strachu najadłam!:(..jednak po usg dopochwowym lekarz oznajmił ze jest ciąża w macicy jednak!niestety tylko jej resztki:(..i w takim wypadku jesli do piątku beta nie spadnie czeka mnie wyłyżeczkowanie..:(..jednak nadzieja mała jest ze organizm sam się oczyści od wczoraj znów krwawie.... Także,niestety opuszczam Was kochane:(..przynajmniej na jakiś czas..:(..staranka zawieszamy do odwołania...3 ciego poronienia nie wytrzymam psychicznie... BĘDĘ pamietać o Was i podczytywać czasami. ZA WAS WSZYSTKIE TRZYMAM KCIUKI.ŻYCZĘ SZYBKICH 2 KRESECZEK KAŻDEJ Z WAS:)PIĘKNYCH CIĄŻ I ZDRÓWKA.POZDRAWIAM SERDECZNIE,RÓWNIEZ BRZUCHATKI.BUZIACZKI,Pa,pa,paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejq silka przykro mi bardzo!!! naprawde nie wiem co mam powiedziec!!! to bardzo prykra sytuacja... przytulamcy i sciskamy!!!! trzymaj się! jak już wszystko wroci do normy i bedziesz znowu się starać to szybko pisz do nas, a moze mimo wszystko bedziesz nas odwiedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! zaglądłam co u was i widze ze nie które z was dalej sie starają nadal od czasu jak ja tez sie starałam z wami ja juz prawie na końcówce mety jeszcze 2/3 tyg góra i bede rodzic, wszystko gotowe do porodu strasznie szybko ten czas zleciał trzymam za was kciuki bo przecierz wcześniej czy pózniej bedziecie tylić swoje maluszki pozdrowienia dla was wszystkich buziaki wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silka kotek strasznie mi przykro jak masz ochote wpadnij na temat kolejna ciaza po poronieniu strasznie fajne babeczki tam sa z tym samym problemem co my a jak masz ochote pogadac napisz do mnie mycha-26@tlen.pl to podam Ci skype albo gg buziak i mocno tule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
zrobilam test i dupa negatyw, dzis 29 dc moze jeszcze za wczesno ale to czekanie jest masakryczne :( puki nie ma @ jest nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×