Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

kszewuszka- 👄 🌼 zaraz przesle misi- napewno zechce:) ja juz kupilam kurtki i buty... u nas tez zima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kszewuszka jak bedziesz u mnie na nk to tam na ktoryms zdjeciu jest moj kolor sciany fioletowy:P taki kolor denaturatu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- przepiekne zdjecia :) duzego masz juz syna:) no i rodzina super:) a twoj mąż to chyba cie nosi na jednej rece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu zaakceptowałam Twoje zaproszenie :) Dorotq pozdrowionka od mojego mężusia :) Widziałam...fajny ten fiolet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- na nk nie moglam cie znalezc;/ a na fb nie widzialam ,zebys miala zdjecie... ja ci wyslalam maila z danymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- juz zaakceptowalam:) ale twoj synus podobny do ciebie:) normalnie skorka zdjeta:)dziewczyny nie ma to jak normalna kochajaca sie rodzinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, buziaki dla was bo nie wiem co innego napisać :*... u mnie 23dc i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka- u mnie tez net jakis dziwny...wrrrr...tylko nerwa łapie przy nim ,chodzi tak wolno,ze szlag mnie trafia misia:) czapus hejka u mnie dzisiaj owulka na calego: sluz wodnisty wczoraj byl rozciagliwy cycki bola az czuje bol spod pachy do tego sutki.. ...do tego brzuch po lewej stronie a dzisiaj 17dc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki! ja za wszystkie trzymam kciuki!!! ja zaraz idę do fryzjera a jutro do lekarza. A Wy jak się czujecie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Slonka buziaki dla wszystkich ja ostatnio zakrecona jak ruski czolg buziaki u mnie 20 dzien cyklu i tez biore duphaston wiec misia jak cos to testujemy pewnie w tym samym terminie;) no chyba ze malpa przylezie jak by ktoras chciala mnie na fb to niech pisze mycha-26@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,mam pytanie...czy to normalne ze moj ginekolog w badaniach prenatalnych W 16 tyg.ciąży zleci mi badanie na HCV i HIV?czy któras z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ula tak to jest normalne , lekarze mają teraz taki wymóg ,żeby kierować kobiety na te badania, więc się nic nie martw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×